آیا وسایل نقلیه از Call of Duty: Warzone حذف می‌شوند؟

اینفینیتی وارد شرمنده است

آیا وسایل نقلیه از Call of Duty: Warzone حذف می‌شوند؟ مهسا سپاهی ۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Warzone

در توییتر رسمی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) گزارشی منتشر شده که از آپدیت جدید و گسترده‌ی Call of Duty: Warzone خبر می‌دهد.

به نظر می‌رسد عنوان جدید سری Call of Duty دچار یک باگ اساسی شده و مشکلاتی را برای آن ایجاد کرده است. طبق اطلاعات منتشر شده و گزارش‌هایی که بازیکنان Call of Duty: Warzone ارائه کرده‌اند، خرابی ایجاد شده باعث می‌شود تا کاربران با استفاده کردن از هر وسیله‌ی نقلیه‌ای‌، به لابی بازگردند. این مشکل تا حدی دردسرساز بوده که بعد از این خرابی، کل سرور با مشکل مواجه می‌شود و تمام بازیکنان از بازی بیرون انداخته می‌شوند. پیرو این اتفاق، اینفینیتی وارد تصمیم گرفته تا به صورت موقت تمامی وسایل نقلیه‌ی وارزون را از بازی حذف کند. این اتفاق تا بهبود یافتن باگ ایجاد شده، ادامه خواهد داشت.

از طرفی دیگر، به‌تازگی مشکل دیگری بازیکنان وارزون و Call of Duty: Modern Warfare را درگیر کرده که گرافیک برخی از سلاح‌های این عناوین را خراب می‌کند و آن‌ها را به صورت مکعب‌هایی سیاه رنگ نشان می‌دهد. اینفینیتی وارد در پستی که اخیرا منتشر کرده، اعلام کرده که این مشکلات پیش آمده به‌زودی رفع می‌شود.

لازم به ذکر است که اینفینیتی وارد هنوز درمورد زمان بازگشت وسایل نقلیه به بازی صحبتی نکرده و مشخص نیست باگ ذکر شده تا چه زمانی ادامه خواهد داشت. اگر در بازی Call of Duty: Warzone تازه‌وارد هستید یا می‌خواهید حرفه‌ای‌تر شوید، می‌توانید مقاله‌ی آشنایی با سلاح‌های این عنوان و همچنین می‌توانید بهترین نقاط نقشه برای لوت کردن را از اینجا پیدا کنید.

بازی Call Of Duty: Warzone هم اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قابل‌ دریافت است. اگرچه تعدادی از بازی‌های آنلاین و محبوب برای نسل نهم تایید شده‌اند اما اکتیویژن هنوز صحبتی از نسخه‌های پلی‌استیشن 5 و ایکس‌باکس سری ایکس Warzone به میان نیاورده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا