تماشا کنید: باگ وارزون 2 بازیکنان را به مشعل متحرک تبدیل می‌کند!

اوپراتور خود را روشن کنید

به تازگی باگ وارزون 2Warzone 2 باعث شده تا حین بازی کردن، به مشعل متحرک تبدیل شویم و شخصیت بازی را تبدیل به گوست رایدر کنیم!

در ویدیو بالا، می‌توانید بخشی از گیم پلی بازی Call of Duty: Warzone 2 را مشاهده کنید که در آن، شخصیت‌ها آتش گرفته‌اند و شعله آن‌ها خاموش نمی‌شود! در واقع این ویدیو هنگامی ضبط شده که حین یک درگیری با دشمنان، از روی آتشی که با مولوتوف (Molotov) ساخته شده بود رد شدیم و بعد از آن، اپراتورهای ما دیگر هرگز خاموش نشدند!

این باگ که مدتی است در عنوان Call of Duty: Warzone 2 وجود دارد، در حالتی ایجاد می‌شود که شما برای مدتی کوتاه آتش بگیرید یا اینکه خود به سمت دشمن مولوتوف پرتاب کنید. با انجام یکی از این دو کار، به احتمال بسیار زیاد اپراتور شما می‌سوزد و مثل تیغه‌های دست کریتوس (Kratos)، آتش ابدی می‌گیرد. این باگ از میزان سلامتی شما هیچ مقداری را کم نمی‌کند، اما تا آخر بازی مثل مشعل روشن خواهید ماند. پیش‌تر انواع باگ‌های مختلف را در وارزون 2 دیده بودیم، اما این مورد یکی از عجیب‌ترین‌هایی بود که تا به حال مشاهده کرده بودیم.

در حال حاضر، حدود ۲۰ روز تا شروع فصل دوم و انتشار به روزرسانی فصلی Call of Duty: Warzone 2 باقی مانده، و این یعنی احتمالا تا آن زمان باید صبر کنیم تا باگ‌های بزرگ بازی با نصب چیزی حدود ۱۰ گیگابایت آپدیت، برطرف شوند. این در حالی است که طی این مدت، برخی آپدیت‌های کم حجم نیز منتشر می‌شود که سازندگان با آن‌ها برخی تغییرات را در روند بازی ایجاد می‌کنند. برای مثال، به روزرسانی جدید این بازی کاری کرده که صداخفه‌کن‌ها یا همان Suppressor دیگر در بازی چندان هم تاثیر مثبتی ندارند.

همچنین علاوه بر تمامی باگ ها و مشکلات بازی وارزون 2 یکی از مواردی که واقعا نیاز به رفع شدن دارد و روزانه کاربران با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، مربوط به بخش بتل پس است. بتل پس این بازی به این شکل تغییر کرده که باید در آن مقداری توکن – Token دریافت کنید تا با استفاده از آن‌ها، خانه‌هایی که جوایز در آن وجود دارند را بخرید. توکن با تجربه بازی به دست می‌آید، اما فقط هربار که شما بازی را می‌بندید و دوباره اجرا می‌کنید به حساب شما اضافه می‌شوند!

انتظار می‌رود که اکثر این مشکلات در آپدیت سیزن جدید بازی Call of Duty: Warzone 2 برطرف شوند. بازی کالاف دیوتی وارزون 2 در حال حاضر برای کاربران کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس – اس، ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم رایانه شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

2.7 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا