#مهسا_امینی

مدل جدیدی از نقشه Miami به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود

حالت ۶ به ۶ به میامی خواهد آمد

مدل جدیدی از نقشه Miami به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه می‌شود امیرحسین ناصری ۰ ۰۵ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی
نقشه Miami بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

طبق اعلام استودیو Treyarch حالت جدید نقشه Miami در بازی Call of Duty: Black Ops Cold War آن را برای درگیری‌های نزدیک، کوچک‌تر می‌کند.

بخش چند‌ نفره (Multilayer) بازی Black Ops Cold War یکی از پرطرفدارترین حالت‌های آن در کنار بخش داستانی و همچنین Co-Op است که عملا در تمامی عناوین جدید و قدیمی این سری با وجود برخی المان‌های یکسان قرار داده می‌شود. با این حال اخیرا اضافه شدن حالت بتل رویال باعث شده تا طرفداران نسیت به آن نیز به عنوان یک بخش چند نفره نظر مثبتی نشان دهند، هنگامی که حالت Multiplayer تفاوت‌های بسیاری را دارد. شاید به عنوان یکی از مهم‌ترین تفاوت‌های آن بتوان به سرعت و همچنین هیجان بازی اشاره کرد؛ سرعتی که به زودی در حالت جدید نقشه Miami بازی Black Ops Cold War به حد خود خواهد رسید!

جنگ نزدیک در نقشه Miami بازی  Call of Duty: Black Ops Cold War

نقشه Miami بازی Call of Duty: Black Ops Cold War

درواقع طبق اعلام سازندگان قرار است تا مپ Miami بسیار کوچک‌تر شود؛ به نحوی بازیکان در یک حالت 6 به 6 مجبور می‌شوند تا نبرد نزدیکی را با دئشمنان خود داشته باشند. با این حال لازم به ذکر است که هنوز هیچ تصویر یا ویدیو خاصی از این نقشه کوچک منتشر نشده و کاربران باید تا یک هفته برای رونمایی رسمی و انتشار به روزرسانی مربوط به آن صبر کنند.استودیو Treyarch نام این حالت جدید را Close-Quarter Layout معرفی کرده که ظاهرا قرار است تا در آینده روی نقشه‌های بزرگ‌تر نیز اعمال شده و نسخه کوچک‌تری از آن‌ها را در برای مبارزات سریع‌تر در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین نکته قابل توجه درباره این نقشه جدید اینجاست که ظاهرا به جای عصر، قرار است تا حالت جدید در زمان دیگری از روز، یعنی اول صبح باشد. به هر حال کاربران بسیاری برای اضافه کردن یک حالت روشن‌تر از این نقشه در پست‌های رسمی استودیو Treyarch نظراتی را گذاشته بودند که در هفته آینده قرار است تا به خواسته خود برسند.بازی Call of Duty: Black Ops Cold War هم‌اکنون برای دریافت توسط کاربران کنسول‌های نسل هشتمی و نهمی سونی و ایکس باکس، به همراه پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین جالب است بدانید که با وجود ادامه جریان Black Ops Cold War در صحنه‌های سینماتیک بخش Multiplayer اطلاعاتی از بخش داستانی Call of Duty 2021 لو رفته است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا