#مهسا_امینی

تریلر فصل دوم CoD: Black Ops Cold War سلاح‌های جدید را نشان می‌دهد

سفر به جنگل‌های لائوس

اکتیویژن ساعاتی قبل تریلر فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War را در فضای مجازی منتشر کرد که سلاح‌های جدید را نشان می‌دهد.

مدت کوتاهی قبل از اینکه Call of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی وارد بازارهای جهانی شود، اکتیویژن اعلام کرد جدیدترین نسخه‌ی کال آو دیوتی با Call of Duty: Warzone ادغام خواهد شد. این اتفاق سرانجام رخ داد و حالا Cold War و Warzone هر دو فصل نخست رقابت‌های خود را به صورت همزمان پشت سر می‌گذارند. از فواید ادغام بازی‌ها می‌توان به افزایش تعداد سلاح‌ها و اپراتورها اشاره کرد.

اکتیویژن ساعاتی قبل تریلر فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone را از طریق کانال یوتیوب خود منتشر کرد. این ویدیو بیش از دو دقیقه زمان داشته و عملیات نجات نیروهای آمریکایی در کشور لائوس را به تصویر می‌کشد. اگر به یاد داشته باشید، راسل ادلر توسط استیچ دستگیر شده بود. تریلر جدید، سه نکته‌ی حائز اهمیت را در خود جای داده است. نکته‌ی اول، به سلاح‌های جدید مربوط می‌شوند. با توجه به ویدیو، کاربران در فصل دوم رقابت‌ها قادر به استفاده از سه سلاح جدید خواهند بود: کمان زنبورکی، یک مینی گان و یک مسلسل دستی. به این موارد باید IMI Galil را اضافه کرد که نخستین بار در نسخه‌ی یک Call of Duty: Black Ops معرفی شده بود و حالا پس از سال‌ها در آستانه‌ی بازگشت قرار دارد.

TailsDoll553، یک افشاگر صنعت ویدیو گیم به شمار می‌رود. او مدعی شده سلاح‌های جدید فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War به چهار موردی که در تریلر نشان داده شده خلاصه نمی‌شود. طبق ادعای او، کاربران می‌توانند خودشان را برای سه سلاح جدید دیگر آماده کنند که دو مورد آن‌ها سلاح سرد بوده و برای نبردهای تن به تن مناسب هستند. سلاح سوم هم NTW-20 نام دارد که یک اسنایپ محسوب می‌شود. نکته‌ی دومی که تریلر در خود جای داده بود، به اپراتورهای جدید مربوط می‌شود. اینطور که به نظر می‌رسد، با آغاز فصل جدید رقابت‌ها کاربران شاهد اضافه شدن سه کاراکتر تازه خواهند بود که Rivas Naga و Wolf نام دارند.

تریلر فصل دوم Call of Duty: Black Ops Cold War جنگل‌های کشور لائوس را به تصویر می‌کشد. طبق اطلاعاتی که در گذشته فاش شده بودند، نقشه‌ی جدید کلد وار در یک جنگل واقع شده است. با در نظر گرفتن این موارد، بعید نیست که جنگل‌های لائوس مقصد جدید کاربران باشد. در ضمن، از مدت‌ها قبل شایعه شده بود وارزون در مارس سال ۲۰۲۱ نقشه‌ی جدیدی دریافت می‌کند. این نقشه در مناطق کوهستانی واقع شده و مساحت بیشتری نسبت به وردانسک خواهد داشت.

در انتها، لازم به ذکر است Call of Duty: Black Ops Cold War و Call of Duty: Warzone برای کنسول‌های نسل هشتم، نهم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا