عنوان Call of Duty: Mobile به زودی منتشر خواهد شد

تجربه یکی از بهترین عناوین شوتر در گوشی هوشمند

عنوان Call of Duty: Mobile به زودی منتشر خواهد شد Masoudezt ۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
عنوان Call of Duty: Mobile

خود را برای تجربه یک بازی شوتر جذاب آماده کنید. کمپانی اکتیویژن امروز اعلام کرد که عنوان Call of Duty: Mobile به‌ زودی در دسترس کاربران سیستم عامل اندروید و iOS قرار خواهد گرفت.

سری بازی‌های Call of Duty مدت‌هاست که از محبوبیت خاصی در میان طرفداران سبک شوتر بهره‌مند است. خبر خوبی که برای هواداران این سری وجود دارد این است که عنوان Call of Duty: Mobile به زودی در گوشی‌های هوشمند در دسترس قرار خواهد گرفت. این بازی توسط استودیو Timi، یکی از استودیوهای زیرمجموعه تنسنت گیمز توسعه داده شده و به صورت رایگان و در تمامی کشورهایی که اپ‌ استور و گوگل‌ پلی از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند منتشر خواهد شد. در این نسخه از بازی از ترکیب عناصر مختلفی که در سایر عناوین فرانچایز مانند Black Ops و Modern Warfare وجود دارد، استفاده شده است.

کریس پلامر، معاون بخش موبایل کمپانی اکتیویژن در رابطه با این اثر گفته است:

ما در حال انتشار یک عنوان اکشن اول شخص کامل، با فاکتورهای Call of Duty بر روی گوشی‌های هوشمند شما هستیم. در این بازی، ما چند مورد از بهترین مواردی که تاکنون در سری بازی‌های Call of Duty وجود داشته است را جمع‌آوری کرده ایم؛ این موارد شامل نقشه‌هایی از سری Modern Warfare از جمله Crash و Crossfire، نقشه‌هایی از سری Black Ops از جمله Nuketown و Hijacked و… می‌شود که در بازی Call of Duty: Mobile جمع‌آوری شده است.

در نسخه موبایل Call of Duty حالت بتل رویال هم اضافه شده است که به‌ وسیله آن، در یک نقشه جدید و وسیع، 100 بازیکن می‌توانند به صورت همزمان با یکدیگر رقابت کنند. در این حالت از بازی شما می‌توانید به صورت تک نفره، دو نفره و یا در قالب یک تیم چهار نفره وارد رقابت با سایر بازیکنان شده و با استفاده از وسایل نقلیه از جمله موتور‌های ATV، بالگرد و قایق، میان مناطق مختلف نقشه حرکت کنید. در بخش بتل رویال، بازیکن می‌تواند شخصیت مورد نظر خود را از میان 6 کلاس مختلف انتخاب کرده و زاویه دوربین را از اول شخص به سوم شخص و یا برعکس تغییر دهد.

خبر انتشار عنوان Call of Duty: Mobile موجب امیدواری طرفداران این فرانچایز شد؛ در واقع به دلیل تغییرات ناگهانی که در زمان‌بندی عرضه بازی‌ جدید امسال ایجاد شد، بسیاری از کاربران در مورد عرضه این نسخه رایگان شک داشتند. هم‌اکنون نسخه موبایل Call of Duty هم برای هواداران قدیمی سری با حالت‌های Free-For-All و Search and Destroy جذابیت زیادی داشته و هم اینکه برای کاربران موبایل که تاکنون با این سری محبوب آشنا نشده اند، فرصت رایگانی برای تجربه یک شوتر باکیفیت فراهم کرده است.

Call of Duty: Mobile در تاریخ 9 مهر 1398 (1 اکتبر 2019) برای سیستم عامل اندروید و iOS منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا