بازی Marvel's Avengers

هر آن‌چه باید از بازی Marvel’s Avengers بدانید

انتقام‌جویان، متحد شوید!

ابرقهرمانان محبوب مارول در بازی Marvel’s Avengers تنها به دنبال نجات دنیا نیستند؛ این بار انتقام، بالاتر از هر انگیزه‌ی دیگری قرار گرفته است.

دقیقا دو سال بعد از معرفی پروژه‌ی بازی Avengers، در E3 2019 اولین تریلر رسمی این بازی برای عموم به نمایش درآمد که جزئیات قابل توجهی از گیم پلی و داستان این عنوان را منتشر کرد. با این وجود، سال گذشته طی مراسم کامیک‌کان، ویدیوهای بیشتری از گیم پلی بازی فاش شد که همگی آن‌ها نوید یک اثر حماسی و ابرقهرمانانه را می‌دهند؛ بازی‌ای که می‌تواند قهرمان جدید اسکوئر انیکس باشد.

همان طور که می‌دانید گروه انتقام‌جویان از چند ابرقهرمان تشکیل شده است پس انتظار نداشته باشید از اول تا انتهای بازی را با یک شخصیت سپری کنید. شما در طول بازی کنترل حداقل شش شخصیت را برعهده خواهید گرفت؛ شخصیت‌هایی که هر یک توانمندی‌های منحصر به فردی دارند و اگر سازندگان بتوانند به خوبی از این مورد استفاده کنند، تنوع در سیستم مبارزات بازی Marvel’s Avengers به نقطه‌ی اوج می‌رسد!

کدام کاراکترها در بازی اونجرز حضور خواهند داشت؟

شاید برای خیلی از کسانی که در انتظار تاریخ عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers هستند، مهم‌ترین فاکتور شخصیت‌های قابل بازی در این عنوان باشد. توجه داشته باشید که شاکله‌ی اصلی این اثر را تعدادی از محبوب‌ترین ابرقهرمانان کمیک‌های مارول تشکیل داده‌اند. از طرفی دیگر هم باید اعتراف کرد که بسیاری از ضدقهرمانان و شخصیت‌های منفی دنیال مارول هم از محبوبیت قابل توجهی برخوردار هستند؛ موضوعی که بسیاری از فیلم‌های اقتباسی و کمیک‌های مارول آن را ثابت کرده‌اند.

تا امروز سه نفر از شخصیت‌های منفی بازی اونجرز معرفی شده‌اند؛ بیزاری (Abomination)، مودوک و تسک مستر! اگر برخی از داستان‌های کمیک‌های مارول را دنبال کرده باشید، می‌دانید هر یک از این شخصیت‌های منفی چه قدرت‌های خارق‌العاده‌ای دارند! نکته‌ی جالب توجه این است که هر یک از این نفرات با یک یا دو نفر از شخصیت‌های قابل بازی Avengers سابقه‌ی مبارزه را داشته است. شخصیت‌های قابل بازی‌ای شامل این اسامی می‌شود:

کاپیتان آمریکا

نام اصلی او استیو راجرز است؛ برخلاف شخصیتی که امروزه از استیو می‌شناسیم، او دانشجوی هنرهای زیبا بود که به خاطر شکست رایش سوم، انگیزه‌ی حضور در ارتش ایالات متحده را پیدا کرد. با این حال، استیو به خاطر قدرت بدنی پایین خود شانس حضور در ارتش را از دست داد اما یک پروژه‌ی سری، باعث شد تا او راهی برای خدمت به کشورش را پیدا کند. این پروژه به دنبال خلق ابزاری می‌گشت تا بتواند سربازانی قوی هیکل را برای ایالات متحده پرورش دهد و استیو راجرز هم به عنوان یکی از کیس‌های آزمایش، به عضویت این پروژه‌ی سری درآمد.

کاپیتان آمریکا قدرت‌های خارق العاده‌اش را مدیون همین پروژه است. بعد از جنگ جهانی او درگیر جنگ سرد با کمونیست‌ها می‌شود اما سقوط هواپیمایش به اعماق اقیانوس، باعث شد تا او برای مدت قابل توجهی منجمد شود! بعد از چند سال، گروه شیلد توانست استیو راجرز را پیدا کند و بازگشت شکوهمندانه‌ی او، مقدمات تشکیل گروه انتقام‌جویان یا همان اونجرز را توسط کاپیتان آمریکا به وجود آورد.

همان طور که می‌دانید توانایی بالا در مبارزات تن به تن و قدرت بدنی شگفت‌انگیز، مهم‌ترین مهارت‌های استیو راجرز به حساب می‌آید اما استفاده از یک سپر فلزی، به شکل قابل توجهی سیستم مبارزات او را تحت تاثیر قرار داده. دفاع، تنها کاربرد این سپر نخواهد بود و مثل همیشه کاپیتان آمریکا می‌تواند با استفاده از سپر خود برای ضربه مغزی کردن دشمنان، استفاده کند.

مرد آهنی

از تمام توانمندی‌ها او که بگذریم، خیلی‌ها مرد آهنی یا همان Iron Man را به خاطر ثروت و پرستیژ منحصر به فردش می‌شناسند. شاید همین مورد باعث شده تا به زعم خیلی‌ها آیرون من منحصر به فردترین ابرقهرمان دنیای مارول باشد.

تونی استارک با تسلط شگفت‌انگیزی که روی بسیاری از تکنولوژی‌های روز دنیا دارد، یکی از مهم‌ترین اعضای گروه انتقام‌جویان به حساب می‌آید. در ابتدا، تمام مهارت‌های مرد آهنی در استفاده از تکنولوژی‌ها خلاصه می‌شد اما به لطف کاپیتان آمریکا، او در مبارزات تن به تن مهارت‌های زیادی کسب کرد تا در بسیاری از مواقع، ناجی مردم دنیا و حتی اونجرز باشد.

تونی استارک می‌تواند با استفاده از زره‌های منحصر به فردش پرواز کند، از انواع و اقسام تفنگ‌ها استفاده کند و کنترل بسیاری از سیستم‌های الکترونیکی را به دست بگیرد.

بازی Marvel's Avengers
مبارزه در کنار دیگر ابرقهرمانان گروه انتقام‌جویان، قطعا همان چیزی است که هر یک از طرفداران دنیای مارول به دنبال آن می‌گردند

هالک

دکتر رابرت بروس بنر، یک فیزیک‌دان حاذق است که به خاطر قرار گرفتن در معرض اشعه‌های گاما، دچار جهش می‌شود. او در ابتدا، به شکلی کاملا ناخواسته به هیولایی سبز رنگ به نام هالک تبدیل می‌شود که به گفته‌ی استن لی برای طراحی آن از هیولای فرانکنشتاین الهام گرفته بود.

شاید جالب باشد که بدانید هالک هیولایی کاملا احساسی است و هر چه قدر که میزان خشمش بیشتر شود، قدرت بدنی او هم افزایش پیدا می‌کند. در بسیاری از مبارزات هالک ثابت شده که او قدرتی بی‌حد و حصر دارد و تقریبا هیچ‌چیز و هیچکسی نمی‌تواند جلودار او باشد. یکی از مهم‌ترین مکانیزم‌هایی که به هنگام کنترل شخصیت هالک عایدتان خواهد شد، این است که می‌توانید از برخی وسایل موجود در محیط بازی برای له کردن دشمنان خود استفاده کنید.

تور

استن لی و جک کربی برای خلق کاراکتر Thor از خداوندگار رعد و برق (ایزد آذرخش) در افسانه‌های اسکاندیناوی الهام گرفته‌اند. او پسر اودین، پادشاه ازگارد است و قدرت بدنی فوق‌العاده بالایی دارد اما مهم‌ترین مهارت او در استفاده‌اش از سلاحی منحصر به فرد به شمار می‌رود. این سلاح که بسیار از آن تحت عنوان چکش ثور یاد می‌کنند، میولنیر نام دارد و باعث می‌شود تا شاهزاده‌ی ازگارد به خداوندگار رعد و برق تبدیل شود.

اگر فیلم سینمایی The Avengers را تماشا کرده باشید، قطعا می‌دانید که مهم‌ترین دشمن او لوکی، برادر ناتنی‌اش است اما به عنوان یکی از اعضای گروه انتقام‌جویان، او با بسیاری از شخصیت‌های منفی به نام کمیک‌های مارول هم مبارزه کرده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید برخلاف تمام ازگاردی‌ها، Thor فناناپذیر نیست اما عمر طولانی‌ای دارد و به همین خاطر در بسیاری از موارد، دانش تاریخی و تجارب او به داد گروه اونجرز رسیده است.

سیستم مبارزات شخصیت تور شباهت بسیاری با بازی هک اند اسلش دارد. به هر حال، چکش میولنیر اصلی‌ترین سلاح او شمرده می‌شود و بیشتر کمبوهای او، با استفاده از این سلاح خواهد بود.

بلک ویدو

یکی دیگر از شخصیت‌های قابل بازی در Marvel’s Avengers ناتاشا رومانوف ملقب به بلک ویدو (بیوه سیاه) است. او در کتاب ۱۰۰ زن جذاب در کامیک، رتبه‌ی سی و یکم را به خود اختصاص داده و در کنار این موضوع به خاطر داشته مهارت‌های بالا در مبارزه، از محبوبیت قابل توجهی برخوردار است. او برای اولین بار به عنوان جاسوس روسیه و دشمن مرد آهنی در کمیک‌های مارول معرفی شد اما بعدها مجبور شد که به ایالات متحده فرار کند و به عضویت سازمان جاسوسی شیلد درآمد. به خاطر سرعت عمل بالا و مهارت زیاد در مبارزات تن به تن و ویژگی‌های فیزیکی، مهارت او در زمینه‌ی جاسوسی مثال‌زدنی است. بنابراین اگر در برخی از مراحل لازم شد تا به صورت مخفی‌کاری پیشروی کنید، احتمالا بلک ویدو انتخاب اول و آخرتان باشد.

به همین خاطر خیلی زود به عضویت گروه انتقام‌جویان درآمد تا در کنار مرد آهنی، کاپیتان آمریکا و برخی دیگر از ابرقهرمانان دنیای مارول، برای برقراری عدالت و حفظ امنیت دنیا در برابر شر و ناعدالتی ایستادگی کند. با توجه به مواردی که در ادامه‌ی مطلب به آن‌ها اشاره خواهیم کرد، انتظار می‌رود که بلک ویدو تاثیر به‌سزایی در پیشبرد داستان بازی اونجرز داشته باشد.

کامالا خان

به عقیده‌ی خیلی‌ها، مهم‌ترین شاخصه‌ی کامالا خان این است که او به عنوان اولین ابرقهرمان مسلمان در جمع هیروهای مارول قرار گرفت. Kamala Khan یا همان Ms. Marvel توانایی قابل توجهی در دگرپیکری دارد و به همین خاطر می‌تواند با ایجاد تغییرات فیزیکی در اعضای بدنش مانند دست‌هایش، حسابی دشمنانش را به دردسر بیاندازد. همچنین سرعت عمل بالای او می‌تواند به خوبی روند گیم‌پلی بازی Marvel’s Avengers را تحت تاثیر قرار دهد.

کامالا در بازی اونجرز
وقتی می‌گوییم دگرپیکری، دقیقا از چه چیزی حرف می‌زنیم؟ چیزی آن طرف‌تر از سندرم دست بی‌قرار!

آیا ممکن است بازی Marvel’s Avengers را به صورت کوآپ یا چندنفره تجربه کنیم؟

خوشبختانه پاسخ این سوال مثبت است! یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این بازی وجود قابلیت کوآپ است که این امکان را ایجاد می‌کند تا شما در کنار دوستان خود به تجربه‌ی بازی اونجرز بپردازید. البته احتمالا خبری از قابلیت اسپلیت اسکرین نخواهد بود و تجربه‌ی این بازی تنها به صورت آنلاین امکان‌پذیر است.

البته سازندگان این بازی برای بخش کوآپ، کمپین جداگانه‌ای را تدارک دیده‌اند و کمپین جداگانه‌ای برای آن طراحی شده است. طبیعتا نمی‌توان انتظار یک خط داستانی غنی را از این بخش داشت اما این توقع وجود دارد که به لحاظ طراحی مراحل و مبارزات، با سطح قابل قبولی روبرو شویم.

همچنین می‌توانید در صورت تمایل گیم‌پلی بخش کوآپ بازی Avengers را در وب‌سایت سرگرمی تماشا کنید.

بسته‌های الحاقی اونجرز شامل چه محتویاتی می‌شوند؟

اسکوئر انیکس رسما تایید کرده که دیدگاه بلند مدتی نسبت به بازی Marvel’s Avengers دارد. به هر حال نام این بازی در بین علاقه‌مندان به دنیای سینمایی مارول و همچنین کمیک‌بوک‌ها، از محبوبیت قابل توجهی برخوردار دارد و انتظار می‌رود که در مدیوم بازی‌های ویدیویی هم چنین شهرت و محبوبیتی تکرار شود. از همین رو، یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در دستور کار توسعه‌دهندگان قرار بگیرد این است که بازی آن‌ها، به‌ راحتی از یادها نرود.

با توجه به اینکه با یک بخش داستان محور طرف هستیم، عرضه‌ی بسته‌های الحاقی گوناگون می‌تواند بهترین انتخاب برای رسیدن به چنین هدفی باشد. شاید جالب باشد که بدانید به گفته‌ی کریستال داینامیکس تمامی DLCهای این بازی به صورت ۱۰۰  درصد رایگان منتشر خواهند شد و شخصیت‌های قابل بازی و همچنین محیط‌های جدیدی را به اونجرز اضافه می‌کند. پس به همین شش کاراکتر قابل بازی بسنده نکنید چرا که هر لحظه این امکان وجود دارد که شخصیت‌های مثبت و منفی بیشتری برای بازی Avengers در دسترس قرار بگیرد.

البته در کنار این موضوع، باید به این نکته هم توجه داشته باشید که انجام برخی از تغییرات در بخش شخصی‌سازی، با استفاده از سیستم مایکروترنزکشن هم امکان‌پذیر خواهد بود.

داستان بازی Marvel’s Avengers از چه قرار است؟

داستان‌های مارول از گذشته تا به امروز، همواره در راس توجه بسیاری بوده و مورد تحسین بیشتر جوانان و حتی نوجوانان قرار گرفته است. با این تفاسیر، انتظارات از سطح داستان بازی انتقام‌جویان هم بالاست.

در روزی که پنج ابرقهرمان محبوب ایالات متحده و جهان، یعنی کاپیتان آمریکا، آیرون من، تور، بلک ویدو و همچنین بروس بنر (هالک) برای رونمایی از دومین ستاد خود در شهر سن فرانسیسکو جشنی را با حضور عامه‌ی مردم برگزار می‌کنند، یک حمله‌ی تروریستی تمام لبخندها را به اشک تبدیل می‌کند. صدای انفجار از پل گلدن گیت آرامش شهر را برهم می‌زند و انتقام‌جویان هم به سرعت به سمت هلی کریر می‌روند. با حمله‌ی تسک مستر به مقر اونجرز نه تنها هلی کریر از بین می‌رود، بلکه پل گلدن گیت هم به دو قسمت تقسیم می‌شود.

شکست از تسک مستر اما تاوان سنگین‌تری برای ابرقهرمانان قصه‌ی ما دارد! استیو راجرز، در بین این درگیری‌ها کشته می‌شود تا تلخی این شکست، بیشتر از هر زمان دیگری باشد.

پنج سال بعد، در حالی که گروه انتقام‌جویان از هم پاشیده شده، کنترل شهر به دست گروهی تحت عنوان A.I.M درآمده؛ گروهی تسلط چشمگیری روی تکنولوژی‌های مختلف دارند و همین موضوع قدرت آن‌ها را دوچندان کرده است. با این حال، یک ابرقهرمان جوان و تازه‌کار به نام کامالاخان به اهداف شوم این گروه پی می‌برد و تلاش می‌کند تا ایجاد اتحاد دوباره‌ی اعضای گروه انتقام‌جویان، ضمن تضعیف A.I.M، بتوانند انتقام استیو راجرز را هم از تسک مستر بگیرند.

ابرقهرمانان صداپیشگی به جای ابرقهرمانان مارول!

بدون شک یکی از نقاط قوت بازی Marvel’s Avengers حضور صداپیشه‌های مطرح عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی خواهد بود. به نوعی می‌توان گفت که از همین حالا خیال همه‌ی ما از بابت صداپیشگی در این بازی ابرقهرمانی، آسوده است و به راحتی می‌توانیم سر این موضوع با هر کسی شرط‌بندی کنیم! از ‌بنام‌ترین صداپیشه‌های حاضر در بازی اونجرز می‌توان به اسامی زیر اشاره کرد:

  • نولان نورث: شاید واژه‌ی Crap هیچ زیبایی‌ای نداشته باشد، اما شنیدن آن با صدای نولان نورث لبخند را روی لب هر بازیکنی می‌آورد. Nolan North در فیلم‌ها، سریال‌ها، انیمیشن‌ها و بازی‌های بسیاری حضور داشته و به زعم خیلی‌ها اون بهترین صداپیشه‌ی حال حاضر دنیای در عرصه‌ی بازی‌های ویدیویی است. بیشتری بازیکنان او را به خاطر صداپیشگی شخصیت نیتن دریک، کاراکتر اصلی مجموعه Uncharted می‌شناسند اما نولان ۴۹ ساله، دیالوگ‌های بسیاری از مارولی‌ها را هم بیان کرده تا کارنامه‌ی درخشان‌تری در این زمینه داشته باشد. او در بازی Marvel’s Avengers به جای شخصیت مرد آهنی یا همان Iron Man ایفای نقش خواهد کرد اما حضور او زمانی جنجالی‌تر خواهد شد که بدانید تروی بیکر، این بار در کنار او به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تروی بیکر: کسانی که به مفهوم صداپیشگی در بازی‌ها و انیمیشن‌ها اهمیت زیادی می‌دهند، خوب می‌دانند که حضور تروی بیکر و نولان نورث در کنار یکدیگر چه غوغایی به پا خواهد کرد. او هم به مانند نولان نورث، به لطف یکی دیگر از از بازی‌های ناتی‌داگ صدایش را در خاطر بسیاری از گیمرها ثبت کرده است. صداپیشه‌ی شخصیت جول در بازی The Last of Us، در ساخته‌ی جدید ایدوس و کریستال داینامیکس، به جای کاراکتر بروس بنر (قالب انسانی هالک) ایفای نقش خواهد کرد.
  • لائورا بیلی: شاید اگر سال گذشته بازی Death Stranding منتشر نمیشد، همین چند ماه پیش جایزه‌ی بهترین عملکرد در یک بازی ویدیویی به لائورا بیلی بخاطر ایفای نقش کیت دیاز در بازی Gears 5 می‌رسید (نهایتا مدس میکلسن به خاطر نقش کلیف این جایزه را از آن خود کرد). او هم مانند نولان نورث و تروی بیکر، سابقه‌ی کار در ناتی‌داگ را در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده است. نیدین راس در بازی Uncharted و همچنین اَبی در بازی The Last of Us Part II از فعالیت‌های او برای ناتی‌داگ به حساب می‌آید. با این وجود، لائورا بیلی در فرنچایزهای بسیاری مانند Halo، Dragon Age و حتی بازی‌های Telltale حضور داشته اما صداپیشگی شخصیت بلک ویدو در بازی Marvel Ultimate Alliance 3، بیشتر از سایر موارد در راس توجه قرار می‌گیرد؛ چرا که این هنرمند در بازی اونجرز هم وظیفه‌ی حضور در کالبد شخصیت بلک ویدو را برعهده خواهد داشت.

تا به امروز حضور صداپیشه‌های مطرح دیگری مانند جف شین، تراویس ویلینگهام یا حتی ساندرا سعد در بازی Marvel’s Avengers به تایید رسیده و انتظار می‌رود که باز هم شاهد حضور نام‌های بزرگ دیگری در لیست صداپیشه‌های این عنوان باشیم.

بازی Marvel's Avengers
برخی از المان‌های نقش‌آفرینی در روند بازی تاثیرگذار خواهند بود؛ شاید پررنگ‌ترین عنصر در این بخش از بازی، وجود درخت مهارت‌ها و قابلیت شخصی‌سازی برای تک تک کاراکترهای قابل بازی باشد

با سازنده‌ی بازی Marvel’s Avengers بیشتر آشنا شوید

حدود سه سال پیش بود که خبر ساخ  یک بازی ابرقهرمانی بر اساس گروه انتقام‌جویان، توسط شرکت اسکوئر انیکس منتشر شد اما هیچکسی نمی‌دانست که این بازی با مشارکت کدام استودیو ساخته می‌شود. تابستان سال گذشته که اولین نمایش از بازی اونجرز در مراسم E3 2019 منتشر شد، رسما تایید شد که دو استودیوی کرایستال داینامیکس و ایدوس مونترآل روی ساخت این بازی فعالیت می‌کنند.

Crystal Dynamics از سال ۱۹۹۲ میلادی شروع به فعالیت کرده و یکی از باسابقه‌ترین استودیوهای بازی‌سازی به حساب می‌آید که بازی‌های موفق زیادی را هم در کارنامه‌ی خود به ثبت رسانده است. از پورت اولین نسخه‌ی Samurai Showdow (که در سال ۱۹۹۳ میلادی منتشر شده بود) برای 3DO گرفته تا بازی Rise of the Tomb Raider، این استودیوی آمریکایی ثابت کرده که از پس هر ژانری برمی‌آید.

در طرف دیگر هم استودیوی کاناداییEidos-Montréal با ساخت سری Deus Ex مهارت‌های خودش را در خلق اتمسفرهای علمی و همچنین ژانر نقش‌آفرینی ثابت کرده است. از کارنامه‌ی درخشان این دو استودیو که بگذریم، حضور Shaun Escayg در مقام کارگردان بازی Marvel’s Avengers می‌تواند یکی دیگر از نقاط قوت این بازی تلقی شود. کارگردانی بازی Uncharted: The Lost Legacy مهم‌ترین ساخته‌ی او در چند سال اخیر به حساب می‌آید.

تاریخ انتشار بازی Marvel’s Avengers چه زمانی خواهد بود؟

بعد از رونمایی از این بازی در تابستان سال ۲۰۱۹ میلادی، سازندگان آن وعده دادند که حدود یک سال دیگر بازیکنان می‌توانند این بازی مورد انتظار را تجربه کنند. البته در همان مقطع زمانی، اسکوئر انیکس رسما اعلام کرد که هنوز بازی راه زیادی برای رسیدن به نسخه‌ی نهایی خود دارد و از همین رو خیلی‌ها معتقد بودند که دیر یا زود خبر تاخیر در تاریخ عرضه‌ی بازی اونجرز از طریق رسانه‌های مختلف اعلام می‌شود و این اتفاق هم نهایتا رخ داد.

در حالی که قرار بود تاریخ انتشار Marvel’s Avengers مصادف با ۱۵ می (۲۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹) باشد، سازندگان اعلام کردند که به دلایل مختلفی قادر به عرضه‌ی بازی در این روز نیستند. یکی از این دلایل، ایجاد تغییرات چشمگیری در بازی بود اما دلیل دیگر که علاوه بر اونجرز، گریبان‌گیر بسیاری دیگر از بازی‌ها، فیلم‌ها و سریال‌ها هم شده، همه‌گیری ویروس کرونا است.

این ویروس از زمستان گذشته جان بسیاری از مردم را در تمام کشورهای دنیا به خطر انداخته است و به همین دلیل بسیاری از شرکت و تولیدی‌ها، مجبور به تعطیلی مشاغل خود شدند و خیلی‌های دیگر هم ترجیح دادند تا روش دورکاری را برای کارکنان خود انتخاب کنند. به هر حال، بازی اونجرز مانند خیلی دیگر از بازی‌‎های ویدویی، قربانی این اپیدمی شد تا تاریخ انتشار Marvel’s Avengers به تاخیر بیافتد. نهایتا این بازی اکشن در تاریخ ۱۴ شهرریور ماه سال جاری (مصادف با ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و گوگل استادیا منتشر خواهد شد.

همچنین در صورت خرید یکی از نسخه‌های PS4 یا Xbox One این بازی، می‌توانید آن را به رایگان برای تجربه در یکی از کنسول‌های پلی‌استیشن 5 یا ایکس‌باکس سری ایکس ارتقا دهید. هنوز تاریخ انتشار بازی اونجرز برای کنسول‌های نسل نهم سونی و مایکروسافت اعلام نشده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

نظرات

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا