باکی بارنز شخصیت جدید Marvel’s Avengers است

شایعات به پایان رسیدند!

باکی بارنز شخصیت جدید Marvel’s Avengers است گلناز کیانی ۰ ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی

پس از چند ماه مجادله و بحث بر روی محتوای بسته الحاقی جدید بازی Marvel’s Avengers بالاخره سازندگان بسته الحاقی جدید را منتشر کردند و مشخص شد که باکی بارنز شخصیت جدید Marvel’s Avengers است.

Marvel’s Avengers یک بازی به سبک مبارز اکشن سوم شخص از شرکت‌های اسکوئر انیکس (Square Enix) و کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) است که با وجود فراز و نشیب‌هایی که اخیرا داشته است همچنان فعال مانده است و طرفداران خود را با بسته‌های الحاقی جدید راضی نگه داشته است.

این بازی شما را به ماجراجویی‌های چالش برانگیزی می‌فرستد که در آن‌ها می توانید در نقش قهرمانان مختلف مارول مانند مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و غیره مبارزه کنید. حالا در بسته الحاقی جدید این بازی دو به‌روزرسانی جدید دریافت کرده است که یکی از آن‌ها شخصیت کاملاً جدیدی را معرفی می‌کند؛ باکی بارنز در نقش سرباز زمستانی.

شرکت رسانه‌ای فوربز این خبر را پنجشنبه ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد ماه) از طریق مصاحبه‌ای با برایان واگونر (Brian Waggoner)، طراح اصلی بازی مارولز اونجرز گزارش داد. به گفته این سایت بسته جدید شامل داستان جدیدی به نام Villain Sector یا مرحله شروران و یک شخصیت جدید می‌شود. داستان جدید روایت مونیکا را پس از اتفاقات کمپین اصلی نشان می‌دهد که در تلاش است تا موداک (MODOK) را بازگرداند و شخصیت قابل بازی جدید سرباز زمستان، باکی بارنز است که پس از اضافه شدن داستان جدید ارائه می‌شود.

در حال حاضر جزئیات زیادی در مورد شخصیت قابل بازی جدید وجود ندارد. با این حال، فوربز تایید کرده است که او با مجموعه‌ای از حرکات و اسلحه‌های مخصوص به خود ظاهر خواهد شد. پس اگر باکی بارنز شخصیت جدید Marvel’s Avengers شخصیت مورد علاقه شما نیز هست، کمی دیگر منتظر بمانید!

بازیMarvel’s Avengers  بر روی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، رایانه‌های شخصی، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس قابل اجرا است.

نظر شما در باره داستان و شخصیت قابل بازی معرفی شده چیست؟ پیش از اعلام این خبر حدس شما درباره شخصیت جدید چه بود؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا