#مهسا_امینی

نخستین ویدیو از گیم‌پلی مد Outbreak در CoD: Black Ops Cold War منتشر شد

مد جدید همزمان با فصل دوم از راه می‌رسد

نخستین ویدیو از گیم‌پلی مد Outbreak در CoD: Black Ops Cold War منتشر شد سورنا رضایی ۰ ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

اکتیویژن با انتشار یک تریلر حدودا سه دقیقه‌ای در کانال یوتیوب خود، نخستین ویدیو را از گیم‌پلی مد Outbreak در Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرد.

با عرضه‌ی Call of Duty: World at War در سال ۲۰۰۸ میلادی، مد زامبی به بخش جداناپذیری از مجموعه‌ی کال آو دیوتی تبدیل شده است. این مد در ابتدا پیچیدگی چندان خاصی نداشت و سازندگان به مرور زمان تصمیم گرفتند داستانی را به آن اضافه کرده و شخصیت‌های اختصاصی‌ای را برایش طراحی کنند. در همین حین، سلاح‌ها و انواع مختلف زامبی‌ها به این مد اضافه شد تا روند تکامل ادامه یابد. با گذشت بیش از یک دهه، محبوبیت مد مزبور نه تنها کم نشده، بلکه بیشتر هم شده است. همین موضوع باعث شد تری‌آرک و ریون سافتور در هنگام توسعه‌ی Call of Duty: Black Ops Cold War بخشی از تمرکز خود را روی مد زامبی بگذارند.

چند روز پیش، اطلاعاتی روی وب سایت رسمی اکتیویژن قرار گرفت که به انتشار یک مد بزرگ زامبی برای Call of Duty: Black Ops Cold War اشاره می‌کرد. کارمندان شرکت به محض کسب اطلاع از اشتباه خود، اطلاعات را از دسترس خارج کردند اما همین مدت زمان کوتاه کافی بود تا کاربران مشتاق جزئیات را در جای دیگری ذخیره کرده و سپس، آن‌ها را در فروم‌ها و شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. با توجه به موارد لو رفته، مد مزبور حکم یک دنباله را برای داستان Dark Aether داشته و شیوع ویروس در رشته‌کوه اورال واقع در روسیه را به تصویر می‌کشد.

اکتیویژن ساعاتی قبل ویدیویی را در کانال یوتیوب خود قرار داد و از گیم‌پلی مد Outbreak در Call of Duty: Black Ops Cold War رونمایی کرد. ویدیوی مزبور هر آنچه که از یک مد زامبی انتظار می‌رود از جمله انفجار، شلیک‌های مداوم و انواع مختلف موجودات ترسناک را به تصویر می‌کشد. ناشر آمریکایی همزمان با تریلر پستی را در وب سایت رسمی خود قرار داد و بدین طریق، جزئیات زیادی را با علاقه‌مندان به اشتراک گذاشت. با توجه به پست، کاربران در قالب جوخه‌های چهار نفره به منطقه‌ی Outbreak فرستاده شده و باید یکی از پنج ماموریت موجود را انجام دهند. اعضای گروه در نحوه‌ی انجام ماموریت آزادی عمل کامل دارند.

کاربران می‌توانند مستقیما به سمت هدف حرکت کرده و در کمترین زمان ممکن، ماموریت را به پایان برسانند. آن دسته از افرادی هم که می‌خواهند زمان بیشتری را در Outbreak بگذرانند، قادر خواهند بود به گشت و گذار در منطقه پرداخته، پاداش‌های مختلف را یافته، با دشمنان مختلف مواجه شده و از ترایل مشین‌ها استفاده کنند.

همان‌طور که پیش از این اشاره شد، در حال حاضر پنج نوع ماموریت در مد Outbreak بازی Call of Duty: Black Ops Cold War قابل‌انجام است اما اکتیویژن وعده داد به مرور زمان موارد بیشتری را اضافه می‌کند. در ادامه می‌توانید توضیحات مربوط به هر کدام را مطالعه کنید:

  • Defend: کاربران وظیفه دارند یک نمونه‌ی سالم از زامبی‌ها را به دست آورده، آن را داخل دستگاه قرار داده و منتظر آپلود اطلاعات باشند.
  • Escort: گروه Requiem اخیرا رباتی را ساخته که می‌تواند پورتال‌های موجود در محیط را شناسایی کند. کاربران وظیفه دارند از ربات محافظت کنند تا پورتال را یافته و وارد آن شود.
  • Retrieve: کاربران باید کریستال‌های اتریوم را یافته و سپس به محل استقرارهای سامانه‌های موشکی بروند. پس از رسیدن، باید از موشک برای فرستادن کریستال‌ها به مقصد مورد نظر استفاده کنند.
  • Eliminate: : گروه Requiem به واسطه‌ی ردیاب‌ها می‌تواند محل دقیق اهداف ارزشمند را بیابد. اعضای گروه باید به واسطه‌ی این ردیاب‌ها اهداف خود را یافته و سپس از بین ببرند.
  • Holdout: یک کریستال ایتر حجم نگران‌کننده‌ای از انرژی را ساطع می‌کند. کارشناسان معتقد هستند تنها راه مقابله با این پدیده‌ها نابودی‌شان است. در نتیجه، اعضای گروه باید خودشان را به محل کریستال رسانده و آن را از بین ببرند.

در انتها، لازم به ذکر است مد آوت‌بریک همزمان با فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War (مصادف با ۷ اسفند) از راه می‌رسد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا