#مهسا_امینی

هرآنچه که باید درباره فصل اول Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific بدانید

اینبار یک مپ جدید!

فصل اول Call of Duty: Vanguard و نقشه Warzone Pacific

طبق اطلاعات رسمی منتشر شده، فصل اول Call of Duty: Vanguard به زودی شروع می‌شود و در کنار آن، یک نقشه تازه هم به عنوان Warzone اضافه خواهد شد که Caldera نام دارد. با این حال، آیا آماده شروع روایت تازه‌ای از اپراتورهای تسک فورس ونگارد هستید؟

دو سال پیش بازی Call of Duty: Warzone در حالی معرفی شد که سازندگان آن را یک راوی کل، برای عناوین آینده سری کالاف دیوتی خوانده بودند. در آن زمان شاید کسی زیاد این منظور را درک نمی‌کرد، اما وقتی پای گوست (Ghost) و سوپ (Soap) به نقشه وردانسک (Verdansk) باز شد و طی صحنه‌های مختلف، شاهد ادامه آنچه که در ریبوت Modern Warfare ماند بودیم، بالاخره هدف اکتیویژن (Activision) و استودیو ریون سافتور (Raven Software) مشخص شد!

در حال حاضر، عنوان Warzone دقیقا طبق داستان دو بازی Modern Warfare و همچنین Black Ops Cold War به پیش رفته و می‌دانیم که دیگر داستان سری Call of Duty، کاملا در یک جهان روایت می‌شود. بدین ترتیب، ارائه عنوان Vanguard باعث شد تا بسیاری از افراد به این فکر باشند که چطور سازندگان قصد دارند تا داستان آن که به جنگ جهانی دوم مربوط است را به Warzone مرتبط کنند، در حالی که حدود یک ماه پیش، به کلی یه نقشه جدید برای این بازی معرفی شد که بازیکنان را به سال ۱۹۴۴ می‌برد!

نقشه جدید Warzone Pacific

با شروع فصل اول بازی Call of Duty: Vanguard بالاخره داستان این عنوان با Warozne یکی می‌شود. در صحنه سینماتیک آخرین فصل از Warzone دیده بودیم که میسون (Mason)، هادسن (Hudson) و ادلر (Adler) به یک ژنرال برخورد کردند که ظاهرا فرمانده‌ای بازنشسته و در حقیقت، کسی است که گروه ونگارد را شکل داده است. این فرد به این شخصیت‌های عنوان Black Ops Cold War درباره نقشه جدید می‌گوید و اظهار می‌کند که عملیات نازی‌ها بعد از شکست خوردن همچنان ادامه داشته و به همین دلیل آن‌ها سعی کردند تا با تسک فورس ونگارد، جلوی ماموریت‌های مخفی را بگیرند؛ به نحوی که شروع کار آن‌ها در جزیره کالدرا بوده است!

نقشه جدید که حتی اسم بازی را هم به Warzone Pacific تغییر داده، روایت را به سال ۱۹۴۴ می‌برد و چنان که پیداست، دیگر هیچ خبری از وردانسک نخواهد بود. لازم به ذکر است که مپ جدید تقریبا از نظر اندازه مانند وردانسک بوده و شامل ۱۵ منطقه زیر می‌شود که برخی از آن‌ها، نقشه‌هایی از بخش چند نفره بازی هستند:

 • Naval Arsenal
 • Industrial Docks
 • Runway
 • Ruins
 • Phosphate Mines
 • Peak
 • Beachhead
 • River Village
 • Clear Water Lagoon
 • Caldera Terminal
 • Agricultural Center
 • Shark’s Lair Submarine Pen
 • Caldera Power Plant
 • Caldera Capital City
 • Royal Cabana Resort

جالب است بدانید که در نقشه جدید، هواپیماهای جنگی هم در بازی قرار داده شده‌اند تا سبک متفاوتی از بتل رویال را تجربه کنید!

بازگشت جزیره Rebirth

جدای از نقشه جدید، با شروع فصل اول Call of Duty: Vanguard ظاهرا نقشه کوچک Rebirth Island هم مجددا به وارزون اضافه می‌شود تا اگر به دنبال درگیری‌های شدید و استفاده از سلاح مدرن هستید، به سراغ آن بروید. به هر حال به نظر می‌رسد که در Warzone Pacific شما در یک حالت خاص قادر به استفاده از سلاح بخش چند نفره Vanguard خواهید بود؛ در نتیجه، کسی که تفنگ خود را در این بازی ارتقا داده باشد، می‌تواند تا حدودی نسبت به دیگر بازیکنان قوی‌تر شود!

همچنین افرادی که بازی Call of Duty: Vangaurd را روی کنسول یا سیستم رایانه شخصی خود داشته باشند، می‌توانند ۲۴ ساعت زودتر به نقشه جدید دسترسی داشته باشند.

پلی لیست‌های جدید فصل اول Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific

در فصل اول، فعلا خبری از پلی لیست‌های مختلف نیست و دو حالت Vanguard Royale و Vanguard Plunder به Warzone Pacific اضافه می‌شوند. حالت پلاندر که درست شبیه به آنچه که در Warzone دیده بودیم است، اما Vanguard Royale حالت تازه‌ای خواهد بود که به جز سلاح‌های عنوان Call of Duty: Vanguard، شما قادر به استفاده از تفنگ‌های مختلفی که پیش‌تر گرفته و ارتقا داده‌اید، نخواهید بود. این در حالی است که هیچ محدودیت خاصی برای استفاده از اپراتورهای مختلف سه عنوان MW، BOCW و Vanguard در هیچ پلی لیستی وجود نخواهد داشت.

تفنگ‌ها و اپراتورهای جدید

آغاز هر سیزن در عناوین مختلف سری کالاف دیوتی، یعنی کاراکتر جدید، مپ جدید و سلاح جدید! فصل اول بازی Call of Duty: Vanguard هم از این قاعده مستثنی نیست و کاربران می‌توانند سه اپراتور آنا (Anna)، لوئیس (Lewis) و فرانسیس (Francis) را با بتل پس دریافت کنند. در تصویر فوق می‌توانید این سه شخصیت جدید را ببینید، گرچه هنوز حضور هر سه آن‌ها در بتل پس توسط سازندگان تایید نشده و صرفا از روی این عکس رسمی، چنین اطلاعاتی را در دست داریم. همچنین فعلا اطلاعات رسمی خاصی در رابطه با سلاح جدید منتشر نشده، اما می‌دانیم که دو تفنگ M1944 Hyde Carbine و Welgun در این فصل به بازی اضافه خواهند شد.

فصل اول بازی Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific در تاریخ ۱۸ آذر (۹ دسامبر) شروع خواهد شد.


guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا