برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

تصویر تازه منتشر شده از فیلم ترسناک Candyman یک هنرمند روح‌زده را نشان می‌دهد

نباید پنج بار صدایش کنید!

تصویر تازه منتشر شده از فیلم ترسناک Candyman یک هنرمند روح‌زده را نشان می‌دهد ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
فیلم ترسناک Candyman

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم ترسناک Candyman تصاویر بیشتری از این اثر سینمایی در سطح اینترنت منتشر می‌شود که در جدیدترین آن‌ها می‌توانید شخصیت انتونی مک کوی (Anthony McCoy) را با بازی یحیی عبدالمتین دوم (Yahya Abdul-Mateen II) مشاهده کنید.

فیلم Canyman در سال گذشته قرار بود که در اواخر فصل بهار اکران شود، با این حال پاندمی ویروس کرونا اجازه پخش آن در سینما را نداد تا سازندگان درست به همین دلیل، اکران این فیلم را ابتدا به تابستان، سپس پاییز و در نهایت، به سال آینده موکول کنند. به گفته سازندگان، یک اثر سینمایی ترسناک درست در زمانی هیجان خواهد داشت که در سینما و در مقابل چشم جمعیتی از بینندگان، در سالنی تاریک پخش شود. همینطور حس ترس فیلم‌هایی مانند Candyman که از افسانه‌ها و داستان‌های خیالی میان مردم برگرفته شده، در میان همان مردم بیشترین تاثیر را خواهد گذاشت!

این اثر سینمایی ترسناک، در واقع داستان خیالی را بیان می‌کند که در آن حدود ۱۰ سال پیش در محله کابرینی گرین (Cabrini Green)، یک روح به قاتلی سریالی با یک دست داس مانند تبدیل می‌شود و هرکس که جرأت داشته باشد تا ۵ بار نام کَندی مَن را به زبان بیاورد، خواهد کشت. این در حالی است که در زمان حال و ۱۰ سال پس از این اتفاق، انتونی مک کوی و همسرش با بازی بریانا کترایت (تیونا پاریس) به این محله می‌روند تا درست به مانند کلیشه داستان‌های ترسناک ابتدا درباره این روح تحقیق کرده و سپس با آن را به رو شده و شاید هم در نهایت تکه تکه شوند!

با این حال هنگامی که انتونی با این موضوع رو به رو می‌شود، حرفه نقاشی خود را برای کشیدن تصاویر مختلف از این واقعه ماوراطبیعه به کار می‌گیرد. اما هرگز متوجه نمی‌شود که با همین کار، تا چه حد خود را با یک مسئله بزرگ درگیر کرده و گذشته‌ی پنهان و واقعی کندی من نمایان می‌شود. در تصویری که به تازگی از این فیلم منتشر شده نیز می‌توانید انتونی را هنگام کشیدن یک تصویر که احتمالا همان کندی من است تماشا کنید. اما متاسفانه جزئیات چندانی با این عکس در اختیار ما قرار نمی‌گیرد و باید در انتظار اکران آن تا اواخر تابستان سال جاری باشیم.

فیلم ترسناک Candyman به کارگردانی نیا داکوستا (Nia DaCosta) در تاریخ ۷ شهریور (۲۷ آگوست) اکران خواهد شد. همچنین جالب است بدانید که داکوستا علاوه بر این فیلم ترسناک، رهبری ساخت فیلم Captain Marvel 2 را هم بر عهده دارد که از عنوان جدیدش به تازگی رونمایی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments