برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

اپلیکیشن شاد و لیست گوشی‌های اقتصادی موجود در بازار ایران

فهرست گوشی‌هایی که کمتر از دو میلیون تومان قیمت دارند

اپلیکیشن شاد و لیست گوشی‌های اقتصادی موجود در بازار ایران ۰ ۱۹ شهریور ۱۳۹۹ موبایل کپی لینک
اپلیکیشن شاد

با تعطیلی مدارس، آموزش دانش‌آموزان به شکل آنلاین و از طریق اپلیکیشن شاد صورت می‌گیرد و این موضوع باعث شده تا والدین مجبور به تهیه‌ی گوشی‌های هوشمند برای دسترسی فرزندان‌شان به سیستم آموزشی شوند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مراکز آموزشی، بسیاری از مردم برای تهیه‌ی گوشی‌های هوشمند و دسترسی به اپلیکیشن شاد به منظور آموزش فرزندانشان مجبور به خرید گوشی شده‌اند. اما با توجه به افزایش قیمت دلار و عدم واردات گوشی طی دو ماه گذشته، بازار پاسخگوی تقاضاها نیست، از این رو قیمت گوشی با افزایش روبه‌رو شده و این موضوع بسیاری از کاربران را برای خرید گوشی با مشکل مواجه کرده است. گوشی‌هایی که تا پیش از این نوروز ۹۸ می‌شد با قمیت کمتر از یک میلیون‌ تومان تهیه کرد، حالا قیمتی بیش دو تا سه میلیون تومان دارند. با این حال گوشی‌هایی در بازار یافت می‌شوند که امکان نصب اپلیکیشن شاد را دارند و قیمت‌شان بین یک تا دو میلیون تومان است. در این گزارش گوشی‌هایی را معرفی می‌کنیم که قیمتی کمتر از دو میلیون تومان دارند و دانش‌آموزان می‌توانند از آنها در زمینه‌ی دسترسی به سرویس‌های آموزشی بهره ببرند.

Y5 LITE هواوی

Huawei Y5 lite

از میان گوشی‌های هواوی می‌توان به Y5 LITE اشاره کرد. این گوشی صفحه نمایش ۵.۴۵ اینچی دارد، از دوربین ۸ مگاپیکسلی اصلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و یک گیگابایت رم دارد. این گوشی هم‌اکنون با قیمت یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان در بازار موجود است.

HTC One A9s

HTC One A9s

گوشی One A9s محصول شرکت اچ‌تی‌سی است و با نمایشگر ۵ اینچی، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و سه گیگابایت رم، دوربین ۱۳ مگاپیکسلی اصلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی، با قیمتی برابر یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی قرار می‌گیرد.

HTC 10 Lifestyle

HTC 10 Lifestyle

گوشی 10 Lifestyle از سری گوشی‌های اقتصادی اچ‌تی‌سی به شمار می‌رود؛ این گوشی از نمایشگر ۵.۲ اینچی، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی، ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و سه گیگابایت رم برخوردار است و قیمتی برابر یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان دارد.

نوکیا C1

نوکیا C1 اپلیکیشن شاد

C1 گوشی اقتصادی نوکیا است که با وجود صفحه‌ نمایش ۵.۴۵ اینچی، دوربین ۵ مگاپیکسلی، یک گیگابایت رم و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی قیمتی معادل یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان دارد.

نوکیا 2.2

نوکیا ۲.۲ اپلیکیشن شاد

گوشی Nokia 2.2 محصول سال گذشته نوکیا است؛ این گوشی صفحه نمایش ۵.۷۱ اینچی، دوربین ۱۳ مگاپیکسلی، ۱۶ گیگابایت حافظه داخلی و ۲ یا ۳ گیگابایت حافظه داخلی دارد و یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در بازار موجود است.

Nokia 1 Plus

نوکیا 1 plus اپلیکیشن شاد

گوشی Nokia 1 Plus در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی این برند قرار دارد و با قیمت یک میلیون و ۵۴۰ هزار تومان دارای نمایشگر ۵.۴۵ اینچی، دوربین ۸ مگاپیکسلی، یک گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی است.

به‌روزرسانی

با توجه به شروع سال تحصیلی و رویکرد اداره‌ی آموزش و پرورش به ادامه‌ی روند آموزش از راه دور و استفاده از اپلیکیشن شاد، تب خرید گوشی باز هم داغ شده و خانواده‌ها مجبورند برای آموزش فرزندانشان و عقب نماندن از تحصیل، گوشی هوشمند یا تبلت تهیه کنند. در ادامه‌ی قیمت‌های ارایه شده در این مقاله را به‌روزرسانی می‌کنیم چرا که با افزایش نرخ ازز قیمت گوشی هم با افزایش روبه‌رو شده است و تعداد بیشتری گوشی از رده‌ی اقتصادی مناسب برای آموزش کودکان و نوجوانان معرفی می‌کنیم.

هواوی Y5 Lite

گوشی Y5 Lite که اردیبهشت ماه قیمتی برابر یک میلیون و ۷۹۰ هزار تومان داشت، حالا قیمت آن به یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسیده است.

هواوی Y5

هواوی Y5

گوشی Y5 نیز در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی قرار دارد، اما نسبت به سایر گوشی‌های این لیست قیمت بالاتری دارد؛ این گوشی هم‌اکنون به بهای دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. از ویژ‌گی‌های Y5 هواوی می‌‌توان به ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و دو گیگابایت رم اشاره کرد.

آنر 7S

آنر 7S

آنر 7S دو گیگابایت رم و ۱۶ گیگابایت حافظه‌ی داخلی دارد؛ این گوشی هم‌اکنون با قیمت دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در بازار موجود است. دوربین اصلی دستگاه ۱۳ مگاپیکسلی است و از دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

آنر 8A

آنر 8A اپلیکیشن شاد

Honor 8A گوشی جدیدی است که ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی و سه گیگابایت رم دارد و از دوربین ۱۳ مگاپیکسلی اصلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد. این دستگاه هم‌اکنون با قیمت حدود ۳ میلیون تومان در بازار معامله می‌شود.

آنر 8S

آنر 8S

8S یکی دیگر از گوشی‌های اقتصادی از سری آنر است که در دو نسخه عرضه شده؛ یکی حافظه‌ی داخلی ۶۴ گیگابایتی با ۳ گیگابایت رم و دیگری نسخه‌ی ۳۲ گیگابایتی با دو گیگ رم که نسخه‌ی دوم با قیمت دو میلیون و ۶۳۰ هزار تومان هم‌اکنون در بازار کشور موجود است.

HTC 10 Lifestyle

اچ‌تی‌سی ۱۰ لایف استایل

گوشی اچ‌تی‌سی ۱۰ لایف‌استایل محصول سال ۲۰۱۶ اچ‌تی‌سی است که حالا قیمتی حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تومان دارد و در رده‌ی گوشی‌های اقتصادی قرار می‌گیرد. این دستگاه از ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و ۳ گیگابایت رم، دوربین ۱۲ مگاپیکسلی اصلی و دوربین ۵ مگاپیکسلی سلفی بهره می‌برد.

HTC 10 evo

اچ‌تی‌سی 10 evo

گوشی اچ‌تی‌سی 10 evo یکی از بهترین گوشی‌های اقتصادی حال حاضر بازار است؛ چرا که از دوربین ۱۶ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد، صفحه نمایش ۵.۵ اینچی دارد و از ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و ۳ گیگابایت رم برخوردار است.

این گوشی هم‌اکنون با قیمت دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان در بازار موجود است.

نوکیا C1

گوشی نوکیا C1 که پیشتر معرفی کرده بودیم، قیمتی معادل یک میلیون  و ۵۰۰ هزار تومان داشت، حالا قیمت این گوشی به یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

نوکیا C2

نوکیا C2 گوشی‌های اقتصادی

نوکیا C2 یکی از ساده‌ترین گوشی‌های این لیست است که با دوربین اصلی و سلفی ۵ مگاپیکسلی و حافظه داخلی ۱۶ گیگابایتی و یک گیگابایت رم، قیمتی معادل یک میلیون و ۷۰۰ هزار تومان دارد که نسبت به سایر گوشی‌های این لیست قیمت مناسب‌تری دارد و البته می‌توان با نصب اپلیکیشن شاد از آن برای دسترسی به سرویس‌های آموزشی بهره برد.

نوکیا ۲.۳

نوکیا ۲.۳

نوکیا ۲.۳ گوشی اقتصادی از برند محبوب نوکیاست که با توجه به قیمت این روزهای بازار موبایل، ارزشی اقتصادی و البته ویژگی‌های خوبی هم دارد. این دستگاه با نمایشگر ۶.۲ اینچی، دوربین دوگانه ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی، دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی و حافظه‌ی داخلی ۳۲ گیگابایتی به همراه یک گیگابایت رم، قیمتی برابر دو میلیون و ۶۸۰ هزار تومان دارد.

موتورولا Moto E6 Play

Motorola Moto E6 Play

موتو E6 پلی محصول سال ۲۰۱۹ موتورولا است؛ این گوشی نمایشگر ۵.۵ اینچی، حافظه‌ی داخلی ۳۲ گیگابایتی، دو گیگابایت رم، دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۵ مگاپیکسلی دارد. این گوشی قیمتی معادل یک میلیون و ۹۵۰ هزار تومان دارد.

موتورولا Moto E6 Plus

موتورولا MOTO E6 PLUS گوشی‌های اقتصادی اپلیکیشن شاد

موتو E6 پلاس یکی دیگر از گوشی‌های اقتصادی موتورولا است که قیمتی معادل دو میلیون و ۹۵۰ هزار تومان دارد. این گوشی از نمایشگر ۶.۱ اینچی بهره می‌برد، دارای ۳۲ گیگابایت حافظه‌ی داخلی و دو گیگابایت رم است و از دوربین اصلی دوگانه ۱۳ و ۲ مگاپیکسلی و دوربین سلفی ۸ مگاپیکسلی بهره می‌برد.

روی همه‌ی گوشی‌های مذکور اپلیکیشن شاد نصب می‌شود و دانش آموزان می‌توانند از این دستگاه‌ها در جهت یادگیری و آموزش دروس بهره ببرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments