کارگردان فیلم Furiosa از بازه‌ی زمانی داستان این اسپین‌آف Mad Max می‌گوید

پیش در‌آمد Fury Road موفق به عرض اندام می‌شود؟

کارگردان فیلم Furiosa از بازه‌ی زمانی داستان این اسپین‌آف Mad Max می‌گوید نریمان هروی ۰ ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
Mad Max Furiosa

کارگردان فیلم Mad Max آقای George Miller اطلاعاتی جدید از اسپین آف Mad Max یعنی فیلم Furiosa را منتشر کرد و اظهار کرد که قرار است بازه‌ی زمانی داستان این فیلم بسیار طولانی باشد.

آقای George Miller که قرار است روایت داستان فیلم Furiosa بر خلاف فیلم Fury Road دز طول سال‌های زیادی در جریان باشد. پروسه‌ی فیلم‌برداری این فیلم در سال ۲۰۲۲ و در New South Wales (واقع در استرالیا) آغاز حواهد شد.

همان‌گونه که می‌دانید، روایت داستان Fury Road در طول سه روز و دو شب رخ می‌داد اما قرار است بازه‌ی داستان Furiosa بسیار طولانی‌تر باشد.

آقای George Mille گفته که:

فیلم Furiosa در واقع یک فیلم حماسی محسوب می‌شود و قرار است در طول سال‌های زیادی روایت گردد. همچنین المان‌ها و عناصر بسیار گوناگونی در این فیلم وجود دارند. این فیلم به رغم این‌که برای دوست‌داران Mad Max و به خصوص Fury Road آشنا به‌ نظر می‌رسد، اما در عین حال قرار است که بسیار منحصر به فرد باشد.

فیلم Furiosa حکم یک پیش درآمد را برای Fury Road دارد. همچنین ستاره‌ سریال Queen’s Gambit خانم Anya Taylor-Joy در نقش نسخه‌ی جوان‌تر کارکتر فیوریوسا (با بازی شارلیز ترون در Fury Road) در این فیلم حضور دارد.

از بازیگران دیگر این فیلم، می‌توان به Chris Hemsworth و همچنین Yahya Abdul-Mateen II اشاره کرد.

فرماندار منطقه‌ی New South Wales آقای Gladys Berejiklian گفته که فیلم Furiosa قرار است عظیم‌ترین فیلمی باشد که تا به حال در این منطقه فیلم‌برداری شده است. تولید این فیلم قرار در این منطقه ۸۵۰ شغل ایجاد کند و برای اقتصاد New South Wales حدود ۳۵۰ میلیون دلار به ارمغان آورد!

پروسه‌ی فیلم‌برداری فیلم Furiosa قرار است در سال ۲۰۲۲ و پس از اتمام پروسه‌ی پس از تولید فیلم اخیر آقای میلر، یعنی فیلم Three Thousand Years of Longing با بازی ادریس البا و تیلدا سویینتون، شروع شود.

بنا بر گزارش، آقای میلر می‌خواست تا یک سکانس کلیدی این فیلم را پیش از تاریخ ۳۰ ژوئن فیلم‌برداری کند، اما ظاهرا این پروسه به مشکل خورده و اتفاق نخواهد افتاد. آقای میلر در این مورد توضیح داده که:

ما وسایل نقلیه ساختیم و بدلکاری‌هایی را طراحی و همه چیز را برای این سکانس آماده کرده بودیم!

این کارگردان همچنین در مورد عصر جدید استریمینگ نیز اظهار نظر کرده و گفته که فیلم Furiosa در واقع برای صفحه‌ی بزرگ سینما طراحی شده و منتظر تماشای این فیلم در سینما است.

همچنین شایان ذکر است که فیلم Furiosa درست مثل Fury Road توسط .Warner Bros تهیه خواهد شد.

فیلم Fury Road در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و موفق شد که در باکس آفیس جهانی، به سود ۳۷۶ میلیون دلاری برسد.

نظر شما در مورد این اسپین‌آف چیست؟ آیا فکر می‌کنید که می‌تواند موفقیت‌های Fury Road را تکرار کند؟ خوشحال می‌شویم که نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا