فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare هفته آینده منتشر خواهد شد

حضور شخصیت الکس روی کاور معرفی فصل سوم بازی!

فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare

مطابق اعلام رسمی اکتیویژن، فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare هفته‌ی آینده منتشر خواهد شد.

به تازگی، کمپانی اکتیویژن تاریخ عرضه‌ی فصل سوم بازی Call of Duty: Modern Warfare را با انتشار یک تصویر در اکانت توییتر این بازی اعلام کرده است. مطابق اعلام این کمپانی، فصل سوم ریبوت Modern Warfare در تاریخ ۸ آپریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین ۱۳۹۹) به صورت رسمی منتشر خواهد شد. همچنین، در حال حاضر کسانی که به تجربه‌ی بخش چندنفره و همینطور بخش بتل رویال بازی با نام Warzone می‌پردازند، از دریافت امتیاز دو برابر برخوردار خواهند بود.

در اواسط راه فصل دوم، بخش بتل رویال این بازی با نام Warzone به صورت رایگان عرضه شد؛ حتی کسانی هم که ریبوت Modern Warfare را خریداری نکرده‌اند هم می‌توانند به صورت کاملا رایگان این بازی دانلود و نصب نمایند. در فصل دوم بازی، بازیکنان هر دو بخش چندنفره و Warzone از یک سری جوایز مشترک در قسمت Battle Pass بهره‌مند بودند، اما به نظر می‌رسد که در فصل سوم، بازیکنان بخش بتل رویال بازی جوایز خاص و جداگانه‌ای در بخش Battle Pass خواهند داشت.

در تصویر منتشر شده فصل سوم بازی، شاهد سه مبارز هستیم که یکی از آنها شخصیت الکس از بخش داستانی ریبوت Modern Warfare است که حالا با یک پای مصنوعی به نبرد با دشمنان می‌رود. همچنین در پس زمینه عکس هم می‌توانیم به وضوح شخصیت گوست را ببینیم که در فصل دوم از طریق Battle Pass برای بخش چندنفره و همچنین بخش Warzone بازی در دسترس بود. در زیر می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید.

چند روز قبل، کمپانی اکتیویژن به صورت رسمی ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 را روی پلی‌استیشن 4 منتشر و اعلام کرد که کاربران دو پلتفرم ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی هم می‌توانند در تاریخ ۳۰ آپریل ۲۰۲۰ (۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹) به تجربه‌ی این بازی بپردازند. لازم به ذکر است که این ریمستر، تنها تجربه بخش داستانی Modern Warfare 2 را در اختیار کاربران قرار می‌دهد و بر خلاف ریمستر نسخه اول سری Modern Warfare، گیمرها نمی‌توانند بخش چندنفره بازی را تجربه کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا