حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade به COD: BO – Cold War اضافه شد

بازیکن‌ها هم‌اکنون می‌توانند این حالت را به صورت کاملا اول‌شخص تجربه کنند

حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade به COD: BO – Cold War اضافه شد عرفان بدری ۰ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ اخبار بازی
حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade

پس از اعلام خبر اضافه شدن حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade به بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War از طریق به‌روزرسانی جدید آن، اکنون این حالت در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفته که به آن‌ها اجازه می‌دهد Dead Ops Arcade را به صورت کاملا اول‌شخص تجربه کنند.

حالت Dead Ops Arcade یکی از بخش‌های جذاب و پرطرفدار مجموعه بازی‌های Call of Duty: Black Ops است که نسبت به خود بازی اصلی حال و هوای بسیار متفاوتی دارد. در این حالت دوربین بازی از حالت اول‌شخص به دوربین از بالا به پایین تغییر پیدا می‌کند و گیم‌پلی نیز مانند بازی‌های تیراندازی توئین‌استیک خواهد شد و بازیکنان در آن در مقابل تعداد زیادی زامبی قرار خواهند گرفت. این حالت تجربه‌ای کاملا آرکید و به دور از واقع‌گرایی است و در آن نیازی نیست به کمبود مهمات فکر کنید، چون که سلاح شما به صورت تیر بی‌نهایت است و تیرهای خشابتان هرگز تمام نمی‌شود، بنابراین نیاز به تعویف خشاب نیست.

حالت Dead Ops Arcade در بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War نیز وجود دارد و شما می‌توانید در آن دوربین را به صورت اول‌شخص نیز تغییر دهید. اکنون در به‌روزرسانی جدیدی که برای این عنوان منتشر شده، حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد که یک حالت کاملا جدا از Dead Ops Arcade اصلی است و برخلاف آن به صورت کاملا اول‌شخص قابل تجربه است.

استودیوی Treyarch در حساب توئیتر رسمی خود خبر از در دسترس قرار گرفتن این حالت داد. این طور که به نظر می‌رسد، گیم‌پلی حالت اول‌شخص Dead Ops Arcade نسبت به حالت اصلی خود چندین تفاوت دارد و به بازیکن یک سری امکانات جدید خواهد داد. هنوز مشخص نیست که این حالت قرار است به صورت دائمی در دسترس باشد یا برای یک مدت زمان محدود، اما احتمالا توسعه‌دهندگان به‌زودی در این رابطه شفاف‌سازی خواهند کرد.

بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War هم‌اکنون برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، Xbox Series S ،Xbox One ،PS5 PS4  و Xbox Series X در دسترس است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا