#مهسا_امینی

آیا وقایع Call of Duty Vanguard با Modern Warfare ارتباط دارد؟

شایعات تائید می‌شوند؟

آیا وقایع Call of Duty Vanguard با Modern Warfare ارتباط دارد؟ نریمان هروی ۰ ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
Call Of Duty

چیزی تا عرضه‌ی بازی Call Of Duty: Vanguard نمانده و شایعات حاکی از این هستند که Call Of Duty 2022 دنباله‌ی Modern Warfare 2019 خواهد بود.

اطلاعاتی در مورد نسخه‌ی سال ۲۰۲۲ بازی Call Of Duty به بیرون درز کرده و مشخص شده که این نسخه، در واقع دنباله‌ی Modern Warfare 2019 خواهد بود. با هرچه نزدیک‌تر شدن زمان عرضه‌ی بازی Call Of Duty: Vanguard باید منتظر انتشار شایعات بیشتری در مورد نسخه‌ی بعدی این سری محبوب و پرطرفدار باشیم.

بازی Modern Warfare که در سال ۲۰۱۹ میلادی عرضه شد، به شدت موفق بود و توانست پس از چند سال، شکوه سابق را به این سری برگرداند. همچننین این بازی در فروش هم موفق ظاهر شد و با فروختن بیش از ۳۰ میلیون نسخه، وارد جمع ۲۰ بازی پروفروش تاریخ شد. این نسخه باری دیگر این فرتچایز را به شاخه‌ی محبوب Modern Warfare برگرداند و مشخص شد که این نسخه در واقع یک پیش‌درآمد برای سه نسخه‌ی قبلی Modern Warefare بوده است. البته این بازی تا حدودی جنجالی ظاهر شد و به دلیل استفاده از فسفر سفید روی دشمنان، با مشکلات قضایی رو به رو گردید.

آقای تام هندرسون که یکی از اینسایدر‌عای صنعت ویدئوگیم به حساب می‌آید. در توییتر خود اعلام کرده که Call Of Duty سال ۲۰۲۲ قرار است دنباله‌ای بر Modern Warfare 2019 باشد. همچنین او گفته که اسم رمز این نسخه، Project Cortez است.

توییت او به شکل زیر است:

ظاهرا Call Of Duty 2022 با اسم رمز Project Cortez شناخته می‌شود.

انتظار می‌رود که این نسخه، دنباله‌ای بر Modern Warfare 2019 باشد.

این خبر در واقع پس از انتشار اخباری مبنی بر بازی‌های درزشده از دیتابیس Nvidia منتشر گردید که عرضه‌ی بازی‌هایی مثل ریمیک رزیدنت ایول ۴ و نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه Grand Theft Auto را لو داده بود! همچنین این اخبار شامل یک پروژه با اسم رمز Project Cortez نیز بود. جالب است بدانید که در بخش سازنده و ناشر این بازی، به ترتیب نام اینفینیتی وارد و اکتیویژن بلیزارد قید شده است.

در حالی که ادعا‌های آقای هندرسون، کاملا وابسته به اطلاعات درزشده‌ی Nvidia Geforce Now است، نباید این ادعاها را تا زمان تائید شایعات توسط اکتیویژن، باور داشت. از آن‌جایی که نسخه‌ی ونگارد در راه است، به نظر نمی‌رسد که اکتیویژن پیش از عرضه‌ی آن نسخه، چنین شایعاتی را تائید کند تا توجه از روی ونگارد برداشته شود.

بازی Call Of Duty: Vanguard در تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا