1%
  • 0/10

گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون | راهنمای خرید گوشی‌ در بازار ایران

با رنج قیمتی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان چه گوشی می‌توان خرید

گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون | راهنمای خرید گوشی‌ در بازار ایران ۰ ۰۷ آبان ۱۳۹۹ مقالات فناوری کپی لینک
گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون

هرچه بودجه خرید بالاتر می‌رود، حق انتخاب بیشتری برای گوشی وجود دارد. پیشتر گوشی‌های اقتصادی زیر دو میلیون، کمتر از سه میلیون، با رنج قیمتی کمتر از ۵ میلیون و نیز گوشی‌های بین ۵ تا ۷ میلیون را معرفی کردیم. در این مقاله به معرفی گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون می‌پردازیم.

گوشی‌ بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان هم این روزها در رده‌های میانی جدول قرار می‌گیرد و برخلاف یکی دو سال پیش که حتی قیمت گوشی‌های پرچمدار و تازه‌واردهای بازار هم به این رقم نمی‌رسید، حالا با این قیمت‌ها حتی نمی‌توان سراغ پرچمداران یکی دو سال پیش هم رفت. در این مقاله قصد داریم گوشی‌هایی را معرفی کنیم که قیمتی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان دارند.

سامسونگ

در میان گوشی‌های سامسونگ که رنج قیمتی ۷ تا ۱۰ میلیون تومان هستند می‌توان به مدل‌های زیر اشاره کرد:

گلکسی A31

گلکسی A31 یکی از گوشی‌های امسال سامسونگ است که صفحه نمایش بزرگ ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین چهارگانه‌ی ۴۸، ۸، ۵ و ۵ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی برخوردار است. این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی دارد و از باتری ۵ هزار میلی‌آمپرساعتی بهره می‌برد.

 قیمت این گوشی در بازار هم‌اکنون ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

گلکسی A51

گلکسی A51 نیز صفحه نمایش ۶.۵ اینچی دوربین چهار گانه‌ی ۴۸، ۱۲، ۵ و ۵ مگاپیکسلی دارد و از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد. این گوشی ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد و با قیمت بین ۸ میلیون و ۳۵۰ تا ۹۵۰ بنا به میزان حافظه در بازار معامله می‌شود.

گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون

گلکسی A50s

گلکسی A50s نمایشگر ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین سه‌گانه‌ی ۴۸، ۸ و ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دارای دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی است.

این دستگاه همچنین به ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی مجهز شده است که البته نسخه‌ای از این گوشی هم با رم ۶ گیگابایتی موجود است.

این گوشی هم‌اکنون با قیمت حدود ۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

گلکسی A80

گلکسی A80 در این رنج از گوشی‌های سامسونگ از همه گران‌‌تر است؛ این گوشی ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

گوشی گلکسی A80 از صفحه نمایش ۶.۷ اینچی، دوربین سه گانه ۴۸، ۸ و دوربین TOF بهره می‌برد و دارای دوربین سلفی سه‌گانه پاپ‌آپ است و از ۸ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد.

هواوی

در میان محصولات هواوی گوشی ۷ تا ۱۰ میلیون تومانی فقط دو مدل وجود دارد که در زیر به آنها اشاره می‌کنیم.

Y9s

Y9s گوشی هواوی صفحه نمایش ۶.۵۹ اینچی دارد. این گوشی به دوربین سه گانه‌ی ۴۸، ۸ و ۲ مگاپیکسلی مجهز شده و از دوربین سلفی پاپ‌آپ ۱۶ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون

حافظه‌ی داخلی Y9s هواوی ۱۲۸ گیگابایتی است و ۶ گیگابایت رم دارد.

این گوشی از قیمتی حدود ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برخوردار است.

نوا 5T

نوا 5T هواوی صفحه نمایش ۶.۲۹ اینچی دارد از دوربین چهارگانه‌ی ۴۸، ۱۶، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و از دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی برخوردار است.

این گوشی ۶ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد.

نوا 5T هم‌اکنون با قیمت حدود ۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

شیائومی

ردمی نوت 9s

ردمی نوت 9s نمایشگر بزرگ ۶.۶۷ اینچی دارد، از ۴ یا ۶ گیگابایت رم پشتیبانی می‌کند و از حافظه‌ی داخلی ۱۲۸ گیگابایتی بهره می‌برد.

این گوشی همچنین دوربین ۴ گانه‌ی ۴۸، ۸، ۵ و ۳ مگاپیکسلی دارد و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

قیمت این گوشی هم‌اکنون ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.

ردمی نوت ۹ اس

ردمی نوت ۹ پرو

ردمی نوت ۹ پرو نیز صفحه نمایش ۶.۶۷ اینچی دارد و از دوربین چهار گانه‌ی ۶۴، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی برخوردار است.

این گوشی ۶ گیگابایت رم و ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد و قیمت آن بر اساس میزان حافظه از ۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تا ۸ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان متغیر است.

ردمی نوت ۸ پرو

ردمی نوت ۸ پرو شیائومی نمایشگر ۶.۵۳ اینچی دارد، از دوربین چهارگانه‌ی ۶۴، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دارای ۶ و ۸ گیگابایت رم است و از ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد و قیمت آن بر اساس میزان حافظه بین ۶ میلوین و ۸۰۰ تا ۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان متغیر است.

توجه داشته باشید که قیمت گوشی بین ۷ تا ۱۰ میلیون تومان ذکر شده در این مقاله مربوط به اوایل آبان ماه سال ۹۹ است و با توجه به نوسان نرخ ارز این قیمت‌ها ممکن است تغییر کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments