بخش بتل رویال COD: Modern Warfare با نام Warzone عرضه می‌شود

رایگان بودن این بخش، قطعی به نظر می‌رسد

در موج جدید اطلاعاتی که امروز از عنوان COD: Modern Warfare به بیرون درز پیدا کرده است، بخش بتل رویال بازی Warzone نام خواهد داشت.

طی یکی دو ماه اخیر، اطلاعات و جزئیات مختلفی از بخش بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare به بیرون درز پیدا کرد. شدت این قضیه آن قدر بود که خود اکتیویژن دست به کار شد و از منتشرکنندگان این موارد به طور رسمی شکایت کرد، اما اقدام رسمی هم نمی‌تواند جلوی لو رفتن اخبار را بگیرد.

امروز یوتیوبری با لقب Chaos پا را فراتر از همیشه گذاشته و یک ویدیو از گیم‌پلی بخش بتل رویال COD: Modern Warfare منتشر کند که Warzone نام دارد. این ویدیو از رویداد پیش‌نمایشی که در دفتر استودیوی Infinity Ward برگزار شد گرفته شده است. در واقع این ویدیو قرار بود در تاریخ مشخصی به طور عمومی منتشر شود، اما به اشتباه و زودتر از موعد در اینترنت قرار گرفت. این ویدیو در حال حاضر از کانال Chaos حذف شده است، اما کانال‌های متعددی آن را پخش کرده‌اند و در نتیجه ما موفق شدیم آن را در اختیارتان قرار دهیم.

اطلاعات Chaos به همین‌جا ختم نمی‌شود و او صحت برخی از موارد گذشته را تایید می‌کند. بخش بتل رویال Warzone نام خواهد داشت و به صورت Free-to-Play در دسترس قرار خواهد گرفت. این یعنی برای تجربه‌اش نیازی به خرید Modern Warfare نخواهید داشت. البته صاحبان بازی آیتم‌های اختصاصی در بخش بتل رویال دریافت خواهند کرد. نکته‌ی دیگر این‌که بازی از قابلیت کراس پلتفرم هم پشتیبانی خواهد کرد که اجازه می‌دهد با بازیکنان پلتفرم‌های متفاوت به تجربه‌اش بپردازید.

بخش Warzone نقشه‌ی بسیار وسیعی خواهد داشت که ترکیب چند نقشه‌ی بازی همچون Broadcast، Overgrown، Scrapyard و Terminal است. البته نقشه‌ها با توجه بتل رویال بودن این حالت تغییراتی دیده‌اند تا متعادل باشند. این حالت ۱۵۰ بازیکن دارد و به صورت تک‌نفره یا گروه‌های دو یا سه نفره می‌توان در آن شرکت کرد. البته Chaos گفته است که امکان دارد حداکثر ظرفیت این حالت در آینده به ۲۰۰ بازیکن هم افزایش یابد. بازیکنان در شروع هر مسابقه دست خالی نیستند و یک تفنگ کمری به همراه دارند. همچون Blackout که بخش بتل رویال Black Ops 4 بود، وسایل نقلیه‌ی مختلفی هم در محیط قرار داده شده است. از طریق ایستگاه‌های خرید می‌توانید به خرید Killstreak هم بپردازید که امکاناتی چون موشک‌باران و هلیکوپتر کمکی را در اختیارتان قرار می‌دهد. دریافت زره در بازی هم از طریق قطعات فلزی در بازی میسر است که می‌توانید تا سقف پنج تا را حمل و سه تا را بر تن کنید.

اما یک مکانیک بسیار جالب در این بخش قرار دارد که آن را از دیگر عناوین بتل رویال متمایز می‌کند. مکانیک برگرداندن یاران کشته شده دو مکانیک مختلف دارد؛ اول خرید توکن‌های ریسپان از ایستگاه‌های خرید که پولش با کشتن دیگر حریفان تامین می‌شود و دوم، مکانیکی که Gulag نام دارد. در این مکانیک، افراد کشته شده در مسابقه در صفی قرار می‌گیرند و به صورت تک به تک با هم مبارزه می‌کنند. هر چه مبارزات بیشتری ببرید، شانس برگشت‌تان به بازی و پیش یاران‌تان بیشتر می‌شود.

به جز این اطلاعات، یک عکس تبلیغاتی هم از بازی به بیرون درز کرده است که نام Warzone را دیگر قطعی می‌کند.

هنوز تاریخ انتشار بخش Call of Duty: Warzone مشخص نیست، ولی طبق ادعاها تا پایان بهار سال آینده موفق به تجربه‌اش خواهیم شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا