نام اسکین‌ Border War در بازی Call of Duty: Warzone تغییر کرد

تحت تاثیر اعتراضات پیرامون مرگ جورج فلوید

بازی Call of Duty: Warzone

استودیوی بازی‌سازی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) با آخرین به‌روزرسانی‌ای که برای Modern Warfare و Warzone ارائه کرد، نام یکی از اسکین‌های بازی را تغییر داد.

به‌تازگی توسعه‌دهندگان بازی محبوب Call of Duty: Modern Warfare و Warzone، به‌روزرسانی‌ای برای این دو عنوان عرضه کردند که نام یکی از اسکین‌های بازی را تغییر داده است. این اسکین Border War نام داشت که یکی از اپراتورهای درون بازی شمرده می‌شد و عبارت “پلیس” روی لباسش آن به چشم می‌خورد. قبل‌تر در توضیحات این اسکین نوشته شده بود “راه اشتباهشان را به آن‌ها نشان دهید تا با اپراتور Border War تقاص پس بدهند.” حالا این اسکین به The Home on the Range تغییر نام داده است.

این اسکین به دلیل جنجالی که به‎خاطر کشته شدن سیاه پوست آمریکایی، جورج فلوید، به‌‌راه افتاده بود، تغییر کرد. بازیکنان عقیده داشتند اگر توسعه‌دهندگان بازی Modern Warfare و Warzone با نژادپرستی مخالفند، پس نباید اسکینی در بازی باشد که به‌ظاهر مهاجران را تهدید می‌کند. حالا از روز سه‌شنبه این اسکین به The Home on the Range تغییر کرده و در توضیحات آن نوشته شده:

همراه با گوزن‌ها و بزهای کوهی با اسکین اپراتور Home on the Range D-Day بازی کنید.

به‌جز تغییرات ذکر شده درمورد این اسکین، به‌روزرسانی اخیر Modern Warfare تغییری در ظاهر این اپراتور انجام نداده است. بازی Call of Duty: Warzone مدتی پیش برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد و استقبال فوق‌العاده‌ای از این عنوان تیراندازی صورت گرفت. این عنوان در مدت زمان کوتاهی به یکی از داغ‌ترین بازی‌های ۲۰۲۰ تبدیل شد و تعداد زیادی بازیکن به‌دست آورد.

اگر در بازی Call of Duty: Warzone تازه‌وارد هستید یا می‌خواهید حرفه‌ای‌تر شوید، می‌توانید مقاله‌ی آشنایی با سلاح‌های این عنوان را از سایت سرگرمی بخوانید. همچنین می‌توانید بهترین نقاط نقشه برای لوت کردن را از اینجا پیدا کنید.

بازی وارزون هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی به صورت کاملا رایگان در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا