نخستین اطلاعات از قسمت دوم Call of Duty: Modern Warfare لو رفت

ماموریت‌های تسک فورس ۱۴۱ ادامه دارد

نخستین اطلاعات از قسمت دوم Call of Duty: Modern Warfare لو رفت سورنا رضایی ۰ ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
قسمت دوم Call of Duty: Modern Warfare

وب سایت Video Games Chronicle به واسطه یک گزارش اختصاصی اولین اطلاعات را از قسمت دوم Call of Duty: Modern Warfare فاش کرده است.

اکتیویژن اواخر مرداد سال جاری شمسی از جدیدترین نسخه کال آو دیوتی رونمایی کرد که تحت عنوان Call Of Duty: Vanguard شناخته شده و اسلج همر گیمز وظیفه توسعه آن را به دوش می‌کشد. داستان حین جنگ جهانی دوم جریان داشته و تمرکز روی چهار شخصیت مختلف قرار دارد که به جبهه‌های متفاوتی متعلق هستند؛ شخصیت‌هایی که طی اتفاقاتی یک تیم تشکیل داده و ماموریت می‌یابند پروژه فونیکس را متوقف کنند. مطابق انتظار، مدهای بازی تنها به داستانی خلاصه نشده و بازی شامل بخش چندنفره می‌شود. همچنین سیستم تخریب‌پذیری محیط بهبود یافته و کاربران حالا می‌توانند آیتم‌های بیشتری را از بین ببرند.

در حال حاضر توجه‌ها به سمت کال آو دیوتی ونگارد جلب شده اما تعدادی از طرفداران از همین حالا منتظر شنیدن اخباری مرتبط با نسخه جدید مجموعه هستند؛ نسخه‌ای که سال ۲۰۲۲ از راه می‌رسد. با توجه به سیاست‌های اکتیویژن، اینفینیتی وارد وظیفه ساخت را بر عهده دارد. کاربران فضای مجازی همچنین احتمال می‌دهند بازی مزبور دنباله‌ای برای Call of Duty: Modern Warfare 2019 باشد. به هر حال، ریبوت مدرن وارفر نه تنها بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد، بلکه طی سه روز نخست عرضه بیش از ۶۰۰ میلیون دلار در سراسر جهان فروخت. البته این رقم حالا از مرز یک میلیارد دلار هم فراتر رفته است. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت ادعای طرفداران مبنی بر ساخت و توسعه Modern Warfare 2 به هیچ وجه دور از انتظار نیست.

وب سایت Video Games Chronicle در جدیدترین مطلب اختصاصی خود مدعی شد قسمت دوم Call of Duty: Modern Warfare در دست ساخت بوده و سال آینده به بازارهای جهانی خواهد آمد. نویسنده در ادامه متن گفت بازی مزبور با نام موقت Project Cortez شناخته شده و نیروهای ویژه ارتش ایالات متحده آمریکا را به تصویر می‌کشد که عملیاتی مخفی را علیه کارتل‌های کلمبیایی مواد مخدر انجام می‌دهند؛ یک کاربر چندی پیش فایل‌های نرم افزار NVIDIA GeForce NOW را بررسی کرد و در آن با لیستی طولانی از بازی‌های مختلف مواجه شد. نکته جالب ماجرا اینجا است که نام Project Cortez در لیست مزبور دیده می‌شود.

نام Project Cortez را باید اشاره‌ای به فیلم Clear and Present Danger محصول سال ۱۹۹۴ میلای دانست که بر اساس رمان‌های جک رایان ساخته شده و درباره تقابل سازمان سیا و کارتل‌های مواد مخدر در کشور کلمبیا است. همچنین شخصیت منفی فیلم یک ژنرال بود که فلیکس کورتز نام داشت. بد نیست بدانید محصول پارامونت پیکچرز در جلب نظر مثبت منتقدان موفق عمل کرد و در باکس آفیس جهانی هم بیش از ۲۰۰ میلیون دلار فروخت؛ رقمی که فراتر از انتظارات مالی بود.

وب سایت CharlieIntel اخیرا یک ویدیو در شبکه اجتماعی توییتر به اشتراک گذاشت و به واسطه آن، به مرور اخبار منتشر شده از Call of Duty 2022 پرداخته است. تام هندرسون (Tom Henderson) یکی از افشاگران صنعت ویدیو گیم در ریپلای خود به توییت مزبور فاش کرد داستان کال آو دیوتی ۲۰۲۳ در آینده نزدیک جریان خواهد داشت. او جزئیات بیشتری را فاش نکرده یا دیگر منابع چیزی در تایید حرف‌هایش نگفته‌اند اما هندرسون سابقه بسیار خوبی در افشای اطلاعات داشته و فرد قابل‌اعتمادی است.

طبق سیاستی که اکتیویژن طی سال‌های گذشته در پیش گرفته، معرفی Call of Duty 2022 در تابستان بعدی صورت می‌گیرد تا شرایط برای عرضه در پاییز مهیا شود. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت حدودا یک سال با فاصله تایید یا تکذیب شدن ادعاهای وب سایت Video Games Chronicle فاصله داریم. در انتها، لازم به ذکر است Call of Duty Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر) وارد بازارهای جهانی خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا