کدام سوپرهیرو را در بازی Marvel’s Avengers انتخاب کنیم؟

از چکش ثور تا سپر کاپیتان آمریکا

سرانجام پس از چندین سال انتظار، بازی Marvel’s Avengers استودیوی Square Enix منتشر شد که شاهد عملکرد نه چندان خوبی از سوی آن بودیم؛ بازی اونجرز که از همان ابتدای معرفی، پتانسیل‌ خوبی در به تصویر کشیدن انتقام‌جویان در دنیای گیم از خود به نمایش می‌گذاشت، نتوانست آنطور که باید هدف خود را محقق کند و با امتیازات نه چندان خوبی از سوی منتقدان و بازیکنان مواجه شد. هرچند کسانی نیز بودند که بدون توجه به واکنش دیگران به تجربه‌ی بازی پرداختند و از آن لذت بردند. اگر از آن دسته کسانی هستید که نظر دیگران، شما را از تجربه‌ی این بازی بازنمی‌دارد، در این مقاله قصد داریم به معرفی و بررسی شخصیت‌های بازی Marvel’s Avengers بپردازیم و شما را در انتخاب شخصیت مناسب در این ماجراجویی راهنمایی کنیم. با سرگرمی همراه باشید.

Marvel's Avengers
بازی Marvel's Avengers به شما اجازه می‌دهد تا با هر یک از شش سوپرهیرو که در بازی وجود دارند، بازی را تجربه کنید

بازی Marvel’s Avengers که شما را با گروه انتقام‌جویان، یکی از محبوب‌ترین گروه‌های سوپرهیرویی دنیای کمیک بوک، همراه می‌کند، به شما این اجازه را می‌دهد تا از بین شش سوپرهیروی محبوب خود یکی را برای تجربه‌ی بخش داستانی انتخاب کنید و به کمک این سیستم قادر خواهید بود در سرتاسر بازی شخصیت خود را تغییر دهید؛ سیستمی که به تازگی در صنعت گیم استفاده می‌شود و در بازی‌هایی نظیر Gotham Knights و Suicide Squad: Kill the Justice League نیز شاهد آن خواهیم بود.

در بازی اونجرز برای هر یک از شش شخصیت کپتن آمریکا، آیرن من، هالک، ثور، بلک ویدو و میس مارول که شش شخصیت قابل بازی را تشکیل می‌دهند، سه درخت مهارت (Skill Tree) وجود دارد که به مرور زمان و با آپگرید کردن آنان قابلیت‌های جدیدی به سوپرهیروتان اضافه می‌شود و شاهد ویژگی‌های جذاب‌تری از سوی شخصیت خود نسبت به گذشته خواهید بود. سیستم درخت مهارت بازی از نکات مثبت آن محسوب می‌شود و از تکراری شدن گیم‌پلی بازی به خوبی جلوگیری می‌کند تا تنوع بیشتری به هسته‌ی گیم‌پلی دهد. این سه درخت مهارت بصورت زیر هستند:

  • درخت مهارت‌های اولیه (Primary Skills): به کمک آپگرید و تکمیل کردن این درخت مهارت، قادر خواهید بود از حرکات جدیدی در مبارزه‌ی خود استفاده کنید و روند عبور مراحلتان را بیش از پیش ساده کنید. افزایش سرعت، داج کردن و پریدن از ویژگی‌هایی هستند که با پیش‌روی در این درخت مهارت کسب خواهید کرد.
  • درخت مهارت‌های تخصصی (Specialty Skills): به کمک این بخش، شما می‌توانید توانایی‌های شخصیت خود را تنظیم کنید و بهبود ببخشید. پشتیبانی، حمله و توانایی‌های خاص از جمله مزایایی هستند که با آپگرید کردن این درخت مهارت به آنان دست پیدا خواهید کرد.
  • درخت مهارت‌های برتر (Mastery Skills): به کمک فعال کردن بخش‌های قفل شده‌ی این قسمت، توانایی‌های رزمیتان را بهبود می‌بخشید و مقدار آسیبی که از هر برخورد کسب می‌کنید را می‌توانید کاهش دهید. در این درخت مهارت، شما قادر خواهید بود که تنها یک توانایی واحد را بصورت همزمان در هر سه درخت مهارت فعال کنید.

همانطور که گفته شد، هر شخصیت قابل بازی در بازی اونجرز دارای ویژگی‌های مختص به خود است و با انتخاب هرکدام از آنان با درخت‌ مهارت‌های متفاوتی روبرو خواهید شد. از این رو، اولین سوالی که قبل از اجرای بازی و انتخاب شخصیت به ذهنتان می‌رسد، این است که کدام سوپرهیرو را انتخاب کنید تا لذت بیشتری از بازی ببرید. در ادامه‌ی مقاله به معرفی کامل شخصیت‌های قابل بازی Marvel’s Avengers می‌پردازیم تا انتخاب راحت‌تری داشته باشید و لذت بیشتری از ماجراجویی با انتقام‌جویان ببرید.

Iron Man

بیش از یک سال از مرگ تونی استارک/آیرن من در دنیای سینمایی مارول (MCU) گذشته است و دیگر می‌توانیم آیرن من را یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های گروه انتقام‌جویان بدانیم. به لطف MCU و به تصویر کشیدن داستانی منسجم از شخصیت آیرن من دنیای کمیک بوک، یکی از اولین‌ انتخاب‌های بازیکنان Marvel’s Avengers، آیرن من است که البته انتخابی منطقی و خوب در بازی محسوب می‌شود. با انتخاب آیرن من، انتظارات شما از انتخاب این شخصیت برآورده می‌شود و به تمام ویژگی‌هایی که از آیرن من انتظار دارید دست پیدا خواهید کرد؛ اسلحه‌ی فوق پیشرفته، قدرت پرواز و حتی آن لباس پیشرفته‌ی بزرگی که شما را به یک هالک آهنی تبدیل می‌کند، از قابلیت‌هایی هستند که با انتخاب آیرن من نسیب شما خواهد شد. تونی استارک دارای سیستمی جذاب و پیچیده است که آیرن من را تبدیل به بهترین شخصیت تکنیکی بازی اونجرز می‌کند که می‌توانید انتخاب کنید.

در ابتدای آغاز بازی با آیرن من، شما به تمام ویژگی‌های ساده و ابتدایی این شخصیت که به ذهنتان خطور می‌کند، دسترسی دارید. با آیرن من پرواز می‌کنید، شلیک می‌کنید و …! اما اگر قصد دارید یک آیرن من واقعی باشید و خود را بصورت کامل در لباس او غرق کنید، نیاز به آپگرید کردن درخت مهارت‌ دارید. با تکمیل درخت مهارت‌های آیرن من، شما به موشک، لیزر و دیگر ویژگی‌های جذاب این شخصیت که در MCU دیده بودید دست پیدا خواهید کرد که به کمک آنان قادر خواهید بود که تعداد زیادی از دشمنان خود را بصورت همزمان از آسمان از بین ببرید، کاری که هیچ‌کدام یک از شخصیت‌های دیگر انجام نمی‌دهند. البته باید حواستان باشد زمانی که در مخمصه گیر افتادید، حتما فاصله‌تان را از دشمنان حفظ کنید، چرا که آیرن من بیشترین آسیب را زمانی می‌خورد که در نزدیکی دشمنان باشد و به قول معروف دستشان بهش برسد.

قدرت‌مندترین و جذاب‌ترین ویژگی آیرن من، هالک‌باستر (Hulkbuster) است؛ لباس آهنی بسیار بزرگ که شما را هم‌اندازه‌ی هالک می‌کند. این لباس زمانی که در بین تعداد زیادی از دشمنان گرفتار شدید، بسیار مفید خواهد بود و به کمک قدرت زیاد و قابلیت‌های تکنیکی خود شما را نجات خواهد داد. اگر از طرفداران MCU هستید و سه فاز نخست آن را دنبال کرده باشید، قطعا این لباس جذاب را در فیلم‌هایی چون Avengers: Age of Ultron شاهد بودید؛ منظورم همان سکانس معروف درگیری آیرن من و هالک است که از این لباس نیز در آن برای اولین بار رونمایی شد. نکته‌‌ی جالب هالک‌باستر این است که تمام سوپرهیروهای دیگر بازی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند و مانند فیلم Avengers: Infinity War که بروس بنر از آن استفاده کرد، وارد آن شوند و حسابی طوفان به پا کنند. اگر در انتخاب سوپرهیروی خود در این بازی شک دارید و عاشق پرواز و شلیک و موشک هستید، آیرن من بهترین شخصیتی است که می‌توانید در Marvel’s Avengers انتخاب کنید.

Marvel's Avengers
سیستم مبارزه‌ی شخصیت آیرن من بر پرواز و حمله از راه دور تمرکز دارد

Captain America

شاید بتوان محبوب‌ترین شخصیت‌ بازی Marvel’s Avengers را استیو راجرز/کپتن آمریکا دانست؛ شخصیتی که در MCU نیز از محبوب‌ترین اعضای انتقام‌جویان محسوب می‌شد و پس از سه‌گانه‌ی پر فروش خود در Avengers: Endgame به کار خود پایان داد. البته اگر با انتظار ظاهر کریس اوانز در نقش کپتن آمریکا بخواهید بازی را شروع کنید، مقداری اذیت خواهید شد و ظاهر کپتن آمریکا را به باد انتقاد خواهید گرفت؛ کاری که تعداد زیادی از بازیکنان Marvel’s Avengers نیز انجام دادند.

کپتن آمریکای بازی اونجرز همچون کمیک بوک و سینما، شخصیتی بسیار قدرتمند در نبردهای رو در رو محسوب می‌‌شود، مخصوصا زمانی که سپرتان را همراه داشته باشید و از آن استفاده کنید. مهم‌ترین ویژگی بارز کپتن آمریکا که با شنیدن نامش نیز یاد آن خواهید افتاد، سپر ویبرانیومی جذاب اوست. Marvel’s Avengers به خوبی توانسته انتظارات کسی که عاشق کپتن آمریکا و سپرش است را محقق کند و این را در نبردهای رو در روی کپتن آمریکا به خوبی احساس خواهید کرد. در ابتدای بازی در نقش استیو راجرز، به کمک سپرتان قادر خواهید بود تا دشمنان دور دست را به دفعات مورد حمله قرار دهید و با سیستم نشانه‌گیری خودکار به دیگر افراد حاضر در پیرامون خود نیز ضربه‌ی محکمی بزنید. به مرور زمان و با آپگرید کردن شخصیت خود نیز می‌توانید به کمک سپر معروف کپتن آمریکا تعداد زیادی از دشمنان را هدف قرار دهید و با دفاع و جذب انرژی حمله‌هایشان، آنان را از بین ببرید.

یکی دیگر از توانایی‌های کاربردی استیو راجرز، قابلیت فریاد زدن (Rally Cry) است که با استفاده از آن، سپر دفاعی دشمنانتان را از بین می‌برید تا دیگر اعضای تیم به راحتی بتوانند آنان را از بین ببرند و آسیب بیشتری به دشمنت بزنند. با آپگرید کردن این قابلیت، با فریاد زدن به دشمنان نیز آسیبی جدی می‌زنید و زمانی که در برابر دشمنانی ممتاز و قدرتمند قرار می‌گیرید، کمک بزرگی برایتان محسوب می‌شود. پس تا می‌توانید فریاد بزنید و با ضعیف‌ کردن روحیه‌ی دشمنان، مسیر را برای پیش‌روی انتقام‌جویان میسر کنید.

قابلیت‌های مبارزه و دفاع کپتن آمریکا، تنها قابلیت‌های مفید او در بازی اونجرز نیستند. اگر از طرفداران کمیک بوک‌های مارول باشید و شناختی کافی با کپتن آمریکا داشته باشید، می‌دانید که کپتن آمریکا به نوعی رهبر انتقام‌جویان محسوب می‌شود و با ویژگی‌های رهبری خود به بقیه انگیزه می‌دهد و تیم را پشتیبانی می‌کند. این ویژگی کپتن آمریکا در بازی نیز به خوبی حس می‌شود. پس حواستان باشد که اگر او را برای بازی انتخاب کنید، به نوعی رهبریت انتقام‌جویان را بر عهده خواهید گرفت و باید اونجرز را اسمبل کنید!

Marvel's Avengers
شخصیت کپتن آمریکا به نوعی رهبر انتقام‌جویان محسوب می‌شود و با انتخاب او، رهبریت تیم را بر عهده خواهید گرفت

Thor

ثور، خدای رعد و برق، یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای مارول محسوب می‌شود و این نکته به خوبی نیز در بازی Marvel’s Avengers نمایان است. بخش بزرگی از سیستم مبارزه‌ی ثور در مبارزات راه دور و به کمک چکش معروف، میولنیر، انجام می‌شود. ثور نیز همچون آیرن من، قادر به پرواز است و با چکش جادویی خود می‌تواند مسیرهای زیاد را در زمانی کوتاه طی کند. اما نکته‌ی جالبی که ثور را نسبت به آیرن من متفاوت می‌کند، قدرت او در نبردهای رو در رو است و اگر از ضعف آیرن من در نبردهای نزدیک شکایت دارید، بهتر است شانس خود را با ثور امتحان کنید، چرا که او نزدیک‌ترین سیستم مبارزه را به آیرن من دارد.

همانطور که گفته شد، عمده ویژگی‌های سیستم مبارزه‌ی ثور در میولنیر، چکش جادویی، متمرکز می‌شود. به کمک میولنیر می‌توانید یک یا چند دشمن روبرویتان را تنها با یک ضربه از بین ببرید و آسیب‌های زیادی به پیکرشان وارد کنید. از همین رو، ثور را می‌توان یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های بازی اونجرز نامید. درست مانند کمیک بوک و سینما، در این بازی نیز شما می‌توانید با پرتاب و بازخوانی میولنیر به سمت خود، دو بار به دشمن روبرویتان ضربه وارد کنید که ویژگی جذابی در سیستم مبارزه‌ی این شخصیت به حساب می‌آید. یک قابلیت دیگر میولنیر نیز این است که به کمک آن می‌توانید دشمنانتان را بر روی زمین یا دیوار قفل کنید و با مشت به سراغ دیگر دشمنان روید تا کم‌تر برایتان مزاحمت ایجاد کنند؛ قابلیتی که به ندرت تا کنون شاهد آن بودیم.

قدرت ویژه‌ی ثور، قابلیت متمرکز کردن پرتوهای انرژی به میدان نبرد است. به کمک این قابلیت، ثور مقدار زیادی انرژی را به کمک تونل بایفراست به میدان نبرد هدایت می‌کند و با در دست گرفتن کنترل آن می‌توانید ضربه‌ی قدرتمندی به دشمنان خود وارد کنید. زمانی که این ویژگی را آپگرید می‌کنید، اثربخشی ضربات آن افزایش می‌یابد و به راحت‌ترین روش ممکن که برخی آن را یک ایراد بازی نام بردند، می‌توانید از سد دشمنان عبور کنید. اگر به دنبال شخصیتی با چابکی آیرن من و قدرت هالک می‌گردید، ثور سوپرهیرویی است که برای شما ساخته شده است و پیشنهاد ما به شما این است ماجراجویی خود با انتقام‌جویان را با ثور آغاز کنید.

با شخصیت ثور می‌توانید لذت استفاده از میولنیر، چکش معروف، را تجربه کنید

Hulk

بدون شک وقتی نام بروس بنر/هالک به گوشمان می‌خورد، خودبخود یاد خرد و خاک‌شیر کردن چیزهای مختلف خواهیم افتاد. در این بازی نیز همینطور است. هالک قوی‌ترین سوپرهیرویی است که در بازی Marvel’s Avengers وجود دارد. اگر به تجربه‌ی بازی با شخصیت هالک بپردازید، طولی نمی‌کشد تا متوجه شوید که ساده‌ترین سیستم مبارزه را این شخصیت داراست و تنها کاری که کافی است انجام دهید تا در بازی پیش‌روی کنید، زد و خوردهای زیاد است. به کمک هالک می‌توانید موثرترین ضربات بازی را به دشمنان وارد کنید و او قادر است مقدار بسیار زیادی از حمله‌های وارد شده را تحمل کند؛ پس دیگر چه چیزی از هالک انتظار دارید؟

زمانی که هالک در میدان نبرد است، توجه تمام نیروهای آن مکان را به خود جلب می‌کند و به سوی خود می‌کشاند. این ویژگی باعث می‌شود تا سر دیگر انتقام‌جویان خلوت شود و مشکل زیادی آنان را تهدید نکند. هالک می‌تواند مدت زمان زیادی در میدان نبرد زنده بماند و چه در حمله و چه در دفاع قدرتی باورنکردنی دارد. کافی است تا دقایقی به تجربه‌ی بازی با این شخصیت بپردازید تا متوجه قدرت بسیار زیاد او شوید. البته حواستان باشد که با انتخاب او، باید وقت بیشتری برای مبارزه کردن و رهایی از دست دشمنانتان بگذارید و اگر حوصله‌ی درگیری زیاد ندارید، از تجربه‌ی بازی اونجرز با هالک خودداری کنید.

قدرت ویژه‌ی هالک که Thunderclap نام دارد، تنها چیزی است که شما را در زمانی که در یک فضای بسته گیر افتادید و تعداد بسیار زیادی از دشمنان به شما حمله می‌کنند، شما را نجات خواهد داد. به کمک این قابلیت هالک، می‌توانید ضربه‌هایی سهمگین به اطرافیان وارد کنید و اگر در زمان و مکان مناسب از آن استفاده کنید، تمام دشمنان پیرامون خود را از بین می‌برید که برای برخی نکته‌ی خوب و برای برخی نکته‌ی بدی محسوب می‌شود. تاثیر زیاد این ویژگی یکی از نکته‌هایی است که انتقادات زیادی به همراه داشته و برخی منتقدان بر این باورند که قدرت زیاد هالک بخش زیادی از جذابیت بازی را کم می‌کند. اما اگر عاشق زد و خورد و اکشن زیاد هستید، توجه زیادی به انتقادات نکنید و با انتخاب هالک در Marvel’s Avengers، دشمنانتان را یکی پس از دیگری پشت سر گذارید.

قوی‌ترین سوپرهیروی بازی Marvel's Avengers، شخصیت هالک است

Ms. Marvel

بدون شک بخش زیادی از بازیکنان بازی Marvel’s Avengers را طرفداران دنیای سینمایی مارول (MCU) تشکیل می‌دهند. از شش شخصیت قابل بازی که در ابتدا در دسترس بازیکنان در این بازی قرار می‌گیرد، میس مارول تنها شخصیتی است که تا کنون پایش به دنیای سینمایی مارول باز نشده و کم‌تر کسی پیدا می‌شود تا بدون پیش‌زمینه‌ی کمیک بوکی شناختی از او داشته باشد. از این رو، وارد کردن او به همچین بازی پر سر و صدایی کاری بسیار ریسکی و خطرناک برای استودیوی Crystal Dynamics محسوب می‌شد که می‌توان گفت عملکرد خوبی نیز در این زمینه از آنان شاهد نبودیم. اگر از آن دسته طرفداران مارول باشید که با خواندن کمیک بوک‌های این شخصیت، پیش‌زمینه‌ی خوبی از میس مارول دارید، انتخاب این شخصیت می‌تواند برای شما تجربه‌ی جذابی به همراه داشته باشد، وگرنه پرداخت خوبی از این شخصیت در بازی اونجرز شاهد نیستیم، هرچند گیم‌پلی این شخصیت تا حدودی پرداخت داستانی او را جبران می‌کند و ساعاتی شما را سرگرم خواهد کرد.

میس مارول شخصیت اصلی بازی و اولین سوپرهیرویی است که در بخش داستانی بازی با او پیش‌روی می‌کنید. میس مارول به نوعی نقش پزشک انتقام‌جویان را دارد. او دارای قابلیتی عجیب و در حال مفید است که بازیکن را قادر می‌سازد تا به کمک میس مارول، دیگر اعضای تیم را درمان کند و آنان را از آسیب‌های خطرناک در امان نگه دارد. زمانی که دیگر انتقام‌جویان در معرض خطر هستند و نیاز به درمان دارند، میس مارول ظهور می‌کند و پس از شفا دادن آنان، به صحنه‌ی نبرد بازمی‌گردد تا با مشت‌های بلند خود دشمنان را یکی پس از دیگری از بین ببرد.

دستان بلند میس مارول، برگ برنده‌ی او در مبارزات محسوب می‌شود. گستره و تنوع استفاده‌ی این شخصیت از دستان بلندش، گیم‌پلی و سیستم مبارزه‌ی متنوع و جذابی در اختیار بازیکن قرار می‌دهد و به کمک روش‌های مختلف می‌توانید از پس دشمنان خود عبور کنید. تنوع حرکات و سیستم مبارزه‌ی میس مارول از دیگر شخصیت‌های بازی بسیار بیشتر است و زمانی که دیگر سوپرهیروهای بازی فرمولی ثابت و مشخص برای مبارزه دارند، میس مارول طیف وسیعی از ویژگی‌های مبارزه به ما عرضه می‌کند که پرداخت ضعیف داستانی به این شخصیت را تا حدودی خنثی خواهد کرد. پس از آپگرید کردن درخت مهارت‌های میس مارول، به لطف دستان بلندش می‌توانید در دور دست یکی را بگیرید و به زمین بزنید تا برای لحظاتی هم که شده، راه را برای دیگر انتقام‌جویان باز کنید. این قابلیت زمانی که در میدان نبردی درگیر شدید، بسیار مفید خواهد بود. اگر دنبال شخصیتی با سیستم مبارزه‌ی متنوع می‌گردید، میس مارول بهترین شخصیتی است که می‌توانید Marvel’s Avengers را با او تجربه کنید.

Marvel's Avengers
در بازی Marvel's Avengers، متنوع‌ترین سیستم مبارزه را شخصیت میس مارول داراست

Black Widow

ناتاشا رومانوف/بلک ویدو سریع‌ترین شخصیت بازی Marvel’s Avengers است. دلیل آن هم مشخص است؛ جثه‌ی کوچک او نسبت به سایر شخصیت‌های بازی، او را به گزینه‌ی سریع‌تری تبدیل کرده است. تمرین‌های سختی که در گذشته‌ی زندگی ناتاشا رومانوف به او تحمیل شده، او را به یک قاتل درجه یک تبدیل کرده و کسی نیست که او را بشناسد و از قدرت مبارزه‌ی او ترسی نداشته باشد. بلک ویدو قادر است تا به عنوان یک قاتل، دشمنان خود را به روش‌هایی سریع و عجیب از بین ببرد. با این شخصیت می‌توانید حمله‌هایی پنهانی انجام دهید تا دشمنان خود را غافلگیر کنید و به راحتی از پس آنان عبور کنید. البته باید بگویم که ویژگی‌های خوب بلک ویدو، دردسرهایی نیز دارد و این شخصیت از شخصیت‌هایی محسوب می‌شود که به راحتی در بازی کشته می‌‌شوند و اگر مهارت زیادی در مخفی‌کاری و مبارزه‌های تن به تن ندارید، بهتر است فکر تجربه‌ی بازی با این شخصیت را از سرتان بیرون کنید.

سیستم مبارزه‌ی بلک ویدو به لطف وسایلی که این شخصیت با خود حمل می‌کند، بهبود زیادی پیدا کرده است و تا حدودی از تکراری شدن آن جلوگیری می‌کنند. بلک ویدو قادر است تا به سرعت خود را به دشمنان نزدیکش برساند و با وسایل برقی خود آنان را از بین ببرد. در بازی اونجرز به دفعات زیادی از وسایل مختلف با بلک ویدو استفاده می‌کنید و اگر او را انتخاب می‌کنید، خود را آماده‌ی زد و خوردهای سریع با وسایل برقی، باتون و … کنید. قدرت ویژه‌ی این شخصیت نیز در راستای استفاده از جفت باتون اوست و با استفاده از این قابلیت، جفت باتون او به یک باتون برقی بسیار سهمگین تبدیل می‌شود که شما را در از پای درآوردن دشمنان یکی پس از دیگری کمک خواهد کرد. شاید بلک ویدو به نسبت دیگر شخصیت‌های بازی از محبوبیت کم‌تری برخوردار باشد، اما تجربه‌ی بازی با او خالی از لطف نیست و با ندید گرفتن طراحی ظاهری او، تجربه‌ی خوبی در انتظار شما خواهد بود.

Marvel's Avengers
شخصیت بلک ویدو بر استفاده از وسایل خاص خود مانند باتون و ... تکیه دارد

در این مقاله سعی کردیم تا شما را بصورت مختصر با شخصیت‌های قابل بازی Marvel’s Avengers آشنا کنیم و شما را در انتخاب شخصیت مورد نظرتان راهنمایی کنیم. همچنین بخش داستانی بازی Marvel’s Avengers نیز شما را با تمام سوپرهیروهای بازی آشنا می‌کند و در این مسیر، با تک تک ویژگی‌های هر شش شخصیت روبرو خواهید شد. درست است که بدون تجربه‌ی خط داستانی بازی می‌توانید به سراغ بخش مولی‌پلیر بروید، اما پیشنهاد ما این است که ابتدا برای ساعاتی به تجربه‌ی خط داستانی آن بپردازید تا شناخت کاملی نسبت به قابلیت‌های هر شش انتقام‌جو پیدا کنید تا ماجراجویی سرگرم‌کننده‌تری در بخش مولتی‌پلیر تجربه کنید.

برای آشنایی بیشتر با این بازی، می‌توانید نقد و بررسی Marvel’s Avengers را به قلم عرفان خورسند در سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا