#مهسا_امینی

اولین تصویر پشت صحنه‌ی Borderlands از راه رسید

فیلمبرداری در مجارستان انجام می‌شود

اولین تصویر پشت صحنه‌ی Borderlands از راه رسید سورنا رضایی ۰ ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ سینمای جهان
اولین تصویر پشت صحنه‌ی Borderlands

آریانا گرین‌بلت بازیگر ۱۳ ساله‌ی آمریکایی ساعاتی قبل اولین تصویر پشت صحنه‌ی Borderlands را در صفحه‌ی توییتر خود قرار داد.

لاینزگیت در سال ۲۰۱۵ میلادی امتیاز ساخت فیلم سینمایی بر اساس مجموعه‌ی بوردرلندز را به دست آورد. با گذشت مدتی طولانی از اعلام خبر، هیچ جزئیات دیگری از روند پیشرفت پروژه منتشر نشد تا گمانه‌زنی‌هایی پیرامون لغو پروژه به وجود بیاید. این شرایط ادامه داشت تا اینکه الای راث (Eli Roth) به عنوان کارگردان انتخاب شد. راث معمولا فیلم ترسناک ساخته و از شاخص‌ترین آثارش می‌توان Cabin Fever را نام برد. او همچنین در Inglourious Basterds نقش‌آفرینی کرده است.

با گذشت مدت کوتاهی از نشستن الای راث روی صندلی کارگردانی، انتخاب بازیگران آغاز شد و طی مدت زمان کوتاهی، روند سریعی به خود گرفت. در ابتدا کیت بلانشت (Cate Blanchett) به پروژه پیوست. او نقش لیلیث را بر عهده دارد. در ادامه، نوبت به کوین هارت (Kevin Hart) و جک بلک (Jack Black) رسید. هارت قرار است به عنوان رولند جلوی دوربین ظاهر شود. بلک هم وظیفه‌ی صداپیشگی کلپ‌رپ را به دوش می‌کشد. اخیرا آریانا گرین‌بلت (Ariana Greenblatt) و فلورین مانتینو (Florian Munteanu) به پروژه پیوسته تا نقش‌های تاینی تینا و کریگ را ایفا کنند. در بازی‌های ویدیویی بوردرلندز رابطه‌ی نزدیکی میان تینا و کریگ وجود دارد.

آریانا گرین‌بولت چندی پیش اولین تصویر پشت صحنه‌ی Borderlands را از طریق حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت. تصویر مزبور، بازیگر ۱۳ ساله‌ی آمریکایی را در کنار الای راث و فرد سومی نشان می‌دهد که هویتش مشخص نیست. گرین‌بولت همچنین در بخش کپشن تایید کرد فیلمبرداری از تاریخ یک آوریل (مصادف با ۱۲ فروردین) آغاز شده است. در ضمن، او لباسی معمولی به تن کرده و خبری از گریم و لباس تاینی تینا نیست. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:

آریانا گرین‌بولت طی سال‌های اخیر در آثار قابل‌توجهی حاضر شده که برای مثال می‌توان به The One and Only Ivan Avengers: Infinity War و Love and Monsters اشاره کرد. او در نوزدهمین فیلم دنیای سینمایی مارول نسخه‌ی کودکی گامورا را به تصویر کشید. با وجود چنین پرونده‌ی هنری‎‌ای، گرین‌بولت همچنان چهره‌ای ناشناخته بوده و در ابتدای مسیر تبدیل شدن به یک چهره‌ی مشهور قرار دارد. در چنین شرایطی، به تیم بازیگری Borderlands پیوسته و ظاهرا نقش مهمی را ایفا می‌کند. از همین رو، فرصت بزرگی در اختیارش قرار گرفته است تا استعدادهای خود را ثابت کند.

طبق اندک اطلاعات موجود، داستان فیلم سینمایی بوردرلندز درباره‌ی گروهی از مزدوران به نام Vault Hunters است که قصد دارند تالاری مخفی و مهمی را بیابند که داخلش تکنولوژی متعلق به بیگانگان و اشیا ارزشمند قرار دارد. آن‌ها باید در رسیدن به هدف خود عجله به خرج دهند؛ زیرا یک ارتش خصوصی هم دنبال لوکیشن تالار می‌گردد. در انتها، بد نیست بدانید فیلمبراری Borderlands در کشور مجارستان انجام می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا