سایه‌هایی راز آلود از شکارچیان سیاره پاندورا در جدیدترین تصاویر فیلم Borderlands

در جدیدترین تصاویر فیلم Borderlands شکارچیان تالار را می‌بینیم

جدیدترین تصاویر فیلم Borderlands

در  جدیدترین تصاویر فیلم Borderlands که بر اساس سری بازی به همین نام ساخته می‌شود، شخصیت‌های اصلی این لایو اکشن، رولاند (Roland)، کلپ‌ترپ (Claptrap)، تاینی تینا (Tiny Tina) و دکتر تانیس (Dr. Tannis) را در پس زمینه‌ای سیاه و سفید و در قالب سایه‌هایی رازآلود می‌بینیم. سری بازی Borderlands توسط استودیو Gearbox Software تولید شده و این اقتباس را الی روث (Eli Roth) خواهد ساخت. 

در این فیلم خواهیم دید که لیلیث (Lilith)  در راه جست و جو و یافتن دختر گمشده یکی از قدرتمند‌ترین S.O.B های جهان، تیمی غیر منتظره از همرزمان را رهبری کرده تا جهان را نجات دهد. ساخت لایو اکشن سری بازی Borderlands توسط Lionsgate  از سال ۲۰۱۵ آغاز شد اما متاسفانه پس از آن در جهنمی پنج ساله قرار گرفت و ساخت آن بسیار بیشتر آنچه که باید طول کشید. سرانجام آشر روث (Roth signed) کارگردانی این اثر را بر اساس فیلمنامه‌ای که خالق سریال بسیار موفق Chernobyl کریگ مازن (Craig Mazin) بر عهده گرفت و ساخت این پروژه باری دیگر آغاز شده و اکنون دو ماه از آغاز فیلمبرداری آن می‌گذرد.

اکنون که روند فیلمبرداری این اثر به خوبی پیش می‌رود؛ پیج رسمی توییتر فیلم Borderlands در جدیدترین تصاویر فیلم Borderlands برخی از شخصت‌های این فیلم را نشان داد. در این مجموعه از تصاویر شخصیت‌هایی چون Roland، Tiny Tina، Claptrap، Krieg، Dr. Tannis و Lilith دیده می‌شوند. 

یکی از بزرگترین چالش‌های تولید لایو اکشن یک سری بازی کامپیوتری نزدیک نگه داشتن مشخصات بصری لایو اکشن و ماهیت کلی آن به خود بازی است و با توجه به تصاویر منتشر شده از فیلم Borderlands به نظر می‌رسد که در این زمینه سازندگان این اثر کار خود را به خوبی انجام داده و ماهیت علمی تخیلی سنگین داستان اصلی بازی را به خوبی به مخاطبین منتقل خواهند کرد. به نظر می‌رسد که روث دنیای عجیب و پر از هرج و مرج این فرنچایز را به خوبی درک کرده و با تمام جزییات لازم این دنیا را به تصویر خواهد کشید.  

در این اثر کیت بلانشت (Cate Blanchett)، کوین هارت (Kevin Hart)، جیمی لی کورتیس (Jamie Lee Curtis)، جک بلک (Jack Black)، آریانا گرینبلات (Arianna Greenblatt)، فلوریان مانتئانو (Florian Munteanu) و ادگار رامیرز ( Édgar Ramirez) به ایفای نقش خواهند پرداخت. اگرچه هم اکنون تصاویری از شخصیت‌های این فیلم منتشر شده اما هنوز دیگر جزییات این پروژه، مانند تصاویری از چهره بازیگران در گریم شخصیت‌های این فیلم و اینکه Borderlands چه زمانی اکران خواهد شد مشخص نیست. 

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا