1%
  • 0/10

کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 طرفداران را بشدت ناامید کرده است

افتضاح‌تر از همیشه

کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 طرفداران را بشدت ناامید کرده است ۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3

کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 اخیراً در دسترس پیش خریدکنندگان قرار گرفته و طبق بازخوردها، شدیداً ناامیدکننده ظاهر شده است.

نسخه جدید سری بازی‌های کالاف دیوتی (Call of Duty) حدوداً یک هفته دیگر رسماً در سراسر جهان عرضه می‌شود اما افرادی که آن را پیش خرید کرده باشند، از روز گذشته به کمپین دسترسی پیدا کرده‌اند. کاربران در بخش داستانی Call of Duty: Modern Warfare 3 بار دیگر کنترل گروه تسک فروس ۱۴۱ را بر عهده گرفته و باید ولادیمیر ماکاروف را متوقف کنند. در ضمن، سازندگان در استودیوی اسلج همر گیمز (Sledgehammer Games) برای ایجاد تنوع در روند بازی مراحلی را در کمپین گنجانده‌اند که روندی خطی نداشته و کاربران در آن از آزادی عمل بیشتری برخوردار هستند.

طبق بازخوردهای تولیدکنندگان محتوا از جمله TheGamingRevolution و JGOD، کمپین کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 به دو دلیل شدیداً ناامیدکننده است: دلیل اول، به کوتاهی مدت زمان مربوط می‌شود. اینطور که بنظر می‌رسد، کاربران می‌توانند با گذشت تنها ۴ ساعت به انتهای داستان برسند که تقریباً نصف نسخه پیشین، یعنی Call of Duty: Modern Warfare 2 است. دلیل دوم، به خود داستان ربط دارد. کمپین مدرن وارفر 3 ظاهراً از جذابیت بسیار پایینی برخوردار بوده و بشدت کسل کننده است. همچنین برخلاف قسمت‌های پیشین، خبری از اتفاقاتی نیست که احساسات مخاطب را برانگیزد.

قبل از اینکه کالاف دیوتی مدرن وارفر 3 معرفی شود، شایعاتی در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه اکتیویژن قصد نداشت نسخه جدید سری را منتشر کند، بلکه بدنبال انتشار داستان و محتوای چندنفره در قالب یک بسته الحاقی (Downloadable Content) بود. با توجه به بازخوردهای بخش کمپین و اینکه بخش چندنفره تنها شامل نسخه ریمستر نقشه‌های قدیمی می‌شود، می‌توان گفت صحت داشتن شایعه مزبور به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۹ آبان (مصادف با ۱۰ نوامبر) رسماً عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments