برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ظاهرا اکتیویژن روایت بازی Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم را تایید کرده است

و باز هم جنگ با نازی‌ها

ظاهرا اکتیویژن روایت بازی Call of Duty 2021 در جنگ جهانی دوم را تایید کرده است ۰ ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ اخبار بازی کپی لینک
بازی Call of Duty 2021

در جدیدترین مصاحبه مدیر اکتیویژن درباره بازی Call of Duty 2021 که احتمالا قرار است تا با عنوان Vanguard معرفی شود، ظاهرا تایید شده که داستان بازی در دوران جنگ جهانی دوم بوده و از طرفی بر شایعات مربوط به آن دامن می‌زند.

هیچ سالی وجود ندارد که پیش از معرفی رسمی یک بازی از سری Call of Duty، جزئیاتی فراوانی درباره آن توسط کاربران یا حتی خود سازندگان به صورت اتفافی لو نرود. برای مثال دو سال پیش درست چند ماه پس از عرضه عنوان Modern Warfare شاهد لو رفتن نام کامل Black Ops Cold War بودیم که به دنبال آن، ویدیوهای مختلفی از گیم پلی نسخه آلفا آن هم لو رفت. با این وجود درباره بازی Call of Duty 2021 که البته دیگر همه آن را با نام Vanguard می‌شناسند، هنوز هم اطلاعات کمتری نسبت به آنچه که در گذشته درباره سایر عناوین این سری شنیده بودیم لو رفته و تنها جدای از نام آن، می‌دانیم که روایت بازی در دوران جنگ جهانی دوم است؛ موردی که اخیرا توسط خود سازندگان هم به سختی تایید شده تا باز هم شاهد گلوله‌باران کردن نازی‌های بیچاره باشیم.

مدیر اکتیویژن و اظهار نظر او درباره بازی Call of Duty 2021

رئیس کمپانی اکتیویژن اخیرا در جدیدترین مصاحبه‌ای که با منابع خبری داشته، رسما اعلام کرده که آن‌ها عنوان جدید سری Call of Duty را در دورانی قدیمی روایت کرده‌اند که کاربران به خوبی با آن آشنایی دارند و عاشق آن هستند. این یعنی با کنار زدن روایات عجیب و غریبی مانند Black Ops 3 یا Advanced Warfare که در آینده جریان داشتند، حال تنها دو گزینه در دسترس استودیو Sledgehammer Games قرار خواهد داشت؛ جنگ جهانی دوم و جنگ سرد که در عنوان Black Ops Cold War شاهد آن بودیم.

حال با وجود اینکه یک بازی از سری در دوران جنگ سرد به تازگی منتشر شده، نزدیک‌ترین حدس به جنگ جهانی دوم خواهد بود. اما آیا این کار باعث پیشرفت Call of Duty خواهد شد یا اینکه مورد استقبال طرفداران قرار می‌گیرد؟ به هر حال مدیر اکتیویژن که درباره این موضوع کاملا خوشحال است و نظر مثبتی را دارد، اما در مجموع بازگشتن به دوران جنگ جهانی دوم نیاز به برخی نوآوری‌ها دارد که اگر تیم خلاق استودیو سازنده به خوبی آن را رعایت کرده باشند می‌توانیم شاهد یک نمونه ارتقا یافته از Call of Duty: World War 2 باشیم.

همچنین با گذشت زمان قاعدتا در راوی بزرگ سری Call of Duty، یعنی عنوان Warzone هم باید شاهد تغییرات فراوانی باشیم که زمینه را به جنگ جهانی دوم می‌برد. درست به مانند اتفاقی که برای Black Ops Cold War افتاد و دیدیم که چطور داستان از زمان حال به گذشته برده شد. به علاوه، برخی اشارات و ایستراگ‌ها هم در این عنوان قرار داده خواهد شد تا با نزدیک شدن به تاریخ معرفی رسمی Call of Duty 2021 شاهد برخی جزئیات کلی درباره آن باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments