تماشا کنید: تریلر هنگام عرضه Call of Duty: Warzone Pacific نبرد در جزیره‌ای زیبا را به تصویر می‌کشد

این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان دارد

در شرایطی که فاصله چندانی به عرضه نداریم، اکتیویژن تریلر هنگام عرضه Call of Duty: Warzone Pacific را در وب سایت یوتیوب قرار داده است.

اکتیویژن با همکاری اینفینیتی وارد نسخه بتل رویال کال آو دیوتی را توسعه داد و در مارس ۲۰۲۰ میلادی منتشر کرد. این بازی Call of Duty: Warzone نام داشته و رقابت‌های آن روی تقابل بیش از ۱۰۰ کاربر تمرکز دارد. وارزون غیر از بتل رویال و پلی لیست‌های موقت یک مد دیگر به نام Plunder هم دارد که روی جمع‌آوری پول متمرکز است. در ضمن، این بازی نه تنها بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کرد، بلکه در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین بتل رویال‌های جهان به شمار می‌رود. طبق آمارها، بیش از ۱۰۰ میلیون گیمر به صورت فعال پای تجربه آن می‌نشینند.

Call of Duty: Warzone با هدف پشتیبانی طی یک بازه چند ساله توسعه یافته است. از همین رو، به گونه‌ای طراحی شده که با هر بار عرضه نسخه اصلی سری بتوان تغییرات مورد نیاز را در آن ایجاد کرد؛ برای مثال، وقتی Call of Duty: Black Ops Cold War از راه رسید، نه تنها سلاح‌ها و اپراتورهای جدید به وارزون اضافه شدند، بلکه نقشه آن حال و هوای دهه ۸۰ میلادی را به خود گرفت. به هر حال، داستان Black Ops Cold War در این برهه زمانی روایت می‌شود. با در نظر گرفتن این اتفاق، پیش‌بینی می‌شد عرضه بازی Call of Duty: Vanguard تاثیر مشابهی روی وارزون بگذارد؛ پیش‌بینی‌ای که به حقیقت تبدیل شده است.

اکتیویژن ساعاتی قبل تریلر هنگام عرضه Call of Duty: Warzone Pacific را در وب سایت یوتیوب قرار داده است. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید نام بتل رویال کال آو دیوتی تغییر کرده و از حالا تحت عنوان Warzone Pacific شناخته می‌شود. دلیل این اتفاق را باید در نقشه جدید بازی جستجو کرد که جزیره‌ای به نام کالدرا بوده و در اقیانوس آرام واقع شده است. کالدرا شامل بخش‌های مختلف مانند جنگل، غار و شهر شده و پوشش گیاهی‌اش به گونه‌ای طراحی شده که حس سرزندگی را به کاربر انتقال دهد. این در حالی است که وردانسک به واسطه نبردهای متعدد به شهر اشباح شباهت داشت.

کالدرا تنها تغییر Call of Duty: Warzone Pacific نسبت به Call of Duty Warzone نیست. Warzone Pacific شامل دو مد Vanguard Royale و Vanguard Plunder شده که به کاربران خود اجازه می‌دهند تنها از سلاح‌های جنگ جهانی دوم بهره برده و خبری از سلاح‌های جنگ سرد یا مدرن در آن نیست. با این حال، محدودیتی در زمینه اپراتورها وجود نداشته و کاربر هر کدام را که بخواهد می‌تواند انتخاب کند. در ضمن، طبق آنچه در تریلر هنگام عرضه قابل‌مشاهده است، گیمرها می‌توانند خود را برای اضافه شدن اپراتورهای جدید آماده کنند. مانند گذشته، احتمالا دسترسی به آن‌ها تنها از طریق بتل پتل پس امکان‌پذیر است.

تغییرات Call of Duty: Warzone Pacific نسبت به Call of Duty: Warzone در همین موارد خلاصه نمی‌شود. جدا از وسائل نقلیه مرسوم مانند جیپ و موتورهای چهار چرخ، هواپیما هم اضافه شده که می‌تواند رقابت‌های بتل رویال را از این رو به آن رو کند. یک سلاح ضدهوایی هم در بازی وجود خواهد داشت که با استفاده از آن می‌توان هواپیماها را هدف قرار داد. در ضمن، سینماتیک پیروزی در مد بتل رویال هم تغییر کرده است.

در انتها، لازم به ذکر است اولین فصل Call of Duty: Warzone Pacific پس فردا از راه رسیده و کاربران می‌توانند برای دانلودش اقدام کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا