آیا بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 در آینده ساخته می‌شود؟

یا این که Modern Warfare 3 این مجموعه را به پایان می‌رساند؟

آیا بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 در آینده ساخته می‌شود؟ عرفان بدری ۱ ۲۹ مرداد ۱۴۰۲ اخبار بازی
بازی Call of Duty: Modern Warfare 4

برایان بلوم (Brian Bloom) کارگردان روایی مجموعه Call of Duty به تازگی درباره احتمال ساخته شدن بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 پس از عرضه عنوان Modern Warfare 3 صحبت کرده است.

سه‌گانه اصلی Call of Duty: Modern Warfare سه تا از بهترین و پرطرفدارترین بازی‌های سری Call of Duty هستند که هواداران خیلی زیادی دارند. مجموعه Modern Warfare در سال ۲۰۱۱ با انتشار عنوان Call of Duty: Modern Warfare 3 به پایان رسید و هیچ وقت دنباله‌ای برای آن ساخته نشد، تا این که پس از هشت سال سری Modern Warfare ریبوت شد و در سال ۲۰۱۹ شاهد انتشار Call of Duty: Modern Warfare جدید بودیم.

اکنون که بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای انتشار در نوامبر سال جاری برنامه‌ریزی شده است، عده‌ای گمان می‌کنند که شرکت اکتیویژن (Activision) و استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) می‌خواهند با تکمیل شدن سه‌گانه، سری Call of Duty: Modern Warfare را باری دیگر به پایان برسانند، با این حال این طور که به نظر می‌رسد حدس و گمان‌ها درست نیست و فعلا کار آن‌ها با این مجموعه تمام نشده است.

به گفته برایان بلوم، کارگردان روایی سری Call of Duty که اخیرا مصاحبه‌ای با رسانه واشنگتن پست (Washington Post) داشته، قرار است تا در آینده شاهد ساخته شدن بازی Call of Duty: Modern Warfare 4 باشیم، زیرا هنوز داستان‌ها و شخصیت‌های زیادی هستند که در این ریبوت باید به آن‌ها پرداخته شود، بنابراین بازی Modern Warfare 3 نه تنها پایان کار نیست، بلکه تازه شروع چیزهای جدید خواهد بود.

سری Call of Duty: Modern Warfare یکی از بهترین داستان‌ها را دارد که پتانسیل زیادی برای روایت داستان‌هایی غنی با شخصیت‌های بسیار جذابش دارد، بنابراین این خبر قطعا برای طرفداران خوشحال‌کننده خواهد بود، زیرا می‌توانند مدت زمان بیشتری را با آن‌ها سپری کنند.

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای انتشار در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آبان ۱۴۰۲) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی برنامه‌ریزی شده است.

3.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا