1%
  • 10/10

به‌روزرسانی‌های جدیدی از انیمیشن‌ های مارول منتشر شد

از وات ایف تا اسپایدرمن!!

به‌روزرسانی‌های جدیدی از انیمیشن‌ های مارول منتشر شد ۴۴ ۱۴ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
انیمیشن‌ های مارول

روز گذشته برد ویندربام (Brad Winderbaum) مهمان پادکست رسمی مارول بوده و به‌روزرسانی‌های جدیدی از انیمیشن های مارول را با طرفداران به اشتراک گذاشته است.

استودیو مارول دو سال پیش با رونمایی از مجموعه تلویزیونی What If در همایش کمیک کان سن دیگو ، اولین قدم خود را در عرصه انیمیشن برداشت. از داستان درگیرکننده‌اش گرفته تا سکانس‌های اکشن نفس‌گیر و سبک انیمیشن منحصر به‌فردش، فصل اول این سریال با استقبال بی‌سابقه‌ای مواجه شد و راه را برای ساخته شدن انیمیشن‌های بیشتر هموار کرد. به‌همین خاطر مارول چند ماه پیش از یک استودیو جدید تحت عنوان مارول انیمیشن رونمایی کرد که تمام تمرکزش معطوف به ساخت آثار مورد انتظاری همچون فصل سوم What If، فصل دوم X-Men 97، اسپین آف Eyes of Wakanda و Your Friendly Neighborhood Spider-Man است.

برد ویندربام رئیس استریم، تلویزیون و انیمیشن استودیو به‌تازگی مهمان پادکست رسمی مارول بوده و سکوتش را درباره آثار مذکور شکسته است. او صحبت‌های خود را با اسپین آف Eyes of Wakanda آغاز کرد که پیشینه سرزمین واکاندا و نحوه پیدایش فلز ویبرانیوم را به تصویر می‌کشد.

برخلاف مردان ایکس که در دنیای منحصر به‌فرد خود جریان داشت، سریال Eyes of Wakanda مستقیما به دنیای سینمایی مارول ربط پیدا می‌کند و تاریخ سرزمین واکاندا را به‌تصویر می‌کشد. تهیه‌کنندگی این سریال برعهده رایان کوگلر است و تاد هریس، یکی از هنرمندان بااستعداد ما که از کارهای قبلیش می‌توان به سکانس مبارزه هالک و ثور در سیاره ساکار اشاره کرد، مسئول جان بخشیدن به سکانس‌های اکشن است.

او سپس درباره فصل اول سریال Your Friendly Neighborhood Spider-Man صحبت کرد که بیشتر روی زندگی شخصی پیتر پارکر و کنار آمدنش با قدرت‌های عنکبوتی رادیواکتیو متمرکز می‌شود.

پیچش‌های داستانی این سریال شگفت انگیز است، به‌طوری که حتی نمی‌توانید حدس بزنید چه اتفاقی قراره در سکانس بعدی بیوفتد. در این سریال پیتر پارکر با چالش‌های زیادی روبرو می‌شود که یکی از آنها آشنایی با هری آزبورن است. شیطان هلزکیچن با صداپیشگی چارلی کاکس نیز نقش پررنگی در داستان دارد که فعلا نمی‌توانم درباره‌اش حرفی بزنم.

در ادامه پادکست، برد ویندربام به فصل سوم سریال What If اشاره کرد که مثل قسمت پایانی یک سه‌گانه عمل می‌کند و دفتر شخصیت واچر را برای همیشه می‌بندد.

فصل سوم سریال What If مثل قسمت پایانی یک سه‌گانه عمل کرده و داستان شخصیت واچر را به سرانجام می‌رساند. در این فصل قراره شیرجه عمیق‌تری در مولتی ورس بزنیم و مخاطبان را به مکان‌هایی ببریم که هرگز انتظار دیدنشان را ندارند. چه از نظر داستانی و چه از نظر شخصیت‌های که حضور دارند، فصل سوم بزرگ‌ترین فصل وات ایف خواهد بود.

درنهایت هم نوبت به فصل دوم X-Men 97 رسید که بدون شک یکی از مورد انتظارترین انیمیشن های مارول است.

ما برنامه‌های بزرگی برای فصل دوم داریم. من قبلا همه انیمیشن‌ها را دیدم و می‌توانم بهتون اطمینان بدهم که قراره شاهد داستانی بزرگ‌تر و مهیج‌تر از فصل اول باشید.

از آنجایی که حضور استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال جاری تایید شده، می‌توانیم انتظار به‌روزرسانی‌های بیشتر یا حتی رونمایی از اولین تیزر تریلرهای پروژه‌های مذکور را نیز داشته باشیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

44 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments