1%
  • 0/10

کپکام از تسترهای Resident Evil برای مشارکت در پروژه‌ی جدید دعوت کرد

کپکام در حال کار روی یک پروژه‌ی جدید است

کپکام از تسترهای Resident Evil برای مشارکت در پروژه‌ی جدید دعوت کرد ۰ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
پروژه جدید کپکام

اوایل سال جاری میلادی کپکام در بیانیه‌ای از طرفداران برای امتحان یک بازی اسرار آمیز از سری Resident Evil دعوت کرده بود. بعد‌ها معلوم شد که این بازی اسرار آمیز در واقع Project Resistance، یک عنوان چند نفره آنلاین از سری Resident Evil است. حال این شرکت ژاپنی برخی این تستر‌ها را برای امتحان و کمک در پروژه‌ی بعدی خود فراخوانده و یکی از این افراد ایمیلی کپکام به او ارسال کرده را در فروم ردیت به اشتراک گذاشته است.

در این ایمیل نکاتی در خصوص Resident Evil 2 Remake و برنده شدن بازی Sekiro: Shadows Die Twice در مراسم The Game Awards امسال بازگو شد. همچنین کپکام امیدوار است که بتواند با Resident Evil 3 موفقیت‌های زیادی در سال جدید میلادی کسب کند اما چیزی که در این ایمیل برای ما اهمیت بیشتری دارد، بخشی است که صاحبان ایمیل را برای امتحان و تست یک بازی معرفی نشده، دعوت می‌کند.

هنوز هیچ سرنخی در خصوص «بازی معرفی نشده» وجود ندارد ولی با توجه به اینکه شرکت کپکام نام تجاری جدیدی برای بازی‌های Darkstalkers و Dino Crisis را به ثبت رسانده، احتمال دارد که در حال توسعه‌ی یکی از آثار قدیمی خود باشد. عنوان Dino Crisis شانس بیشتری برای ساخته شدن خواهد داشت. با توجه به اینکه نسخه‌ی اول Dino Crisis هم از نظر منتقدین و هم از نظر طرفداران یک اثر موفق به حساب می‌آید، احتمال بازسازی آن بسیار زیاد است.

بازی Dino Crisis اولین بار در سال ۱۹۹۹ برای کنسول پلی‌استیشن منتشر شد و در همان سال توانست نظرات بسیار مثبتی را به خود جذب کند. خالق این بازی یعنی شینجی میکامی به خوبی توانست با استفاده از دایناسورها یک اثر دلهره آور را توسعه دهد. شاید خبر بازسازی شدن Dino Crisis یکی از بهترین اخبار برای طرفداران این شرکت باشد ولی فعلا تمام این موضوعات تا زمانی که اطلاعات رسمی منتشر نشود در حد شایعه خواهند بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments