آیا قیمت Modern Warfare 3 کمتر از ۷۰ دلار خواهد بود؟

به نظر اکتیویژن سر عقل آمده است!

قیمت Modern Warfare 3

جدیدترین نسخه از سری بازی کالاف دیوتی که طی روزهای آتی به طور کامل معرفی خواهد شد، جنجال‌های بسیار به پا کرده و جنجال جدید آن می‌تواند به سود کاربران پایان یابد! طبق اخبار و شایعات، قیمت Modern Warfare 3 کمتر از حد معمول خواهد بود!

اکثر بازی‌های ویدیویی مهم، سال‌های بسیاری است که با قیمت ۶۰ دلار و طی چند سال اخیر حتی با قیمت ۷۰ دلار به فروش می‌رسند. برچسب قیمتی ۷۰ دلار بر نسخه‌های اخیر سری بازی کالاف دیوتی نیز دیده شده، با این حال طبق برخی اخبار و شایعات باید در انتظار تغییری شگرف در قیمت جدیدترین نسخه از این سری بازی محبوب باشیم.

البته نباید فراموش کرد که برچسب قیمتی ۶۰ یا ۷۰ دلاری معمولا مختص بازی‌هایی بوده که تجربه‌ای کاملا تازه را در اختیار شما قرار می‌دهند. حال بسیاری از کاربران و فعالان بر این باور هستند که مدرن وارفر ۳ عنوانی کامل نبوده و بیشتر به عنوان بسته‌ای الحاقی برای بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۲ سال ۲۰۲۲ عمل خواهد کرد. اینگونه به نظر می‌رسد که شرکت اکتیویژن (Activison) نیز این مسئله را باور داشته و به نظر قصد دارد قیمت کالاف دیوتی ۲۰۲۳ خود را کاهش دهد.

طی روزهای اخیر، کاربری با نام EvanFox45525643 در شبکه اجتماعی توییتر خبری به انتشار رسانده و ادعا دارد که بازی Call of Duty Modern Warfare 3 با برچسب قیمتی ۵۴.۹۵ دلار استرالیا که تقریبا برابر با ۳۶ دلار آمریکا بوده در شبکه استیم عرضه خواهد شد!

انتشار این خبر بسیاری از فعالان را به این باور رسانده که باید منتظر برچسب قیمتی ۳۰ الی ۴۰ دلار آمریکا برای این بازی باشیم. البته نباید فراموش کرد که احتمال شایعه بودن این خبر بسیار بالا بوده و نباید تا زمان انتشار اخبار رسمی از سوی توسعه دهندگان به چنین اخباری اعتماد کرد. همچنین این برچسب قیمتی می‌تواند حاصل یک خطا از سوی شبکه استیم باشد.

لازم به ذکر است که ناشر این خبر ویدیویی برای اثبات گفته‌های خود نیز به انتشار رساند، اما همانطور که اشاره شد این برچسب قیمتی می‌تواند به اشتباه توسط شبکه استیم بر این بازی قرار گرفته باشد. در پایان لازم به ذکر است که طبق برخی اطلاعات انتشار یافته، این بازی نه تنها برای کنسول‌های نسل نهمی ایکس باکس سری ایکس/سری اس و پلی استیشن ۵ و رایانه شخصی به انتشار خواهد رسید، بلکه باید در انتظار این بازی برای کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان نیز باشیم.

نظر شما درباره تصمیم احتمالی اکتیویژن برای قیمت Modern Warfare 3 چیست؟ گمان دارید این برچسب قیمتی می‌تواند کاربران را به خرید این بازی ترغیب کند؟ در انتظار نظرات شما هستیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا