انواع نسخه‌های Call of Duty Black Ops Cold War معرفی شد

ارتقا گرافیکی رایگان نخواهد بود

انواع نسخه‌های Call of Duty Black Ops Cold War معرفی شد سورنا رضایی ۰ ۰۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
نسخه‌های Call of Duty Black Ops Cold War

اکتیویژن با قرار دادن اطلاعات جدیدی در بخش پرسش و پاسخ وب سایت خود، از انواع نسخه‌های Call of Duty Black Ops Cold War رونمایی کرد.

اواسط تیر ماه بود که شرکت 2K Games و استودیوی ویژوال کانسپتس به صورت رسمی اعلام کردند نسخه‌های نسل هشتمی و نسل نهمی NBA 2K21 به ترتیب با قیمت ۵۹.۹۹ دلار و ۶۹.۹۹ دلار به بازار می‌آیند. اگرچه در آن زمان بسیاری از توسعه‌دهندگان و ناشران تصمیم گرفته بودند نسخه‌های نسل نهمی را به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهند اما افزایش ۱۰ دلاری قیمت‌ها باعث به وجود آمدن نگرانی‌هایی شد. اینطور که به نظر می‌رسد، آن نگرانی‌هایی چندان بی‌مورد نبوده است؛ زیرا اکتیویژن هم تصمیم گرفته عناوین جدیدش را با افزایش قیمت در دسترس علاقه‌مندان قرار دهد.

طبق اطلاعاتی که شرکت اکتیویژن در فضای مجازی به اشتراک گذاشته، نسخه‌های نسل هشتمی و نهمی جدیدترین کال آو دیوتی با برچسب‌های قیمتی ۵۹.۹۹ و ۶۹.۹۹ دلار عرضه می‌شوند. بدین ترتیب، ارتقا گرافیکی Call of Duty Black Ops Cold War برخلاف بسیاری از بازی‌های مورد انتظار از جمله Cyberpunk 2077 رایگان نخواهد بود. این ناشر آمریکایی همچنین جزئیات مربوط به تمامی نسخه‌ها را در بخش پرسش و پاسخ وب سایت رسمی خود قرار داد تا علاقه‌مندان بتوانند آن‌ها را مطالعه کرده و سپس تصمیم درستی اتخاذ کنند.

  • نسخه‌ی استاندارد (نسل هشتم – دیجیتالی – ۵۹.۹۹ دلار): نسخه‌ی استاندارد و دیجیتالی Call of Duty Black Ops Cold War برای کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان شامل بازی و دو بلوپرینت سلاح می‌شود. افرادی که این نسخه را پیش خرید کنند، نه تنها به نسخه‌ی بتا دسترسی زودهنگام خواهند داشت، بلکه محتوای Sgt. Woods Operator Bundle را برای مدرن وارفر و وارزون دریافت می‌کنند. این نسخه‌ها قابل ارتقا هستند. با این حال، اگر کاربری به ارتقا تمایل نداشت، می‌تواند نسخه‌های قدیمی را با استفاده از Backwards Compatibility تجربه کند. در این صورت، خبری از نرخ فریم و جلوه‌های بصری بهتر نخواهد بود.
  • نسخه‌ی استاندارد (نسل هشتم – فیزیکی – ۵۹.۹۹ دلار): نسخه‌ی استاندارد و فیزیکی Call of Duty Black Ops Cold War تنها بازی را شامل شده و هیچ کدام از مزایای نسخه‌ی دیجیتالی را در بر نمی‌گیرد. نسخه‌ی پلی‌استیشن 4 به نسخه‌ی پلی‌استیشن 5 قابل ارتقا است اما در هنگام تجربه‌ی بازی دیسک حتما باید در داخل کنسول باشد. با این حال، نسخه‌ی ایکس‌باکس وان به ایکس‌باکس سری ایکس قابل ارتقا نیست. در ضمن، نسخه‌های فیزیکی به لطف Backwards Compatibility روی کنسول‌های جدید قابل تجربه هستند.
  •  نسخه‌ی استاندارد (نسل نهم – دیجیتالی – ۶۹.۹۹): نسخه‌ی استاندارد و فیزیکی تنها بازی Call of Duty Black Ops Cold War را شامل شده و مزایایی به آن تعلق نمی‌گیرد. دیسک‌های پلی‌استیشن 5 تحت هیچ شرایطی روی کنسول نسل قبل سونی قابل استفاده نیستند اما دیسک‌های ایکس‌باکس سری ایکس نسخه‌های نسل هشتمی و نهمی را شامل می‌شوند. به بیان دیگر، روی هر دو کنسول قابل استفاده هستند.
  • نسخه‌ی بین نسلی (نسل هشتم و نهم – دیجیتالی – ۶۹.۹۹ دلار): با تهیه‌ی این نسخه، خریدار به محض انتشار نسخه‌های نسل هشتمی در ماه نوامبر، به آن‌ها دسترسی خواهد داشت. این موضوع برای نسخه‌های نسل نهمی هم صدق می‌کند. با عرضه‌ی رسمی کنسول‌ها، می‌تواند نسخه‌ی مختص پلی‌استیشن 5 یا ایکس‌باکس سری ایکس را دریافت کند. این نسخه شامل مزایایی که در بالا اشاره شد می‌شود.
  • نسخه‌ی آلتیمیت (نسل هشتم و نهم – دیجیتالی – ۸۹.۹۹ دلار): نسخه‌ی آلتیمیت در واقع همان نسخه‌ی بین نسلی است اما مزایای بیشتری دارد. مزایای جدید شامل سیزن پس فصل اول و انواع مختلف پوسته و بلوپرینت می‌شود. افرادی که این نسخه را پیش خرید کنند، جوایز مربوط به ۱۰ ردیف ابتدایی بتل پس کنونی‌شان در مدرن وارفر یا وارزون را به صورت رایگان دریافت خواهند کرد.

در انتها لازم به ذکر است بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۲۳ آبان (مصادف با ۱۳ نوامبر) برای پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا