سازنده‌ی Call of Duty: WWII در حال ساخت دو بازی جدید است

Sledgehammer نیروی جدید استخدام می‌کند

سازنده‌ی Call of Duty: WWII در حال ساخت دو بازی جدید است مهسا سپاهی ۰ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
اسلج‌همر گیمز

مدیر ارشد بخش اجرایی Sledgehammer Games (اسلج‌همر گیمز) در مصاحبه‌ای که به تازگی انجام داده، از استخدام ۱۰۰ نیروی جدید خبر داده است.

استودیوی بازی‌سازی اسلج‌همر گیمز در سال ۲۰۱۰ توسط دو تن از اعضای سازندگان Dead Space یعنی گلن اسکافیلد و مایکل کندری، تاسیس شد که البته در حال حاضر این دو شخص در این استودیو فعالیت نمی‌کنند. از آن زمان تا کنون، این شرکت توانسته بازی‌های قابل توجهی از جمله Call of Duty: Modern Warfare 3 و Call of Duty: WWII را تولید و موفقیت‌های بسیاری کسب کند.

اندی ویلسون، مدیر ارشد بخش اجرایی اسلج‌همر گیمز می‌گوید این استودیو قصد دارد تا ۱۰۰ نیروی جدید را از سراسر دنیا در شرکت‌های خود استخدام کند و فعالیت‌های خود را گسترش دهد. او از این اتفاق با عنوان “دهه‌ی دوم” یاد کرده و به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد وارد مرحله‌ی جدیدی از تولید بازی‌های ویدیویی شود. ویلسون می‌گوید تا کنون بیش از ۲ هزار درخواست و رزومه به این استودیو فرستاده شده که تمامی آن‌ها به طور دقیق بررسی می‌شوند. همچنین افراد استخدام شده قرار است در شرکت‌هایی که در استرالیا و کالیفرنیا فعالیت دارند، مشغول به کار شوند.

دو دفتر اصلی اسلج‌همر گیمز واقع در فاستر سیتی کالیفرنیا و ملبورن استرالیا، وارد دوره‌ی تازه‌ای از رشد خواهند شد. در حال حاضر ما مشغول کار روی چند پروژه هستیم و به تعداد قابل توجهی نیرو نیاز داریم تا تیم جدید خود را تشکیل دهیم. ما به دنبال انواع مختلفی از انضباط و سطوح ارشد هستیم. این زمان هیجان‌انگیزی برای استودیوی ما محسوب می‌شود.

در حال حاضر اسلج‌همر گیمز نزدیک به ۲۰۰ کارمند فعال دارد و قرار است به زودی ۱۰۰ نفر دیگر هم به این مجموعه اضافه شوند. همچنین استودیوی ملبورن این شرکت از سال ۲۰۱۹ فعالیت خود را آغاز کرده و به تازگی مشخص شده که این بخش در تولید عنوان Call of Duty: Warzone مشارکت داشته است.

هنوز مشخص نیست این استودیو دقیقا روی چه پروژه‌ای کار می‌کند و اکتیویژن Call of Duty بعدی را به کدام شرکت سپرده است. با این وجود احتمال زیادی دارد که به زودی اسلج‌همر گیمز بازی جدیدی از سری Call of Duty را توسعه دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا