1%
  • 0/10

رقابت‌های Call of Duty League دستخوش تغییر خواهد شد

طرفداران به خواسته‌ی خود رسیدند

رقابت‌های Call of Duty League دستخوش تغییر خواهد شد ۰ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
رقابت‌های Call of Duty League

اکتیویژن با انتشار یک کلیپ کوتاه از تغییر در نحوه‌ی برگزاری رقابت‌های Call of Duty League خبر داد. مسابقات از فصل آینده به صورت چهار علیه چهار برگزار می‌شود.

با افزایش محبوبیت رقابت‌های آنلاین، شرکت اکتیویژن در سال ۲۰۱۴ میلادی از مسابقات حرفه‌ای کال آو دیوتی تحت عنوان Call of Duty Pro League رونمایی کرد که در حال حاضر با نام Call of Duty League شناخته می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین تغییراتی که طی سال‌های گذشته در مسابقات حرفه‌ای کال آو دیوتی به وجود آمد به نحوه‌ی برگزاری هر رقابت مربوط می‌شود. در گذشته تمامی رقابت‌ها به صورت چهار علیه چهار برگزار می‌شد اما مدیران اکتیویژن بنا به دلایلی تصمیم گرفتند آن را به پنج علیه پنج تغییر دهند؛ اقدامی که چندان مورد استقبال قرار نگرفت.

اعضای تیم‌های حاضر در Call of Duty League اعتقاد داشتند نقشه‌ها برای حضور ۱۰ کاربر کوچک هستند. از همین رو، انتخاب و اجرای استراتژی برای پیروزی در رقابت‌ها معنای خود را از دست داده است. طرفداران هم که از طریق یوتیوب مسابقات را تماشا می‌کردند، می‌گفتند حضور ۱۰ کاربر در یک نقشه از جذابیت رقابت‌ها کاسته است. انتقادها نسبت به برگزاری به صورت پنج علیه ادامه داشت تا اینکه Attach عضو تیم New York Subliners در جریان یکی از استریم‌هایش با محوریت Call of Duty: Modern Warfare گفت مسابقات سال آینده به صورت چهار علیه چهار برگزار می‌شود. در آن زمان مشخص نبود این کاربر حرفه‌ای مشغول شوخی با طرفداران خود بوده یا خبری مهم را زودتر از موعدش اعلام کرده است اما اکنون می‌دانیم.

اکتیویژن با انتشار یک کلیپ کوتاه در شبکه‌ی اجتماعی توییتر دو خبر مهم را اعلام کرد: خبر اول اینکه برای فصل دوم رقابت‌های Call of Duty League از Call Of Duty: Black Ops Cold War استفاده می‌شود؛ خبر دوم و پایانی هم اینکه رقابت‌ها به صورت چهار علیه چهار انجام می‌پذیرد. اگرچه این خبر بازخوردهای مثبتی را از سوی افراد حاضر در رقابت‌ها و همچنین طرفداران به همراه داشته اما عده‌ای از عواقب چنین تصمیمی ابراز نگرانی کرده‌اند. با کاهش تعداد کاربران حاضر در هر رقابت، هر تیم مجبور می‌شود با یکی از اعضای خود قطع همکاری کند. در حال حاضر بسیاری از کاربران حرفه‌ای امیدوار هستند اکتیویژن با افزایش تیم‌های حاضر در مسابقات موافقت کند تا بدین ترتیب افرادی که تیم‌های خود را از دست می‌دهند، به تیم‌های جدید ملحق شوند. در حال حاضر ۱۲ تیم در مسابقات حاضر هستند.

Call of Duty: Black Ops Cold War کمتر از یک هفته پیش به صورت رسمی معرفی شد. داستان در بحبوحه‌ی جنگ سرد میان آمریکا و شوروی جریان دارد. شخصیت اصلی، مامور زبده‌ای است که از سوی رونالد ریگان رئیس جمهور وقت آمریکا ماموریت می‌یابد به همراه دیگر اعضای تیم خود فردی با اسم رمز پرسئوس را پیدا کند. او یکی از ماموران مخفی سرویس اطلاعاتی و امنیتی اتحاد جماهیر شوروی است که سال‌ها در آمریکا فعالیت داشت. پرسئوس اکنون ماموریت دارد با انجام اقداماتی ورق را به سود شوروی برگرداند. در ضمن، بازگشت فرانک وودز، الکس میسن و جیسون هادسون رسما تایید شده اما صداپیشه‌های وودز و میسن تغییر کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments