تاریخ انتشار بازی جدید Call of Duty در دادگاه لو رفت

اشتباه قاضی پرونده

تاریخ انتشار بازی جدید Call of Duty

قاضی پرونده رسیدگی به شکایت FTC علیه ایکس باکس به اشتباه تاریخ انتشار بازی جدید Call of Duty را لو داد.

دادگاه رسیدگی به شکایت کمیسیون تجارت فدرال آمریکا علیه مایکروسافت بر سر خرید شرکت اکتیویژن بلیزارد ادامه دارد و در جریان این جلسات، هر از چند گاهی سهوا اطلاعات مهمی از برنامه‌ها و همچنین بازی‌های آینده منتشر می‌شود. در همین راستا، به تازگی قاضی پرونده تاریخ انتشار بازی جدید Call of Duty را فاش کرد!

بر اساس اعلام قاضی پرونده، بازی بعدی سری کالاف دیوتی قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر سال جاری (۱۹ آبان ماه) روانه بازار شود. بهتر است بدانید که این ادعا با شایعه‌های قبلی از سوی تام هندرسون، یکی از اینسایدرهای معروف صنعت بازی‌ها، مطابقت دارد. آن‌طور که به نظر می‌رسد، این بازی برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم ایکس باکس و پلی استیشن و همچنین پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بر اساس گزارش‌های قبلی، بازی جدید کالاف دیوتی در واقع دنباله مدرن وارفر ۲ خواهد بود که در حال حاضر مراحل ساخت خود را در استودیوی اسلج‌همر گیمز طی می‌کند و شامل بخش کمپین داستانی، حالت چندنفره، بخش زامبی و نقشه تازه برای وارزون ۲ می‌شود.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که Call of Duty Modern Warfare 3 در روز یکم آگوست سال جاری (دهم مرداد ماه) در قالب یک رویداد درون بازی به طور رسمی معرفی خواهد شد. پیش‌تر شایعه شده بود افرادی که بازی را پیش خرید کرده باشند، در روز ۲ نوامبر (۱۱ آبان ماه) می‌توانند بخش کمپین را تجربه کنند.

علاوه بر این‌ها، بر اساس گمانه‌زنی‌ها، در مجموع دو نسخه بتا برای بازی در نظر گرفته شده که به ترتیب در روزهای ۶ اکتبر (۱۴ مهر) و ۱۲ اکتبر‌ (۲۰ مهر) به مدت چهار روز عرضه می‌شوند. بتای اول در انحصار کنسول‌های پلی استیشن بوده و این در حالی است که بتای دوم در دسترس کاربران تمام پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات فوق توسط شرکت اکتیویژن بلیزارد تایید یا تکذیب نشده‌ و به همین خاطر، ممکن است که تغییراتی در برنامه‌ریزی‌ها صورت بگیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا