تیزر فصل پنجم Black Ops Cold War و بازگشت شخصیت اصلی بلک آپس به بازی!

الکس میسن بازمی‌گردد

استودیو تری آرک (Treyarch) امروز آخرین تیزر فصل پنجم Black Ops Cold War را منتشر کرد تا در آن شاهد سخنرانی‌های هادسن (Hudson) و وودز (Woods) درباره یک ماموریت مهم باشیم که انجام آن، تنها از پس الکس میسن (Alex Mason) برخواهد آمد!

با عرضه نسخه ریبوت بازی Call of Duty: Modern Warfare در سال ۲۰۱۹، دیگر شاهد به اتمام رسیدن داستان پس از پایان بخش Campaign در سری کال اف دیوتی نیستیم، بلکه بعد از آن روایت بازی به صورت فصلی ادامه پیدا کرده و شاهد گسترش بیشتر جزئیات داستانی هستیم که شاید در یک دنباله دیگر می‌توانستیم آن‌ها را تجربه کنیم. با این وجود منظور از این ادامه داستان، تریلرها و ویدیوهایی هستند که بین هر فصل منتشر شده و درباره شخصیت‌های مختلف داستان هستند. برای مثال در پایان Black Ops Cold War دیدیم که شخصیت اصلی کشته شد و راسل ادلر (Russel Adler) کسی بود که حتی پس از انجام دادن وظایف به قتل رساند. با این حال کشتن بل (Bell) و اتمام یک ماموریت، پایان ماجرا نبود و در ادامه با فصل‌های جدید، دیدیم که سازمان پرسیوس چه تهدیدهای بزرگی را برای دولت آمریکا و حتی جهان دارد.

همچنین طی فصل‌های گذشته و حتی خود فصل پنج، متوجه شدیم که ادلر توسط شخصیتی با نام مستعار استیچ (Stich) دستگیر شده و سپس مورد شکنجه و شستشوی مغزی قرار گرفته است. این در حالی است که وودز و تیم او به دنبال ادلر بوده‌اند و متاسفانه هرگز موفق نشدند تا او را پیدا کنند. در فصل پنجم هم یکی از مهم‌ترین جزئیات داستانی این بود که ادلر کنترل خود را از دست داده و در وردانسک (Verdansk) که در نقشه بازی Warzone است، رها شده تا هرکاری که پرسیپ می‌خواهد به عنوان یک سرباز روانی انجام دهد!

تیزر پایانی فصل پنجم Black Ops Cold War مقدمه فصل ششم را فراهم می‌کند

تا شروع ششمین فصل از بازی Call of Duty: Black Ops Cold War تنها چیزی حدود ۲ هفته فاصله داریم، اما آخرین تیزر منتشر شده از فصل پنجم به اندازه کافی اطلاعات لازم را در اختیار قرار می‌دهد تا مواردی از جزئیات داستانی دستگیر ما شود. برای شروع، پیش از هرچیز در این تیزر باید به دو عکس فوق سری نگاه کنید که چند کانتینر را نشان می‌دهد. این بخش احتمالا در نقشه وردانسک و مربوط به Warzone است؛ جایی که آخرین بار ادلر را در حال شکار سربازان دیده بودیم. سپس حرف‌های هادسن درباره ادلر شروع می‌شود که تایید می‌کند او عملا شستشوی مغزی داده شده و دیگر از ماموران مورد اعتماد نیست، در نتیجه باید حذف شود! برای این کار نیز هادسن تصمیم می‌گیرد تا به عنوان آخرین گزینه، از الکس میسن استفاده کند؛ سربازی که خود یکبار شستشوی مغزی داده شده بود و به خوبی با این مسائل آشنایی دارد.

حال می‌دانیم که وودز و میسن به سراغ ادلر می‌روند، اما در این مورد سه گزینه داستانی و احتمالی وجود دارد که نهایتا شاهد یکی از آن‌ها در فصل ششم خواهیم بود؛ اول اینکه میسن و وودز، ادلر را دستگیر می‌کنند و درست به مانند الکس او را از شر شماره‌ها و شستشوی مغزی نجات می‌دهند. دوم این است که ادلر تمام این مدت قصد همکاری با آن‌ها را داشته و به عنوان جاسوس دوجانبه برای CIA زیر نظر پرسیوس اطاعت امر می‌کرده، که البته کمی بعید به نظر می‌رسد. سومین گزینه هم این است که ادلر دیگر از نظر هادسن یک مهره سوخته محسوب شده و دستورات وودز و میسن برای کشتن او در وردانسک هستند.

به هر حال داستان بازی در این فصل تمام نمی‌شود و می‌دانیم که در Black Ops 2، وقتی که هادسن برای یک ماموریت مهم به سراغ میسن و پسرش رفت، او بازنشسته شده بود. همچنین وودز در اولین مرحله این عنوان دستگیر شده و در یک کانتینر پر از جنازه به مکانی خاص برده می‌شد، اما اینکه چرا و چه کسی او را گرفته و به این حال و روز انداخته، از مهم‌ترین سوال‌هایی است که باید پاسخ مناسبی برای آن وجود داشته باشد.

فصل ششم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War از تاریخ ۱۵ مهر (۷ اکتبر) شروع خواهد شد. همچنین رویداد Numbers که در Warzone شروع شده عملا با شماره‌هایی که میسن مدام به دلیل شستشوی مغزی می‌بیند هماهنگ است! در نتیجه فصل ششم احتمالا شامل جزئیات داستانی فراوانی درباره این شخصیت خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا