پاسخ سازندگان درباره مشکلات و باگ بازی Call of Duty: Vanguard و Warzone Pacific

اظهاراتی که باید عملی شوند

باگ بازی Call of Duty: Vanguard - Warzone Pacific

پس از مدت یک ماه و بازگشت از تعطیلات، بالاخره سازندگان تصمیم گرفته‌اند تا پاسخ شکایت‌های بازیکنان به مشاهده انواع باگ بازی Call of Duty: Vanguard و همچنین Warzone Pacific را با وعده درست شدن آن‌ها بدهند.

از زمان عرضه بازی Call of Duty: Vanguard، کاربران متوجه شده‌اند که فقط ۳ الی ۴ ساعت گیم پلی داستانی در این عنوان وجود دارد! به همین دلیل تمرکز بیشتر را روی حالت زامبی و همچنین بخش چند نفره گذاشتند. حال بخش زامبی واقعا نسبت به عناوین قبلی و آنچه که در Black Ops 4 دیده بودیم اصلا قابل مقایسه نیست و حتی استودیو تری آرک (Treyarch) هم نتوانسته است تا همان گیم پلی دوست داشتنی قبلی و همیشگی سری را حفظ کند. با این حساب، مقصد بسیاری از خریداران Vanguard رفتن به بخش چند نفره بود که آن هم باگ‌ها و مشکلات فراوانی داشت و هنوز هم دارد.

مدتی پس از عرضه نیز نقشه و حالت جدید Warzone Pacific را دیدیم که آن هم مشکلات و باگ‌های بسیاری داشت. با این وجود سازندگان در استودیو ریون سافتور (Raven Software) اعلام کردند که ظاهرا قصد رفتن به مسافرت و خوش‌گذرانی دارند! آن هم درست زمانی که بازیکنان از مسائل مختلف بازی کلافه شده و شدیدا از بازی زده شده بودند. با این حال بالاخره آپدیت نیم فصل بازی Call of Duty: Warzone Pacific و Vanguard بالاخره منتشر شد و برخی از باگ‌ها را هم برطرف کرد، اما همچنان اعتراض کاربران به داشتن مشکلات فنی بیشتر ادامه دارد. به همین دلیل نیز سازندگان اخیرا اعلام کرده‌اند که از تمامی این مشکلات مطلع بوده و قصد رفع آن‌ها را در اسرع وقت دارند.

تیم ما سخت در حال کار کردن روی مشکلاتی است که در عناوین Warzone Pacific، Vanguard و همچنین Modern Warfare وجود داشته و کاربران گزارش آن‌ها را داده‌اند. به روزرسانی‌های لازم در سریع‌ترین زمان ممکن در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. ما یک تجربه بی‌نقص را برای شما می‌خواهیم، صرف نظر از اینکه روی چه پلتفرمی به تجربه بازی می‌پردازید.

اکانت توئیتر اکتیویژن به صورت رسمی پس از این پیغام چندین پست پشت سر هم را طی ۲۴ ساعت گذشته آپلود کرد که نشان می‌دهد تیم سازنده روی کدام مشکلات داخل بازی کار می‌کنند و کدام موارد حل شده است. از میان انواع باگ در بازی Call of Duty: Vanguard در این پست‌ها بیشتر به رفع مشکلاتی نظیر پیدا رقیبان مناسب برای هر دست بازی در هر حالت، نرف شاتگان‌های فوق قوی، مسائل مربوط به Killstreak ها و همچنین پرک‌ها است. برای Warzone Pacific هم اکثر مشکلات مربوط به نسخه‌های پلی استیشن و ایکس باکس هستند؛ به نحوی که در ورژن مربوط به آن‌ها کاربران شاهد از کار افتادن ایتسگاه‌های خرید و اسکین‌های غیب (به صورت باگ) بوده‌اند‌.

این مشکلات همگی با به روزرسانی برطرف می‌شوند، اما مسئله اصلی اینجاست که اول و مهم‌تر از همه باید چیترها را از داخل سرورهای بازی پاک کنند! این مشکل که حتی با روی کار آمدن سیستم آنتی‌چیت جدید Ricochet بیشتر هم شده، ظاهرا تمامی ندارد و توئیت‌های اکتیویژن هم هیچکدام به رفع این مسئله اشاره‌ای نداشته‌اند. در حال حاضر اکتیویژن به برخی سایت‌های فروشنده چیت بازی‌هایی نظیر عناوین سری Call of Duty و League of Legends شکایت رسمی کرده، اما هنوز هم خبری از برداشته شدن چیترها از سرورها بازی نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا