1%
  • 0/10

گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان موجود در بازار ایران

معرفی گوشی‌های میان‌رده ار برندهای سامسونگ، هواوی، نوکیا و شیائومی

گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان موجود در بازار ایران ۰ ۰۱ آبان ۱۳۹۹ مقالات فناوری کپی لینک
گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون

پیشتر درباره‌ی گوشی‌های اقتصادی زیر دو میلیون، سه میلیون و ۵ میلیون تومان نوشتیم؛ حالا قصد داریم گوشی‌هایی که بین ۵ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارند را معرفی کنیم.

همانطور که در مقاله‌های پیشین هم ذکر کردیم این روزها گوشی‌هایی که بین ۵ تا ۱۰ میلیون تومان قیمت دارند، در بخش گوشی‌های میان‌رده قرار می‌گیرند و زیر ۵ میلیون تومان گوشی‌های اقتصادی شمرده می‌شوند.

در این مقاله قصد داریم گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان را برای خرید معرفی کنیم.

سامسونگ

از گوشی‌های میان‌رده‌ی سامسونگ که بین ۵ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارند می‌توان به گوشی‌های سری M اشاره کرد.

M30 S

M30 S یک گوشی میان‌رده به شمار می‌رود که نمایشگر ۶.۴ اینچی Super AMOLED دارد و از دوربین سه گانه‌ی ۴۸، ۸ و ۵ مگاپیکسلی برخوردار است. چهار گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

این گوشی با قیمت حدود ۷ میلیون تومان در بازار موجود است.

A20

A20 گوشی بعدی سامسونگ است که در رده گوشی‌های بین ۵ تا ۷ میلیونی قرار می‌گیرد. این گوشی نیز صفحه نمایش ۶.۴ اینچی دارد، از دوربین دو گانه‌ی ۱۳ و ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی دارد و از سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد. این گوشی با قیمت حدود ۵ میلیون و ۹۰۰ تومان هم‌اکنون در بازار وجود دارد.

گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون

A21s

گلکسی A21s یکی از گوشی‌های خوب سری A سامسونگ است که علاوه بر نمایشگر ۶.۵ اینچی، از دوربین چهار گانه‌ی ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی برخوردار است و به این ترتیب امکان عکاسی‌ حرفه‌ای را به شما می‌دهد. این گوشی همچنین دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی دارد و با قیمت حدود ۶ میلیون تومان در بازار ایران موجود است.

A31  

سری گوشی‌های گلکسی A از جمله بهترین گوشی‌های میان‌رده‌ی بازار به شمار می‌روند. A31 نیز همانند A21s دارای دوربین چهار گانه‌ی ۴۸، ۸، ۵ و ۵ مگاپیکسلی است، از نمایشگر ۶.۴ اینچی بهره می‌برد و دارای ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی است.

این گوشی با قیمتی حدود ۷ میلیون در بازار معامله می‌شود.

A30s

آخرین گوشی سامسونگ از رنج قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان A30s است؛ این گوشی صفحه نمایش ۶.۴ اینچی، دوربین سه‌گانه‌ی ۲۵، ۸ و ۵ مگاپیکسلی، حافظه‌ی داخلی ۳۲ گیگابایتی و رم ۳ گیگابایتی دارد. این گوشی با قیمت ۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

هواوی

هواوی ۶ مدل گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون تومانی دارد.

Y7 Prime 

گوشی Y7 پرایم صفحه نمایش ۶.۲۹ اینچی دارد، از دوربین دوگانه‌ی ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی و حافظه‌ی داخلی ۳۲ گیگابایتی و سه گیگابایت رم بهره می‌برد. این گوشی حدود ۵ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان قیمت دارد.

Y8p

Y8p دارای نمایشگر ۶.۳ اینچی است، از دوربین سه گانه‌ی ۴۸، ۸ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد، دارای ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۴ گیگابایت رم است و با قیمت حدود هفت میلیون تومان در بازار ایران به فروش می‌رسد.

Y9 Prime

Y9 پرایم که قیمتی حدود ۶ میلیون تومان دارد، از نمایشگر ۶.۵۹ اینچی، ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین سه گانه ۱۶، ۸ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی پاپ‌آپ (دوربین جهنده) بهره می‌برد.

آنر Y9 پرایم

آنر 9X

آنر 9X همانند گوشی قبلی نمایشگر ۶.۵۹ اینچی دارد، اما از دوربین سه‌گانه‌ی ۴۸، ۸ و دو مگاپیکسلی بهره می‌برد و به ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌‌ی داخلی مجهز شده است. این گوشی قیمتی برابر ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان دارد.

آنر 10 لایت

آنر 10 لایت صفحه نمایش ۶.۲۱ اینچی، سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و دوربین دو گانه‌ی ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی دارد؛ اما دوربین سلفی این گوشی ۲۴ مگاپیکسلی است.

این گوشی با قیمت ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

آنر 20 لایت 

آنر 20 لایت آخرین گوشی از این سری است که قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان دارد؛ این گوشی به نمایشگر ۶.۲۱ اینچی مجهز است، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد و از دوربین سه‌گانه‌ی ۲۴، ۸ و دو مگاپیکسلی بهره می‌برد و به دوربین سلفی ۳۲ مگاپیکسلی مجهز است.

قیمت این گوشی ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان است.

نوکیا

در میان گوشی‌های نوکیا که ۵ تا ۷ میلیون تومان قیمت دارند می‌توان به مدل‌های زیر اشاره کرد؛

Nokia 7.2

گوشی 7.2 نوکیا طراحی فوق‌العاده‌ای دارد؛ این گوشی به صفحه نمایش ۶.۳ اینچی مجهز شده، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد و اما دوربین اصلی گوشی سه گانه‌ است و برخلاف سایر برندها که به شکل عمودی یا افقی در بخش پشتی گوشی قرار می‌گیرند، نوکیا طراحی دایره‌ای برای آن در نظر گرفته است؛ دوربین‌های ۴۸، ۸ و ۵ اینچی که جلوه‌ی خاصی به طراحی گوشی بخشیده است. این گوشی همچنین به دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی مجهز است و با قیمت حدود ۷ میلیون در بازار معامله می‌شود.

گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون

Nokia 6.2 

گوشی نوکیا 6.2 هم صفحه نمایش ۶.۳ اینچی دارد، از سه گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد و همان طراحی دوربین را در پشت بدنه دارد با این تفاوت که دوربین سه‌گانه ۱۶، ۸ و ۵ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

این گوشی ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

Nokia 5.3

نوکیا 5.3 آخرین مدل از گوشی‌های این برند است که قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان دارد.

این گوشی طراحی مشابه مدل‌های قبلی دارد اما از نمایشگر ۶.۵۵ اینچی،‌ ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و دوربین چهار گانه‌ی ۱۳، ۵،‌ ۵ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و دارای دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی است.

این گوشی ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت دارد.

 

موتورولا

در میان گوشی‌های میان‌رده‌ی موتورولا که قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان دارند می‌توان به مدل‌های زیر اشاره کرد؛

موتو G8 پاور لایت

صفحه نمایش ۶.۵ اینچی، ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، دوربین سه گانه‌ی ۱۶، ۲ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی از ویژگی‌های این گوشی است.

موتو G8 پاور لایت هم‌اکنون با قیمتی حدود ۵ میلیون تومان در بازار موجود است.

موتو وان اکشن

موتو وان اکشن گوشی بعدی موتورولا در این رنج قیمتی است؛ این گوشی صفحه نمایش ۶.۳ اینچی، دوربین سه‌گانه‌ی ۱۲،‌۱۶ و ۵ اینچی و دوربین سلفی ۱۲ مگاپیکسلی دارد و از ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی بهره می‌برد.

گوشی مذکور هم‌اکنون قیمتی برابر ۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دارد.

موتو وان ویژن پلاس

موتو وان ویژن پلاس

موتو وان ویژن پلاس که با قیمت حدود ۶ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود، دارای نمایشگر ۶.۳ اینچی، ۴ گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، دوربین سه‌گانه‌ی ۴۸، ۱۶ و ۵ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۲۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

موتو وان هایپر

موتو وان هایپر صفحه نمایش ۶.۵ اینچی، چهار گیگابایت رم و ۱۲۸ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد، از دوربین دو‌گانه‌ی ۴۶ و ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد. این گوشی که قیمتی معادل ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان دارد از دوربین سلفی جهنده‌ی ۳۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

شیائومی

آخرین برندی که گوشی بین ۵ تا ۷ میلیون تومانی دارد، شیائومی است.

ردمی نوت 9S

ٰردمی نوت 9S صفحه نمایش بزرگ ۶.۶۷ اینچی دارد، دوربین اصلی آن چهار گانه ۴۸، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۱۶ مگاپیکسلی و رم ۴ گیگابایتی و حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی بهره می‌برد. قیمت این گوشی بسته به میزان رم و حافظه‌ی داخلی آن از ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان تا ۷ میلیون ۴۵۰ هزار تومان متغیر است.

ردمی نوت 9

ردمی نوت 9 صفحه نمایش ۶.۵۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، دوربین چهار گانه‌ی ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین ۱۳ مگاپیکسلی دارد.

قیمت این گوشی بسته به رنگ آن از ۶ میلیون ۱۵۰ هزار تومان تا ۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان متغیر است.

ردمی نوت 8

ردمی نوت 8 از صفحه نمایش ۶.۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، دوربین چهار گانه‌ی ۴۸، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی بهره می‌برد و به دوربین سلفی ۱۳ مگاپیکسلی مجهز است.

این گوشی حدود ۶ میلیون تومان قیمت دارد.

ردمی‌ نوت 8 پرو

ردمی‌ نوت 8 پرو دارای نمایشگر ۶.۵۳ اینچی، ۶ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است که در میان گوشی‌های معرفی شده تاکنون بیشترین حافظه‌ی رم را در بین گوشی‌هایی با رنج قیمتی ۵ تا ۷ میلیون تومان، دارد.

این گوشی به دوربین چهارگانه‌ی ۶۴، ۸، ۲ و ۲ مگاپیکسلی مجهز شده و از دوربین سلفی ۲۰ مگاپیکسلی بهره می‌برد. قیمت این گوشی حدود ۷ میلیون تومان است.

ردمی نوت ۹ شیائومی

ردمی 9

نمایشگر ۶.۵۳ اینچی، ۳ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، دوربین چهار گانه‌ی ۱۳، ۸، ۵ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی از ویژگی‌های این گوشی است.

قیمت ردمی‌ 9 حدود ۳ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان است.

ردمی 9C

ردمی 9C آخرین گوشی از رنج قیمتی بین ۵ تا ۷ میلیون تومان است. این گوشی به نمایشگر ۶.۵۳ اینچی مجهز شده و دوربین سه گانه‌ی ۱۳، ۲ و ۲ مگاپیکسلی دارد.

نسخه‌ای از این گوشی که دو گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دازد با قیمت بین ۵ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد، در حالی که نسخه‌ی سه گیگابایتی و ۶۴ گیگ حافظه‌ی داخلی آن ۵ میلیون ۳۰۰ هزار تومان قمیت دارد .
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments