از این پس بازی Call of Duty: Warzone دارای حالت تک نفره خواهد بود

بدون اسکواد و دوست، فقط با یک سلاح

از این پس بازی Call of Duty: Warzone دارای حالت تک نفره خواهد بود مهسا سپاهی ۰ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Call of Duty: Warzone

بازی Call of Duty: Warzone که به‌ تازگی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های خانگی منتشر شده، از این پس دارای حالت تک نفره خواهد بود.

این اثر دارای حالت‌های بتل‌ رویال و Plunder بوده و بازیکنان می‌بایست در قالب یک تیم روبه‌روی هم صف آرایی کنند. به کمک آپدیت جدید، از این پس حالت جدید تک نفره به این بازی اضافه شده است که به موجب آن کاربران می‌توانند به تنهایی Warzone را تجربه کنند و با ۱۴۹ بازیکن دیگر که آن‌ها هم در حالت تک نفره‌ حضور دارند، به مبارزه بپردازند. اکتیویژن درباره‌ی این مود جدید گفته است:

این اثر رایگان را به‌عنوان یک بازی سنتی Call of Duty، اما در مقیاس گسترده‌ در نظر بگیرید. وقتی که بازیکنان به زمین می‌آیند، اینتل به قدرتمندترین سلاح برای بقاء تبدیل می‌شود. در کنار آن باید به نقشه و قطب‌نما، مخصوصا پیدا کردن تجهیزات و شناسایی ابزارهایی مثل Recon Drone ،Heartbeat Monitor و UAV توجه کنید.

Call of Duty: Warzone در ابتدای انتشار محبوبیت زیادی بین طرفداران بازی‌های شوتر و بتل رویال پیدا کرد و تاکنون توانسته تعداد ۱۵ میلیون کاربر داشته باشد. در حال حاضر، حالت تک‌نفره‌ی Call of Duty: Warzone برای کاربران پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های خانگی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا