تماشا کنید: برگر کینگ از رابط کاربری PS5 رونمایی می‌کند؟

فست فود و ویدیوگیم

برگر کینگ ویدیویی منتشر کرده که در آن به کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن 5 اشاره می‌کند.

به تازگی شبکه‌های اجتماعی مختلف برگر کینگ در آمریکا، ویدیوی کوتاهی منتشر کرده‌اند که در آن بسته‌بندی‌هایی در حال باز شدن هستند. این ویدیو به کنسول مورد انتظار پلی‌استیشن 5 ارتباط دارد و در پایان آن، تاریخ ۱۵ اکتبر (مصادف با ۲۴ مهر ماه) نمایش داده می‌شود.

با توجه به محتوای این ویدیو و تاریخ اعلام شده، حدس و گمان‌های زیادی قابل بررسی هستند. از آن‌جایی که سونی هنوز در این مورد صحبتی نکرده، نمی‌دانیم همکاری برگر کینگ با این شرکت از چه نوعی خواهد بود. از آن‌جایی که تاریخ عرضه و قیمت کنسول پلی‌استیشن 5 قبل‌تر اعلام شده، نمی‌دانیم در ۱۵ اکتبر قرار است شاهد چه چیزی باشیم. عده‌ای عقیده دارند اولین نگاه به کنسول نسل نهمی سونی در تاریخ اعلام شده اتفاق خواهد افتاد و اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که در نمایش PS5 Showcase، سونی اعلام کرد پلی‌استیشن 5 با قیمت ۴۹۹ دلار و نسخه‌ی دیجیتالی آن با قیمت ۳۹۹ دلار از تاریخ ۱۲ نوامبر (۲۲ آبان) در آمریکای شمالی، استرالیا و شرق آسیا و در ۱۹ نوامبر (۲۹ آبان) در سایر نقاط جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. لیست جزئیات داخل جعبه‌ی پلی‌استیشن 5

از سوی دیگر، قرار است که کنسول جدید مایکروسافت که رقیب پلی‌استیشن 5 محسوب می‌شود، در تاریخ ۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (۲۰ آبان ۱۳۹۹) به‌صورت جهانی عرضه شود. ایکس‌باکس سری ایکس در موازات پلی‌استیشن 5 قدم برداشته و با توجه به قیمت نزدیک آن‌ها، توسعه‌دهندگان رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند. تا کنون شرکت‌ها و استودیوهای زیادی از کنسول‌های نسل نهم حمایت کرده و سمت و سوی خود را مشخص کرده‌اند. حالا با خبر جدیدی که از برگر کینگ منتشر شده، باید تا ۱۵ اکتبر (مصادف با ۲۴ مهر ماه) منتظر بمانیم تا از برنامه‌ی این شرکت و سونی باخبر شویم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا