کپکام نام تجاری Dino Crisis و Darkstalkers را ثبت کرد

باید منتظر نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dino Crisis باشیم؟

نام تجاری Dino Crisis

کپکام نام تجاری بازی‌های Dino Crisis و Darkstalkers را ثبت کرد و بر همین اساس، یک بار دیگر احتمال ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Dino Crisis شدت گرفت.

کمپانی Capcom سال‌های بسیاری خوبی را پشت سر می‌گذارد. اگر بخواهیم چند سال اخیر آن‌ها را بررسی کنیم، می‌توانیم به بازی‌هایی مانند Monster Hunter World و Resident Evil 7 اشاره کنیم که موفق به کسب نمرات بالا و همچنین تحسین طرفداران این شرکت شدند. از طرفی دیگر در سال ۲۰۱۸ یکی بهترین بازسازی‌ها را انجام داد و بازی Resident Evil 2 که به صورت اورجینال در سال ۲۰۰۲ منتشر شد را به بهترین شکل ممکن بازسازی کرد که یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های سری Resident Evil تبدیل شد. با موفقیت‌های چشم‌گیر این بازی، کپکام تصمیم گرفته که نسخه‌ی سوم این مجموعه را هم بازسازی کند. حال شرکت کپکام به تازگی نام تجاری جدیدی برای بازی‌های Dino Crisis و Darkstalkers را برای خود به ثبت رسانده است.

کپکام در مجموع چند عنوان Power Stone ،Rockman ،Bionic Commando ،Darkstalkers و Dino Crisis را برای خود ثبت کرد. بدون شک بازی‌های Dino Crisis و Darkstalkers جزو جذاب‌ترین آنها خواهند بود؛ مخصوصا بازی Dino Crisis که پیش از این شایعاتی در خصوص نسخه‌ی بازسازی آن به گوش می‌رسید. با توجه به اینکه هنوز هیچ چیز به صورت رسمی تایید نشده ولی به احتمال بسیار قوی، در آینده شاهد رونمایی یک عنوان محبوب از سوی کپکام باشیم.

اگر کمی واضح‌تر به ماجرا نگاه کنیم، نسخه‌ی اول Dino Crisis هم از نظر منتقدین و هم از نظر طرفداران یک اثر موفق به حساب می‌آید. همچنین بازسازی قسمت اول Dino Crisis می‌تواند روح تازه‌ای در دل این مجموعه بازی بدمد چرا که قسمت سوم آن، نتوانست آنطور که انتظار می‌رفت، عملکرد موفقی داشته باشد.

Dino Crisis اولین بار در سال ۱۹۹۹ توسط کپکام تولید و عرضه شد. کارگردان این بازی شینجی میکامی بود که با استفاده از دایناسور‌ها توانست یک اثر دلهره‌آور را خلق کند.

نظر شما کاربران سرگرمی چیست؟ آیا Dino Crisis Remake عنوان بعدی کپکام خواهد بود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا