جایی برای متقلبین در بازی Call Of Duty: Mobile نیست

تذکر دوباره‌ی سازندگان در مورد تقلب در بازی

جایی برای متقلبین در بازی Call Of Duty: Mobile نیست نیکان صبوری ۰ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ اخبار بازی
متقلبین بازی Call Of Duty: Mobile

با به‌روزرسانی‌های تازه و جدید Call Of Duty: Mobile سازندگان هشدار‌های بسیار جدی به متقلبین این بازی موبایلی دادند.

همانطور که می‌دانید، به تازگی برای عنوان Call Of Duty: Warzone مشکلاتی به وجود آمده است. در این عنوان، بازیکنان کنسول‌های خانگی اعلام کردند که به دلیل میزان بالای تقلب در بازی که اکثر آن‌ها توسط بازیکنان PC انجام می‌شود، ویژگی Crossplay را خاموش کرده‌اند. قابلیت کراس‌پلی همواره به عنوان گامی مثبت در تجربه‌ی عناوین چندنفره به‌حساب می‌آید اما به لطف چیترها، این قابلیت به کابوسی برای کنسول‌بازها تبدیل شده است.

در کنار این موضوع، تیم سازنده‌ی بازی Call Of Duty: Mobile پستی در مورد به‌روزرسانی‌ها و اخبار آینده‌ی بازی در فروم ردیت منتشر کرد. معمولا سازندگان این نوع پست‌ها را به صورت ماهانه در فضای مجازی منتشر می‌کنند تا نتایج کار‌ها و برنامه‌های آینده‌ی بازی را شفاف سازی کنند. حال در آخرین پست، یک بخش کامل فقط به تقلب و استفاده از نرم‌افزار‌های غیر قانونی تعلق دارد. سازندگان در این پست، متن زیر را منتشر کردند:

ما علاقه نداریم که متقلبین در بازی Call Of Duty: Mobile حضور داشته باشند. همچنین نمی‌خواهیم که آن‌ها تجربه‌ی شما را از بازی خراب کنند. تقلب هم به سیستم ما ضربه می‌زند و هم تعادل بازی را دچار اختلال می‌کند. اگر ما متقلبی در بازی ببینیم، طبق قوانین با او رفتار خواهیم کرد.

در ادامه‌ی این بخش از پست، روش‌های صحیح گزارش بازیکنان در فضای مجازی مانند توییتر یا پشتیبانی آموزش داده شد. آن‌ها گفتند در صورتی که می‌خواهید این افراد را به غیر از گزینه‌های داخل بازی گزارش کنید، اطلاعات UID آن را به دست پشتیبانی‌ها برسانید. همچنین در آینده بخش گزارش‌ها، پیشرفت‌هایی خواهد داشت تا بازیکنان بتوانند راحت‌تر گزارش‌ها را به دست پشتیبانی برسانند.

طبق قوانین Call Of Duty: Mobile، اگر بازیکن خاطی از برنامه‌های سوم شخص به عنوان هک و اختلال در بازی استفاده کند، ابتدا به صورت موقت از بازی حذف می‌شود. اگر بار دوم این تخلف را انجام بدهد، به طور کلی از بازی حذف خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا