آیا Call of Duty: Black Ops Cold War از کراس پلی پشتیبانی می‌کند؟

جنگ سرد همراه با کراس پلی

آیا Call of Duty: Black Ops Cold War از کراس پلی پشتیبانی می‌کند؟ مهسا سپاهی ۰ ۰۱ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Call of Duty: Black Ops Cold War

یک اینسایدر Call of Duty اخیرا اطلاعات قابل توجهی از بخش چند نفره‌ی بازی Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده است.

بعد از هفته‌ها انتظار و دادن سرنخ‌های مختلف از سوی شرکت شناخته‌شده‌ی اکتیویژن، بالاخره مدتی پیش قسمت بعدی مجموعه‌ی محبوب Call of Duty توسط توسعه‌دهندگان آن معرفی شد. عنوان جدید سری که Cold War نام دارد، داستانی عمیق و تاریک خواهد داشت که از بسیاری از واقعیت‌های تقابل آمریکا و شوروی در دوران جنگ سرد الهام گرفته است. در تریلری که اخیرا از این بازی منتشر شده، مصاحبه‌ای واقعی از «یوری بزمنوف» دیده می‌شود. او یکی از مشهورترین چهره‌های جنگ به حساب می‌آید که در شوروی به‌عنوان ژورنالیست و خبرچین KGB فعالیت می‌کرد و پس از مدتی به کشور کانادا پناهنده شد.

اخیرا یک اینسایدر گزارشی را پیرامون بخش چند نفره‌ی بازی مورد انتظار Call of Duty: Black Ops Cold War منتشر کرده است. طبق این اطلاعات، گفته می‌شود این بازی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های Modern Warfare را با خود همراه خواهد داشت؛ کراس پلی. در حال حاضر، کراس پلی یکی از قابلیت‌های قابل توجه و کاربردی بازی‌های آنلاین کوآپ شمرده می‌شود که به لطف آن کاربران پلتفرم‌ها مختلف می‌توانند در کنار یک‌دیگر به تجربه‌ی بازی موردعلاقه‌ی خود بپردازند. با توجه به این خبر، کاربران پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی قادر خواهند بود در کنار هم این عنوان را بازی کنند.

هنوز مشخص نیست که داستان این بازی با قسمت‌های قبلی زیرمجموعه‌ی Black Ops ارتباطی خواهد داشت یا خیر. با این وجود مطمئن هستیم که این بازی از نظر تاریخ وقوع و لحن داستان، بسیار متفاوت‌تر از چند قسمت قبلی خواهد بود.

لازم به ذکر است که Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ ۵ شهریور (مصادف با ۲۶ آگوست) به صورت کامل معرفی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا