تماشا کنید: گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 واقعا مشکل دارد!

باگ؟ نه، گیم پلی بد!

در ویدیو زیر، می‌توانید ببینید که یکی از بازیکنان حین گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 نشان می‌دهد که چقدر طراحی آن عجیب به نظر می‌رسد.

بازی Call of Duty: Modern Warfare II به تازگی عرضه شده و به همراه آن نیز عنوان Call of Duty: Warzone 2.0 به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است. شب گذشته جزئیاتی درباره مشکلاتی که عنوان Warzone 2 دارد نوشته بودیم و حال، در یک ویدیو مختصر می‌خواهم مشکل دیگری را به شما نشان دهد که در هر دو بازی وجود دارد:

هنگامی که ویدیو بالا را می‌بینید، ممکن است همان اول کار بگویید که نفر مقابل کاملا یک چیتر به تمام معناست و سرعت تکان خوردن او اصلا منطقی به نظر نمی‌رسد. اما سپس ما Kill Cam را از زاویه دید نفر مقابل مشاهده می‌کنیم و همه چیز عادی است، طوری که حتی او هم چند تیر را هنگام شلیک کردن از دست می‌دهد و در نهایت مجبور می‌شود تا با Throwing Knife دشمن را زمین‌گیر کند. با این حساب، چرا در ویدیو می‌بینیم که هنگام تیراندازی،‌ دشمن به تک تک تیرها جای خالی می‌دهد و بدنش حالت عجیبی دارد؟

این اتفاق عجیب به این دلیل رخ داده که سازندگان در استودیو اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به این نتیجه رسیده‌اند که اگر اوپراتورها در بازی، هنگامی که به چپ و راست می‌روید، بدن خود را به سمت مورد نظر خم کنند، فیزیک آن‌ها طبیعی‌تر خواهد بود. این نکته درست است، بله اگر فقط کمی بدن شخصیت مورد نظر به سمت راست یا چپ برود، پیشرفتی در طبیعی‌تر بودن فیزیک آن رخ خواهد داد؛ اما نه اینکه کل او به این شکل حرکت کند و سایر بازیکنان نتوانند حتی به او تیر بزنند!

این مشکل نه تنها در گیم پلی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 بلکه در عنوان رایگان Warzone 2 هم وجود دارد و بازیکنان را آزار می‌دهد. در حال حاضر مشکل پینگ، سرورهای بازی، چیترهای داخل هر لابی و پلی لیستی که چندان باب میل طرفداران نیست در این دو بازی وجود دارد. حال این موارد و افت کیفیت گیم پلی را هم به آن اضافه کنید؛ وارزون 2!

4.3 7 آراء
امتیاز مطلب

guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا