1%
  • 0/10

منتظر کراس اور کالاف دیوتی با ددپول و ولورین باشید

فینشر جدید

منتظر کراس اور کالاف دیوتی با ددپول و ولورین باشید ۰ ۱۲ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
کالاف دیوتی ددپول و ولورین

شواهد امر گویای این موضوع است استودیو اسلج‌همر گیمز طی هفته‌های آینده کراس اور کالاف دیوتی با فیلم سینمایی ددپول و ولورین را برگزار می‌کند.

اگر یکی از طرفداران پروپاقرص دنیای سینمایی مارول باشید، احتمالا اطلاع دارید که فیلم Deadpool and Wolverine کمتر از یک ماه دیگر اکران می‌شود؛ فیلمی که به نظر می‌رسد ناجی جهان مارول خواهد بود. در همین راستا، گزارش‌ها نشان می‌دهد که سری کالاف دیوتی از این فرصت استفاده کرده و گیمرها میزبان یک کراس اور جدید هستند.

ماجرا از این قرار است که به تازگی یکی از اینسایدرها به نام Crashfty چندین ویدیوی عجیب و غریب را در شبکه ایکس (توییتر) منتشر کرده که دو شخصیت با سبک کالاف دیوتی را نشان می‌دهد. فینشر و حرکات یکی از این شخصیت‌ها شبیه به کاراکتر بامزه ددپول بوده و به همین خاطر، گمانه‌زنی‌هایی مطرح شده است.

بر اساس این گزارش، به نظر می‌رسد که استودیو اسلج‌همر گیمز قصد دارد همزمان با اکران فیلم Deadpool and Wolverine، کراس اور این فیلم و بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر ۳ و وارزون را برگزار کند. هرچند که این موضوع توسط منابع رسمی تایید نشده و همه چیز در حد یک شایعه به حساب می‌آید.

به طور کلی، کراس اور بازی Call of Duty با جهان مارول موضوع جدیدی نیست و تا به امروز بسیاری از بازی‌ها به ویژه فورنایت همکاری نزدیکی با این فرنچایز داشته‌اند. از طرفی، با توجه به اینکه فصل بعدی کالاف دیوتی قرار است در تاریخ ۲۴ جولای (۳ مرداد ماه پیش‌رو) برگزار شود، ممکن است که این کراس اور نیز برای فصل جدید برنامه‌ریزی شده باشد.

لازم به ذکر است که فیلم سینمایی ددپول و ولورین یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سینمایی سال جاری میلادی به شمار می‌رود که به خاطر بازگشت هیو جکمن، هوادارها بی‌صبرانه منتظر اکران آن هستند. گفتنی است که این فیلم در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد ماه) روی پرده نقره‌ای می‌رود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments