اینفینیتی وارد تایید کرد: Warzone برای کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد

تجربه‌ی Warzone با دوال سنس و کنترلر ایکس‌باکس سری ایکس

اینفینیتی وارد تایید کرد: Warzone برای کنسول‌های نسل بعد عرضه خواهد شد مهسا سپاهی ۰ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call Of Duty: Warzone اینفینیتی وارد

استودیو سازنده‌ی Call Of Duty: Warzone، اینفینیتی وارد (Infinity Ward) تایید کرده است که این عنوان بتل رویال برای پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس عرضه می‌شود.

یکی از اعضای اینفینیتی وارد، تیلور کوروسَکی، در یک مصاحبه اعلام کرده که تیم سازنده‌ی Call Of Duty: Warzone برنامه‌هایی برای پشتیبانی این بازی در کنسول‌های نسل بعدی دارند. او می‌گوید هم‌اکنون توسعه‌ دهندگان مشغول کار روی این موضوع هستند تا زمانی که پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس برای عموم عرضه شوند، مردم بتوانند Warzone را روی کنسول‌های جدید تجربه کنند.

طبق این صحبت‌ها، احتمال انتشار Modern Warfare هم برای کنسول‌های نسل بعد وجود دارد و بعید نیست که اینفینیتی وارد برنامه‌هایی برای این عنوان پر سروصدای خود داشته باشد. از طرفی دیگر، هنوز مایکروسافت و سونی تاریخ دقیق انتشار ایکس‌باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 را اعلام نکرده‌اند، اما می‌دانیم این دو کنسول قرار است در تعطیلات سال جاری میلادی برای عموم عرضه شوند.

قابل ذکر است که کاربران Call Of Duty: Warzone می‌توانند در ایونت The Double XP شرکت کنند و دو برابر بیشتر از قبل XP دریافت کنند. این رویداد که از ۱۲ اردیبهشت (اول ماه می) شروع شده، علاوه‌بر XP دو برابر، قابلیت استفاده‌ی آسان‌تر از بلوپرینت‌ها را به کاربران می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا