حالت Resurgence وارزون 2 دچار تغییری مهم خواهد شد

همان تغییری که طرفداران می‌خواستند!

حالت Resurgence وارزون 2 دچار تغییری مهم خواهد شد سورنا رضایی ۱ ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ بازی | گیم
حالت Resurgence وارزون 2

اینفینیتی وارد با انتشار یک بیانیه کوتاه در شبکه اجتماعی توییتر از تغییری مهم در حالت Resurgence وارزون 2 خبر داده است.

در پی موفقیت‌هایی که Call of Duty: Warzone برای دست اندرکاران خود در اکتیویژن و استودیوهای تابعه‌اش به همراه داشت، ساخت نسخه دوم در دستور کار قرار گرفت. این محصول تحت عنوان Call of Duty: Warzone 2.0 در نوامبر سال گذشته میلادی برای پلتفرم‌های مختلف عرضه شد و برخلاف پیش بینی‌ها، نتوانست آنطور که باید و شاید ظاهر شود. محصول جدید اینفینیتی وارد در مقایسه با برادر کوچکتر خود حجم کمتری دارد اما از جنبه‌های مختلف (مانند رابط کاربری و محتوای کم) نقص‌های زیادی داشته و باید منتظر به‌روزرسانی‌ها ماند. همین موضوع هم باعث شده تا نتواند به محبوبیت نسخه اول برسد.

در فوریه سال جاری میلادی بود که اکانت رسمی کال آو دیوتی در توییتر اعلام کرد حالت Resurgence به صورت تک نفره هم قابل تجربه خواهد بود. همان‌طور که اعلام شده بود، حالت تک نفره از راه رسید اما با گذشت تنها چهار روز از دسترس خارج شد. تیم توسعه هیچ گونه توضیحی را پیرامون تصمیم خود ارائه نکرد. جدا از این، بسیاری از کاربران علاقه‌ای به تجربه گروهی این حالت نداشته و ترجیح می‌دادند به تنهایی به رقابت با دیگر کاربران بپردازند. همین مسئله هم باعث شده بود بازخوردهای منفی‌ای را شاهد باشیم. اینطور که به نظر می‌رسد، بازخوردهای منفی به گوش تیم توسعه رسیده است.

اکانت رسمی کال آو دیوتی در توییتر اخیراً بیانیه کوتاهی را به اشتراک گذاشته است. طبق آنچه در متن آمده، حالت Resurgence وارزون 2 همزمان با انتشار آپدیت Reloaded فصل دوم دچار تغییری مهم شده و به کاربران اجازه می‌دهد آن را به صورت تک نفره هم تجربه کنند. البته اینفینیتی وارد در انتهای بیانیه رسمی خود تاکید کرد پلی لیست بر اساس بازخوردهای دریافتی و اطلاعات داخلی دچار تغییر خواهد شد.

با توجه به جمله پایانی بیانیه اخیر، می‌توان حدس‌هایی پیرامون حذف شدن حالت تک نفره Resurgence در ماه فوریه زد. حدس اول این است که حالت تک نفره کاربران زیادی را به سمت خود جذب کرده و باعث شده بود دیگر حالت‌ها چندان مورد استقبال قرار نگیرند. حدس دوم هم این است که تیم توسعه پس از برخورد با یک مشکل فنی، حالت تک نفره را حذف کرد تا بتواند آن را برطرف کند.

اکتیویژن تا به این لحظه حرفی از کال آو دیوتی 2023 به میان نیاورده و تنها شایعه‌ها هستند که در فضای مجازی منتشر می‌شوند. اینطور که به نظر می‌رسد، شرکت آمریکایی در ابتدا قصد داشت به جای عرضه یک نسخه جدید، محتویات بزرگی را برای Call of Duty: Modern Warfare II توسعه دهد؛ عنوانی که در زمینه فروش فوق العاده عمل کرده است. برنامه‌ها ظاهراً تغییر کرده و به جای محتویات تازه برای مدرن وارفر 2، شاهد توسعه یک نسخه کاملاً جدید توسط اسلجهمر گیمز خواهیم بود؛ استودیویی که عناوین مختلف مانند Call of Duty: WWII را در پرونده کاری خود دارد.

وارزون 2 هم اکنون روی رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی در دسترس قرار دارد.

2 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا