#مهسا_امینی

بازی Call of Duty Mobile به زودی نقشه کلاسیک جدیدی دریافت می کند

بازی Call of Duty Mobile

توسعه‌دهندگان بازی Call of Duty Mobile اعلام کردند که به‌زودی نقشه‌ای قدیمی و به‌شدت محبوب را به این عنوان اضافه می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید.

بدون‌شک بازی Call of Duty Mobile به‌آرامی و به‌درستی در مسیری پیش‌رفته که می‌توان از آن به‌عنوان یکی از آثار موفق سری یاد کرد. درواقع با این مسیری که نسخه موبایلی بازی Call of Duty درپیش گرفته، قطعا در آینده شاهد نقشه‌های کلاسیک و پرطرفدار بیشتری خواهیم بود که به این عنوان اضافه می‌شوند. این امر قطعا باعث می‌شود این اثر به یک کلکسیونی جامع از تمام نقشه‌های محبوب این مجموعه تبدیل شود. امری که قطعا تاثیر خوبی در درآمد آن خواهد داشت.

همچنین به‌نظر می‌رسد یک نقشه کلاسیک دیگر هم از این مجموعه به بازی Call of Duty Mobile اضافه خواهد شد. توسعه‌دهنده‌ای که این موضوع را اعلام کرده بود گفته است این نقشه از نسخه‌ای با ۱۰ سال قدمت وارد این اثر موبایلی خواهد شد. این نقشه نیز به‌زودی به بازی اضافه می‌شود. اما قطعا پس از نقشه نامعلوم قبلی خواهد بود.

توجه داشته باشید که این اخبار، اضافه شدن Verdansk به این اثر را منتفی نمی‌کنند. براساس گفته سازندگان این نقشه‌های کلاسیک ممکن است به‌مدت چند هفته تا یک ماه دیگر منتشر شوند. در این راستا طرح  Verdansk که احتمالا شباهت‌های بسیاری به نقشه بازی Call of Duty : Warzone دارد در این میان می‌تواند به خوبی راه‌اندازی شود.

بازی Call of Duty Mobile احترام بسیاری به نقشه‌های کلاسیک این سری نشان داده است. همچنین سلاح‌های قدیمی و محبوب این مجموعه نیز به این عنوان اضافه شده‌اند. اینکه یکی از این نقشه‌ها قرار است نسخه‌ای با قدمتی بیش از ۱۰ سال به این عنوان اضافه شود، به این معنی خواهد بود که می‌تواند برای Call of Duty Ghost یا آثار پیش از آن باشد. با اینکه بازی Call of Duty روی پلتفرم‌های اندروید و IOS به‌خوبی پیش‌روی می‌کند، اما وضعیت چندان خوبی روی کنسول‌های خانگی ندارد. درحالی که خیلی‌ها منتظر شنیدن اخبار تازه‌ای از عنوان Call of Duty Warzone هستند، اما به‌نظر می‌رسد شرایط توسعه نسخه ریبوت Modern Warfare 2 آنچنان خوب پیش نمی‌رود. به‌هر حال باید صبر کرد و دید که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ آیا از بازیکنان نسخه موبایلی این سری هستید ؟ نظرات خودتان را با ما به‌اشتراک بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا