1%
  • 0/10

شایعه جدید درباره بازی Call of Duty 2021 از سلاح‌های آن می‌گوید

جنگ جهانی دوم، اما متفاوت!

شایعه جدید درباره بازی Call of Duty 2021 از سلاح‌های آن می‌گوید ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
Call of Duty 2021

اخیرا اطلاعات تازه‌ای در قالب شایعه درباره بازی Call of Duty 2021 منتشر شده که داستان آن را تا حدودی متفاوت از آنچه که فکرش را می‌کردید نشان می‌دهد!

شرکت اکتیویژن خود این مورد را تایید کرد که سال ۲۰۲۱ نیز یکی دیگر از عناوین داستانی بازی Call of Duty عرضه خواهد شد که ظاهرا نام آن بر اساس برخی اطلاعات لو رفته Vanguard خواهد بود. با این حال درباره داستان و جریان این عنوان جدید، شایعه‌های متفاوت بسیاری وجود دارد که بیشتر آن‌ها به اتفاق افتادن آن در دوران جنگ جهانی دوم اشاره می‌کنند.

هم‌اکنون عنوان Warzone یک راوی کلی داستان شده و ظاهرا همه چیز در دنیای جدید سری Call of Duty قرار است تا با یکدیگر مرتبط باشند. حال اگر بازی جدید در دوران جنگ جهانی دوم باشد، چگونه می‌تواند ارتباطی را با دو سری Modern Warfare و Black Ops برقرار کند؟

حال شایعه‌ای تازه، درباره ارتباط عنوان جدید با دوران جنگ سرد به میان آمده است.

بازی Call of Duty 2021 تنها درباره هیتلر و ارتش نازی نیست!

طبق گفته یکی از کاربرانی که در گذشته هم اطلاعاتی را درباره بازی‌های سری Call of Duty لو داده بود، ظاهرا در داده‌های عنوان جدید اطلاعات فراوانی درباره اسلحه‌های مربوط به جنگ جهانی دوم و جنگ سرد دیده شده که به معنی شکل گرفتن داستان در دو بخش از تاریخ خواهد بود.متاسفانه کل شایعه تنها درباره همین بخش است؛ یعنی اسلحه‌های داخل بازی به این دو دسته تقسیم می‌شوند و ظاهرا کاربرانی که دوست دارند تا داستانی فراتر از جنگ جهانی دوم را دریافت کنند، به آن خواهند رسید. البته این احتمال نیز وجود دارد که داستان بازی به دوران جنگ کره در سال‌های ۱۹۵۰ نیز برود که احتمالا جریان تازه‌ای را در ارتباط با اتفاق‌های Black Ops Cold War روایت خواهد کرد. همچنین دقت کنید که بازی Call of Duty 2021 به شدت عنوان Warzone را تحت تاثیر قرار خواهد داد، در نتیجه احتمالا داستان دوران جنگ جهانی دوم در قالب فلش‌بک‌هایی از یک جریان کلی در دوران مدرن گفته خواهد شد.شرکت اکتیویژن در حال حاضر هیچ‌یک از اطلاعات ذکر شده در این خبر را تایید نکرده است، پس آن را در حد یک شایعه در نظر گرفته و منتظر انتشار اخبار رسمی بمانید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments