تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل اعلام شد

یک فصل و چند ماه صبر..

تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل اعلام شد امیرحسین ناصری ۷۵ ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
تاریخ انتشار رسمی بازی وارزون موبایل

طی رویداد شب گذشته Call of Duty Next بالاخره از تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل رونمایی شد؛ گرچه روز دقیق آن هنوز اعلام نشده است.

بازی وارزون موبایل یکی از مورد انتظارترین عناوین موبایلی است که کاربران دستگاه‌های اندرویدی و iOS برای انتشار آن روزشماری می‌کنند. این عنوان که حدودا از یک سال پیش خبر ساخت آن ابتدا از طریق شایعات و سپس به صورت رسمی دنبال می‌شد، شب گذشته در رویداد Call of Duty Next به صورت رسمی معرفی شد و طی آن، شاهد انتشار یک تریلر سینماتیک بودیم که البته در کنار آن، صحنه‌های بسیاری از گیم پلی آن نیز به نمایش درآمد. با این وجود گرچه صحبت‌‌های بسیاری درباره آن انجام شد و بیش از ۳ ساعت استریم زنده از بازی کردن گیمرها در استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) را مشاهده کردیم، اما در نهایت بالاخره جواب اصلی به سوال خود را درباره تاریخ انتشار وارزون موبایل در این رویداد دریافت کردیم!

در واقع کمپانی اکتیویژن ظاهرا قصد دارد تا ابتدا پیش از همه بازی جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 را در تاریخ ۶ آبان (۲۸ اکتبر) سال جاری عرضه کند و سپس در تاریخ ۲۵ آبان (۱۶ نوامبر) شاهد انتشار بازی Call of Duty: Warzone 2 خواهیم بود. پس از آن نیز بالاخره نوبت به Warzone Mobile خواهد رسید که ویژگی‌های آن در کنار تریلر تازه منتشر شده، نشان داده شدند.

تاریخ رسمی انتشار بازی وارزون موبایل برای سال بعد میلادی است!

در واقع عنوان وارزون موبایل برای انتشار در سال ۲۰۲۳ میلادی (از ۱۱ دی ماه سال جاری) در نظر گرفته شده و به نظر می‌رسد که در همان ماه‌های اول عرضه خواهد شد. با این وجود، جالب است بدانید که برخلاف باور بسیاری از طرفداران، این بازی دارای قابلیت کراس پلتفرم برای بازی با کاربران کنسولی نیست و خود تیم سازنده در شب گذشته اعلام کردند که دلیل این کار برای بالانس نگه داشتن سطح بازی خواهد بود.

با این وجود به نظر می‌رسد که کاربران می‌توانند این نسخه را روی کنسول یا رایانه شخصی خود نصب کنند و از همه جالب‌تر اینکه این بازی دارای سیستم تماما متصل با سایر عناوین جدید، یعنی Warzone 2 و Modern Warfare 2 خواهد بود؛ طوری که شما هر آیتمی را که در هرکدام از این عناوین به دست آورید، در نسخه دیگر هم قابل استفاده خواهد بود. همچنین ویژگی جدید Loadout 2.0 که همان Gunsmith جدید است نیز در نسخه موبایلی وارزون در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در این بازی، شما می‌توانید مجددا شاهد بازگشت نقشه بزرگ و معروف وارزون در سال ۲۰۱۹، یعنی وردانسک (Verdansk) باشید!

بازی Call of Duty: Warzone Mobile هم‌اکنون برای کاربران موبایل‌های اندرویدی و iOS قابل Pre-Register است و در سال ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد.

4.1 9 آراء
امتیاز مطلب

guest

75 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا