حالت سوم شخص بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باز می‌گردد

چه اتفاقی خواهد افتاد؟

حالت سوم شخص بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 باز می‌گردد گلناز کیانی ۰ ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
حالت سوم شخص بازی Call of Duty: Modern Warfare 2

اینفینیتی وارد (Infinity Ward) بسیاری از جزئیات جدید و همچنین حالت سوم شخص بازی Modern Warfare 2 را در جریان رویداد کالاف دیوتی نکست (Call of Duty Next) اخیر منتشر کرده است. مانند اولین تریلر چند بازیکن و جزئیات حالت DMZ Warzone 2.0 که این تریلر تقریباً مانند هر تبلیغ استاندارد دیگر مجموعه کالاف دیوتی و با اسلحه‌ها، انفجارها و یک آهنگ ریمیکس آن‌ها را به نمایش گذاشت. اما طرفداران برای لحظه‌ای کوتاه، نگاهی اجمالی به موضوعی داشتند که از زمان نسخه اصلی Modern Warfare 2 در سال ۲۰۰۹ در کالاف دیوتی وجود نداشت.
با توجه به پست اخیر صفحه توییتر کالاف دیوتی که در روز پنجشنبه ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور ماه) منتشر شد، به نظر می‌آید که حالت سوم شخص بازگشته است، هرچند به صورت آزمایشی. از آنجایی که اینفینیتی وارد این ویژگی را به رخ کشیده است، مشخص نیست که این حالت تا چه حد در بازی نهایی اجرا خواهد شد.
استودیو سازنده حالت سوم شخص را به عنوان یک تغییر دهنده توصیف کرده است که می‌تواند برای هر حالت چند نفره‌ای روشن شود، از جمله در Warzone 2.0. اگرچه به نظر نمی‌رسد که اینفینیتی وارد به حالت سوم شخص متعهد باشد اما اگر محبوبیت این حالت افزایش پیدا کند، می‌توان به باقی ماندن آن در بازی امیدوار بود. چرا که به‌روزرسانی جدید قطعاً بسیار جذاب‌تر از حالت سوم شخص اصلی Modern Warfare 2 از سال ۲۰۰۹ به نظر می‌رسد.
یکی از ویژگی‌های وارزون و سایر حالت‌های چندنفره، امکان دیدن گوشه‌ها بدون حرکت کردن است، سبکی که بازیکنان پابجی (PUBG) حتما با آن آشنا هستند. حالا گمان می‌رود که اینفینیتی وارد به تمام واکنش‌های مثبت بازیکنان در مورد حالت سوم شخص بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 که چند سال پیش در یک باگ دیده شده بود، پاسخ داده باشد.
اطلاعات بیشتر از Modern Warfare 2 در جریان رویداد کالاف دیوتی نکست، از جمله اولین نمایش Warzone 2.0، ارائه خواهند شد. با ما همراه باشید.

نظر شما درباره این حالت سوم شخص چیست؟ آیا اینفینیتی وارد این موضوع را به صورت جدی‌تر پیگیری خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا