طرفداران تریلر بازی Bully را بازسازی کردند

تیزرپلی هنرنمایی می‌کند

طرفداران تریلر بازی Bully را بازسازی کردند گلناز کیانی ۰ ۰۷ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
طرفداران تریلر بازی Bully را بازسازی کردند

یکی از طرفداران بازی Bully در استودیو تیزرپلی (TeaserPlay) بخشی از این بازی را بازسازی کرده و در قالب یک تریلر به بقیه طرفداران نشان داده است که بازی با استفاده از تکنولوژی بروزتر تقریبا دو دهه بعد چگونه خواهد بود.

نزدیک به شانزده سال پیش بازی Bully توسط شرکت توسعه دهنده‌ی راک استار گیمز (Rockstar Games) برای پلی استیشن 2 منتشر شد و با داستان جذاب و گیم پلی بدیعی که داشت طرفداران بسیاری جذب کرد. بازی داستان پسری به نام جیمی هاپکینز را روایت می‌کرد که در مدرسه با مشکلات متعددی مواجه می‌شد. بازیکنان در نقش جیمی با قلدرها، معلمان شیطان صفت و دسته‌های مختلف مدرسه روبرو می‌شدند و سعی می‌کردند تا به بهترین شکل از آن شرایط جان سالم به در ببرند و در نهایت به قلدری‌های موجود در مدرسه پایان دهند. از آن زمان تا به حال بسیاری از طرفداران منتظر دیدن دوباره این عنوان در بین بازی‌های بازسازی شده‌ی شرکت راک استار بوده‌اند. اما پس از گذشت چندین سال و محقق نشدن درخواستشان طرفداران تصمیم گرفتند که خود دست به کار شوند.

تیزر پلی یک شرکت گرافیکی است که انیمیشن‌هایی با کیفیت بالا در زمینه‌های مختلف فیلم، انیمیشن و بازی‌های ویدیویی تولید می‌کند و تا به حال ویدیوهایی از چند عنوان مهم بازی‌های ویدیویی مانند Far Cry 3 و Silent Hill را هم تولید کرده است. اینبار اما  تیزرپلی تصمیم گرفت تا عنوانی معروف ولی گم شده از راک استار را بازسازی کند و تریلری از بازی Bully را با استفاده از موتور تولید بازی آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) تولید و ارائه کرد. این تریلر با به تصویر کشیدن حیاط مدرسه شروع می‌شود و می‌توان نقش اصلی کله‌شق بازی یعنی جیمی هاپکینز را دید که به جستجو در مدرسه می‌پردازد. کلاس‌های درس، دانش‌آموزان، راه روها، خیابان ها و غیره همه با استفاده از نورپردازی بینظیر و شخصیت سازی سه بعدی محیط آنریل انجین شفاف‌تر و بهتر از قبل دیده می‌شوند و به نظر می‌آید که تیزرپلی برای بازسازی این تریلر سخت تلاش کرده است. علاوه بر ویژگی‌های فوق العاده‌ی بصری، تیزر پلی بخشی از گیم پلی بازی را هم به رخ می‌کشد و می‌توان جیمی را دید که با اسکیت بورد خود حیاط مدرسه را دور میزند و یا با قلدرهای مدرسه روبرو می‌شود.

با این همه تریلر بازی Bully تنها یک ویدیوی تولید شده توسط طرفداران این بازی است و باید صبر کرد و دید که آیا راک استار تصمیمی جدی برای بازسازی این بازی خواهد گرفت یا خیر.

در پایان نظر شما راجب تریلر تولید شده توسط تیزر پلی چیست؟ چه تفاوت‌هایی نسبت به نسخه اصلی بازی در آن دیدید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا